Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!
Duravit Marka Sayfası

DURAVİT MAĞAZA !

DURAVİT MARKALI ÜRÜNLER !


Grohe Kampanyalı Batarya Ve Duş Sistemleri Ürünleri İncele ! Ürünleri İncele !

Her şey 1817'de Georg Friedrich Horn'un başlangıçta çanak çömlek imalatına odaklanan bir toprak fabrikası kurduğu Hornberg'de başladı. 1956'da, üretim, toprak seramikten porselenden evrimleşerek, ürün serisini sıhhi seramikleri kapsayacak şekilde genişletti. Bu, gelecekteki başarı için bir platform sağladı ve ayrıca sıhhi dünyayı yeni bir adla tanıttı: Duravit. Günümüzde Duravit AG uluslararası düzeyde faaliyet göstermektedir ve dünya genelinde 5.000'den fazla çalışanı bulunan 10 üretim tesisi bulunmaktadır.

Duravit'in yetiştirmeye devam ettiği muazzam gücün bir kaynağı, Kara Orman ile olan derin ilişkisidir. Bu nedenle Duravit, örneğin Almanya'nın en büyük doğal parkı olan büyük bir doğa rezervi olan Kara Orman doğal parkının ortağı ve sponsoru. Ayrıca Duravit, su, hava ve toprak gibi doğal elementleri korumak için mümkün olan her şeyi yapıyor - su arıtma ve ısı geri kazanım gibi teknolojileri kullanan kaynak tasarrufu sağlayan üretim yöntemleri ile başlayan bir süreç. Bunun mantıklı devamı, su tasarrufu sağlayan ürünler kendilerinde tezahür eder.

Duravit, yeni ürünlerle bile çevre üzerinde etkili oluyor ve ürettiği her nevi kaynağı doğal olarak kullanıyor olmasını sağlıyor.

Duravit AG, ISO 14001 uyarınca çevreye olan bağlılığı için resmen sertifikalandırılmıştır.

Yüksek teknoloji ve otomasyon çağında yaşıyor olsak da, tasarım ve işlev açısından bu kadar yüksek bir iddiaya sahip ürünler söz konusu olduğunda, kalite halen insanın becerisine bağlı. Duravit, bu yüksek standardı sağlamak için çok fazla işçilik sağlamaya devam ediyor. Bu, Duravit'teki seramik üretiminin yanı sıra diğer tüm üretim alanlarına uygulanır.

Duravit'in malzeme, teknolojik uygulamalar ve üretim yöntemleri seçiminde yıllardır savunduğu bir uygulama. Sürdürülebilirlik, Duravit'in sıhhi seramik ile çalışmaya devam etmesinin, M.Ö. 8.000 yılına dayanan bir malzemedir. Bugün, Duravit sıhhi tesisat seramiğinin imalatı, doğal, rejeneratif maddelerden oluşan bir dizi kil, kaolin, feldispat ve kuvars gibi temel malzemeleri kullanmayı sürdürüyor. Duravit'in çevre dostu üretim teknolojilerinin şirketin titiz kalite kontrolüyle bir araya getirilmesi, son derece işlevsel ve uzun ömürlü ürünler ortaya çıkarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.