Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!
İdeal Standard Marka Sayfası

İDEAL STANDARD MAĞAZA !

İDEAL STANDARD MARKALI ÜRÜNLER !


İdeal Standard Aquablade Ürünleri İncele ! Ürünleri İncele !

Çok uluslu bir dünya firması olan Ideal Standard International'ın kökeni 1875'te ABD'de kurulan American Standard'a dayanıyor. Farklı ülkelerin kültür ve teknolojik özelliklerini bir araya toplayan Ideal Standard, global teknolojiyi, yerel tasarım kültürü ile zenginleştiren bir yapıya sahip.

Global markaları Ideal Standard ve Jado’nun yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde American Standard, İngiltere’de Armitage Shanks, İtalya’da Ceramica Dolomite, Fransa’da Porcher ve İspanya’da Sangra, İskandinav ülkelerinde Borma, Hollanda’da Venlo, Doğu Avrupa’da ise Vidima markaları ile hizmet veriyor.

9 ülkede 23 üretim tesisine sahip olan, 30’dan fazla ülkede 10 binden fazla çalışanı bulunan Ideal Standard, üstün Ar-Ge ve teknoloji çalışmaları sayesinde sektöre kazandırdığı ilkler ile sektöre liderlik eden ve yön veren komple banyo çözümleri sunan, bir dünya markası.

Ideal Standard, özel ve umumi banyolar için lider ürün ve çözüm üreticilerinden biridir. Modern yaşamın geleceğini, mimarlarla, kentsel tasarımcılarla, inşaat firmalarıyla ve ticaret ve araştırma ortakları ile şekillendirmeyi amaçlıyor.

Geçmişten günümüze gelen tasarımcılarımız; Pierre Cardin, Franco Bertoli, Masayuki Kurokawa, Wolfgang Muller – Deisig, Axel Enthoven, Renzo Piano, Marc Sadler, ArteFakt (Achim Pohl&Thomas Fiegl), Marc Newson, David Chipperfield, Robin Levien, Ludovica & Roberto Palomba ile hayat bulan İdeal Standard markasını sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.