Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!
Eca Marka Sayfası

E.C.A.® MAĞAZA !

E.C.A.® MARKALI ÜRÜNLER !


E.C.A. HYGIENE PLUS

E.C.A. TOUCH

SEREL HYGIENE PLUS

SEREL EASY WASH


İdeal Standard Aquablade Ürünleri İncele !Ürünleri İncele !İdeal Standard Aquablade Ürünleri İncele ! Ürünleri İncele !İdeal Standard Aquablade Ürünleri İncele ! Ürünleri İncele !İdeal Standard Aquablade Ürünleri İncele ! Ürünleri İncele !

E.C.A.® Yıllarca Beraber !

1955 yılından bu yana yapı sektörü içerisinde faaliyet gösteren E.C.A Elginkan Topluluğu'na ait bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. E.C.A. Armatür ve Aksesuarlar, Teknik Mamuller ile banyolarda bulunan ve istenilen tüm özellikleri müşterileri için her ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Ülke çapında 375 satıcısı ve yetkili servisi ile hem satışı hem de satış sonrasında gerçekleşen servis aşaması titizlikle takip edilmektedir.

Sürekli değişimlerin, gelişmelerin olduğu, ürünlerin dizaynında çağın gerekliliklerinin öne çıktığı ve farklı tarzların oluştuğu yapı sektöründe, ihtiyaçlar da günden güne değişiyor. Elginkan Topluluğu bu ihtiyaçtan yola çıkarak oluşturduğu Elmor Club ile gelişmeleri ve yenilikleri yapı sektöründe çalışan profesyonellere hızlı bir biçimde sunmayı amaçlamaktadır. Öncelikle, yapı sektöründe çalışanları bir araya getirmeyi hedefleyen Elmor Club; üyeleri arasında düzenlediği aktiviteler,toplantılar ve konferanslarla yeniliklerin paylaşılmasını ve meslektaşların iletişimini güçlendirmeyi hedeflemektedir.

E.C.A firmasının değişmez ve en önemli ilkesi sürekli yenilik ve gelişmedir. Ayrıca yapı sektöründeki ilk reklam filmi, ilk satış sonrası servis uygulaması gibi pek çok ilke imza atan E.C.A geliştirdiği ürünlerle de öncü olmuştur.

İdeal Standard Aquablade
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.