Sıralama seçin
1 2 3 ... 7 ... 14 ... 32
Toplam 994 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 14 ... 32

Modern ve Şık Armatürler

Artema banyoların ve mutfakların da şık ve modern olabileceğini gösteren modelleriyle çok beğeni toplayan modelleri üretmiş ve banyo ve mutfaklara ergonomik çözümler sunmuştur. Hem kullanım kolaylığı sunarken diğer yandan da modern çizgilerle buluşan modeller üretilmiştir. Geleneksel anlayışın aksine banyoların konforlu alanlar olabileceğini ve zaman geçirilen bu mekânların da şık tasarımlarını hak ettiğini herkese göstermiştir.

Artema armatürler farklı renk seçenekleri, farklı tarz ve tipteki bataryaları, güç kaynağına ve montaj tipine bağlı olarak çok çeşitli olarak üretilmiştir. Her biri farklı tarzlardaki evler için özenle tasarlanmış ve bunun yanı sıra su tasarrufu sağlama özelliği ile fonksiyonel bir bakış açısı kazanmıştır. Aranılan tüm özelliklere sahip her türlü Artema musluk ve bataryaları banyomarka’da bulabilirsiniz.

Ergonomik Çözümler Şık Bataryalar

Artema banyo bataryası olarak birbirinden farklı çeşitleri bir arada görmek mümkündür. Son zamanlarda renklerde de değişime giden firma farklı ebat ve farklı tarzlarda çok seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Banyo bataryaları genellikle karşımıza tek kollu olanlar ve sıcak soğuk suyu ayıran bataryalardır. Banyolarda özellikle suyun sıcaklığını ayırabildiğimiz batarya modelleri tercih edilmektedir.

Artema lavabo bataryası seçilirken kullanışlı olmasına özen gösterilmelidir. Bataryanın hem eşyalara ve renklere uyumlu hem de büyüklüğüne dikkat edilmelidir. Genellikle Artema fotoselli bataryalar ofis, cafe gibi mekânlar için tercih ediliyor ancak sağladığı tasarruf düşünülerek evlerde de tercih edilebilir. Tüm bu ihtiyaç ve istekler için banyomarka’da istediğiniz kadar çeşit bulabilirsiniz.

Banyoların Vazgeçilmez Batarya Modelleri

Artema Eviye Bataryası denince akla daha çok sabit olan modeller ve spiralli olan modeller gelmektedir. Sabit olana oranla spiralli olan daha fazla tercih edilmektedir. Artema mutfak bataryası modelleri içerisinde hareket kabiliyeti fazla olan yuvadan çıkarak duş başlığına benzer şekilde hareket eden bataryalar da tercih edilmektedir. Bataryaların seçiminde kullanılacağı yer önem kazanmaktadır. Eğer banyo için seçim yapılıyorsa daha çok ıslak ve nemli olacağı düşünülürse kolayca kireçlenme ve paslanma olmayacak özellikle batarya seçilmelidir. Mutfak için seçilecekse daha hareketli olanlar seçilmelidir.

Artema Duş Bataryası ve Artema Küvet Bataryası seçilirken kullanımın kolaylığına ve su sıcaklığının da aynı şekilde kolay ayarlanabilir olmasına dikkat edilmelidir. Termostatik olup olmaması konusu da düşünülerek karar verilmesi gereken bir konudur. Genellikle evde her yaştan bireylerin yaşadığı göz önüne alındığında termostatik bataryalarla sıcaklığın daha kolay ayarlanabilir özelliği tercih sebebi olmaktadır.

Artema Batarya Fiyatları

Bu kadar zengin çeşitleri olan bataryaların fiyatları, kalitesine, dayanıklılığına ve kullanışlı olup olmadığına göre değişmektedir. Müşterilerin ilk sordukları soru fiyat olmaktadır, ancak bataryanın uzun ömürlü olması kaliteli ve kullanışlı olması çok önemli konulardır. Bu özellikleri sağlayan bataryalara karar verildikten sonra fiyat karşılaştırması yapılarak en makul fiyatlarla banyomarka’dan alabilirsiniz.

Genellikle fiyat performans ürünü olan bataryalar uzun ömürlü olmazlar. Bu nedenle seçimleri yaparken farklı markaların modelleri ve fiyatları karşılaştırılmalıdır. Kısa bir araştırma sonrasında verdiği ürün garantisi, modern ve şık tasarımları, işlevsellikleri, kolay kullanılabilir olmaları, su tasarrufu sağlamaları, çevreye dost olmaları gibi nedenlerden dolayı Artema bataryaları banyomarka’dan almaya karar vereceksiniz.

Batarya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Garantili ürünler arasından seçim yapılmalıdır.
 • Bataryaların su tasarrufu sağlama özelliği en üst düzeyde olmalıdır.
 • Tasarımının yanı sıra işlevselliği de önemlidir.
 • Modern görünüşüyle birlikte kaliteli malzemeden üretilmiş olmalıdır.
 • Montajının kolay olması sağlıklıdır.
 • Su sızdırmaması gerekmektedir.
 • Temizliği kolay yapılabilir yapıda ve modelde olmalıdır.
 • Tek kollu ya da ısı ayarının ayrı ayrı yapılabildiği bataryaların seçiminde iyi analiz yapılıp karar verilmelidir.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü olmalıdır.
 • Çevre dostu ürünler seçilmelidir. Yani ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeler insan ve çevre sağlığına zararlı olmamalıdır.
 • Bataryalar özellikle ıslaklığa ve neme karşı dayanıklı malzemelerden yapılmış olmalıdır.
 • Bataryalarda anti bakteriyel özelliği bulunmalıdır.
 • Kullanılacağı yer seçimi doğru yapılmalıdır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.