Kampanyalı Banyo Mutfak Seramikleri Modelleri

Sıralama seçin
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 27
Toplam 847 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 27

Banyo ve Mutfak Seramikleri

Yaşam alanlarında sık sık kullanılan kaplama malzemeleri arasında seramikler de bulunuyor. Banyo ve mutfaklarda da seramikler estetik yapısı ve sağlamlığı ile çok yaygındır. Banyo ve mutfak seramik modelleri arasından çok sayıda farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu ürünler mutfak ve banyoların güzel ve dekoratif görünmesini sağlar.


Hafif bir kaplama malzemesi olması hasebiyle mutfak ve banyolarda farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu ürünler basma ve diğer müdahalelere karşı dayanıklı ürünlerdir. Bazı seramik modelleri büyük boylu olurken bazıları da daha küçük boyutlarda üretilmektedir. Geleneksel modeller ile birlikte minimalist seçimler de yapabilirsiniz. Mutfaklarınızda ve banyolarınızda görmek istediğiniz renk ve desenlere sahip mutfak ve banyo seramik modelleri BanyoMarka kalitesi ile sizleri bekliyor. Hemen ürünlerimiz arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Banyo ve Mutfak Seramikleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Estetik ve göze hoş gelen bir mutfak dekorasyonu için en etkili parçalardan biri mutfak seramik modelleri olmaktadır. Ancak banyo ve mutfaklarda kullanılan seramikleri seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Öncelikle bu alanlarda seramikler su ile temasın fazla olduğu bölgelerde kullanılır. Bu nedenle ilk etapta suya karşı dayanıklı modeller tercih etmeniz gerekiyor.


Su ile temas ettiğinde yıpranan veya soyulmaya başlayan modeller tercih etmekten kaçınmalısınız. Güneş almayan bir mutfağınız veya banyonuz için aydınlık renkleri tercih etmelisiniz. Aksi halde ferah bir görünüm elde edemezsiniz. Desenli modeller tercih edecekseniz banyo ve mutfağın ölçüleri ile uyumlu olması gerekir. Çok küçük mutfaklarda yoğun desenli modeller alanı daha küçük gösterecektir. Bu nedenle küçük mutfaklar için tek renk ve hafif desenli modeller daha iyi bir seçim olacaktır.


Seramik satın almadan evvel üretildiği bölgeye göre seçim yapmalısınız. Mutfak seramik döşeme işlemlerine uygun olan modelleri tercih etmelisiniz. Yüzeyi lekelenmeye mahal vermeyecek modeller seçerseniz mutfak ve banyonuzda hijyeni de sağlayabilirsiniz.

Seramiklerin Farklı Boyutları ve Özellikleri Nelerdir?

Banyo ve mutfak için üretilen seramikler farklı boyutlarda üretilmektedir. Mutfak seramik ölçüleri alanın estetik ve ferah görünmesi için çok önemlidir. En çok tercih edilen modeller arasında 30x30 cm olan seçenekler bulunuyor.


Banyo seramik ölçüleri söz konusu olduğunda farklı ürünler de satın alabilirsiniz. Banyolarda daha çok 30x60 cm ve 25x70 cm banyo seramikleri tercih edilmektedir. Ürünlerimiz arasında 33x100 cm ve 20x50 cm gibi farklı boyutlarda modeller de bulabilirsiniz. Banyo ve mutfaklarda kullanabileceğiniz seramikler her ihtiyacınıza ve talebinize uygun olarak farklı boyutlarda üretilmektedir.

Banyo ve Mutfak Seramikleri Malzeme Seçenekleri Nelerdir?

Banyo ve mutfaklar için bir duvar, tezgah veya zemin ürünü tercih edecekseniz seramik tam da istediğiniz özelliklere sahip olacaktır. Estetik ve modern görünümü yanında dayanıklılığı sayesinde de mutfak seramik modelleri ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.


Banyolarda da kullanılan seramik modelleri kir tutmayan yapısı ve hijyenik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Tok görünümü ve her tasarım detayına uyum sağlayan özellikleri ile yaşam alanlarınızda ferah, geniş ve estetik bir hava oluşturuyor.


Banyolarınızda bütçe dostu, kaliteli ve şık bir kaplama malzemesi arıyorsanız mutfak ve banyo seramik modelleri kullanabilirsiniz. BanyoMarka mutfaklarınızda ve banyolarınızda kullanabileceğiniz farklı ölçü, desen ve tasarımlarda seramik türünü satışa sunuyor. Hemen ürünlerimiz arasından bir tanesini seçin ve yaşam alanlarınızı yeni baştan yaratalım.

Hangi Markalar Banyo ve Mutfak Seramikleri Üretmektedir?

Mutfak ve banyo seramik döşeme malzemesi olarak kullanılacaksa ihtiyacınız olan ürünler BanyoMarka kalitesi ile sizinle oluyor. Ürünlerimiz arasında mutfak ve banyolarınızda kullanabileceğiniz farklı markalara ait ürünler bulabilirsiniz.


Banyo ve mutfak seramik modelleri için en popüler markalarımızdan biri Bien’dir. En seçkin seramik modellerini size sunan marka modern tasarımları, farklı desenleri ve özgün detayları ile yaşam alanlarınıza karakteristik bir hava katıyor. Bien’in farklı renk ve boyutlarda seramiklerini hemen satın alarak banyolarınızda ve mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.


Seramik modelleri arasında diğer bir markamız ise Vitra’dır. Bu markaya ait yenilikçi tasarımlar ve her dekorasyona uyum sağlayan seçenekler yaşam alanlarınızda bambaşka bir hava yaratıyor. BanyoMarka ile banyo ve mutfaklarınız hem şık hem de hijyenik olacak.

Seramiklerin Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Banyo ve mutfaklarda kullanılabilecek seramikler farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Banyo ve mutfak seramik fiyatları öncelikle ürünün boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. İhtiyacınıza göre farklı ölçülerde modeller satın alabilirsiniz.


Mutfaklarda kullanacağınız seramikler genellikle daha küçük boyutlu olur. Bu nedenle mutfak seramik fiyatları daha uygun olabilir. Bunun yanında ürünün deseni, rengi ve kalitesi de fiyatlar üzerinde belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır.


Banyo seramik fiyatları için ürünlerimiz arasında hemen karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınız için seramik arıyorsanız bütçenize uygun seçimler yapabilmek adına fiyat filtrelemesi ile size uygun modelleri arayabilirsiniz.


BanyoMarka olarak her bütçeye özel seramik satışı yapıyoruz. Uygun fiyatlı banyo seramik modelleri sizlere her zaman bütçe dostu olarak satışa sunulmaktadır. Aradığınız ürünleri geniş koleksiyonumuzda mutlaka bulabilirsiniz.

Banyo ve Mutfak Seramikleri Tasarımlarında Hangi Renkler ve Desenler Tercih Edilir?

Banyo ve mutfak seramik modelleri için farklı renk ve desenler satın alabilirsiniz. Genellikle mat modeller tercih edilse de parlak modellerimiz de tercih sebebi olmaktadır. Beyaz ve bej gibi açık renkler mutfak ve banyoları daha geniş, ferah göstermesi adına daha fazla tercih edilmektedir.


Vizon, antrasit, açık gri, metalik gibi farklı renklerde ürünler de satıyoruz. Aynı zamanda sade modeller, küçük geometrik desenler ve bazı özel desenler de ürünlerimizde bulunuyor. BanyoMarka’da her bütçeye ve beğeniye uygun banyo ve mutfak seramikleri bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.