Sıralama seçin
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Çamaşır Makinesi Dolabı

Evlerde hayatı kolaylaştıran çok sayıda teknolojik alet içinde en çok kullanılanlardan biri de çamaşır makineleri oluyor. Bu beyaz eşyalar genellikle banyolarda yer alıyor. Çamaşır makinelerinizi koyarken hem güvenlik sağlaması hem de estetik görünüm vaat etmesi açısından çamaşır makinesi dolabı kullanılabilir. Bu dolaplar hem çamaşır makinesinin iyi koşullarda muhafazasını sağlar hem de kullanım ömrünün daha uzun olmasına yardımcı olur.


Fonksiyonel tasarımları ile hem şıklık sağlıyorlar hem de üzerine banyoda olması gereken bazı ürünleri koyabiliyorsunuz. Çamaşır makinesi dolapları çamaşır makinelerinin ölçülerine göre tasarlanmaktadır. Temel işlevi çamaşır makinelerinin darbe almasını önlemek ve daha verimli çalışmasını sağlamaktır. BanyoMarka’da en estetik tasarıma sahip çamaşır makinesi dolaplarını bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çamaşır makinesi dolapları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunuyor. Öncelikle çamaşır makinesi dolabı çeşitleri genel dekorasyon ile uyumlu olmalıdır. Banyonuzun dekorasyonuna göre farklı malzeme, işlevsellik ve özelliklerde bir dolap tercih edebilirsiniz.


Çamaşır makineleri genellikle standart boyutlarda olsa da bazen boyutlar daha büyük olabiliyor. Bu nedenle banyonuzun alanına ve çamaşır makinenizin ölçüsüne göre de bir seçim yapmanız önemlidir. Bunun yanında kullanım amacınıza da bakmalısınız.


Çamaşır makinesi dolapları kirli sepetli, dolaplı ve raflı gibi farklı özelliklerde üretilmektedir. Banyonuzda alanınız sınırlıysa kirli sepetli modelleri tercih edebilirsiniz. Kişisel ürünlerinizi muhafaza edebileceğiniz saklama alanına ihtiyacınız varsa dolaplı modeller tercih edilebilir. Kişisel eşyalarınızı koymak için bir alanınız yoksa raflı modeller tercihiniz olabilir.


Çamaşır makinesi dolabı kapaklı olduğunda gizlilik sağlar. Bu sayede banyonuzun genel dekorasyonu içinde çamaşır makinesi asla görülmez. Aynı zamanda dolap içinde deterjan gibi ürünleri de kullanabilirsiniz.


Seçim yaparken aynı zamanda malzeme kalitesine de dikkat etmeniz gerekiyor. Çamaşır makinesi dolapları genel olarak çamaşır makinelerinin güvenli bir şekilde korunması işlevini yerine getirir. Bu yüzden dayanıklı malzemelerden üretilen dolapları tercih etmeniz gerekir. BanyoMarka’da her türlü ihtiyaca cevap verecek bir çamaşır makinesi dolabı bulabilirsiniz.

Hangi Boyutlarda Çamaşır Makinesi Dolapları Mevcuttur?

Çamaşır makineleri genellikle standart ölçülerde üretilmektedir. Bu nedenle çamaşır makinesi dolabı ölçüleri de standart olarak düşünülebilir. Bu dolaplar çamaşır makinelerinden çok az oranda daha büyük üretilirler. Ürünlerimiz arasında satışını yaptığımız modellerde 69 cm ve 70 cm çamaşır makinesi dolabı bulabilirsiniz. Ürünlerimiz arasından bu ölçülerde farklı malzemelerden üretilmiş dolaplar arasından bir tane tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Dolabı Malzeme Seçenekleri Nelerdir?

Çamaşır makinesi dolabı genellikle ahşap ve MDF olarak üretilmektedir. Çamaşır makinesi dolabı modelleri genellikle doğal ahşaptan üretilmekte ve çamaşır makinelerinde üstün koruma sağlaması için dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Bunun yanında gövde malzemesi, kapak malzemesi veya kaplama olarak termoform tercih edilen dolaplar da ürünlerimiz arasında yer alıyor. İhtiyacınıza özel bir ürün satın almak istiyorsanız hemen listemize göz atabilir ve beğeninize özel bir ürün bularak satın alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Çamaşır makinesi dolabı modelleri farklı materyal ve alternatiflerde üretilmektedir. Genel olarak ahşap modeller daha fazla tercih edilmektedir. Kullanıcılar kaliteli modeller ve ev dekorasyonunu tamamlaması adına ahşap seçenekleri tercih ediyor.


Ahşap modeller banyolarınıza şık ve sade bir görünüm katarken aynı zamanda suya karşı dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım sağlıyor. Bunun yanında tasarım açısından da farklı modeller var. Çamaşır makinesi dolabı kapaklı modellerde de üretilmektedir. Bunun yanında raflı veya kirli sepetli gibi işlevsel seçenekler de sizi beklemektedir.


Çamaşır makinesi dolabı fiyatları ürünün malzemesine, tasarımına ve teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Büyük bir banyoya sahipseniz üst dolap olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ekstra saklama alanı kazanabilirsiniz. Bunun yanında işçilik farkı da fiyatlarda belirleyici oluyor. Zevkinize hitap eden ürünler arasından istediğiniz fiyat aralığına özel bir ürünü hemen inceleyebilir ve BanyoMarka kalitesi ile hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi Markalar Çamaşır Makinesi Dolabı Üretmektedir?

Çamaşır makinesi dolabı çeşitleri farklı markalar tarafından üretilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi çamaşır makinesi dolaplarında da BanyoMarka olarak en kaliteli markalarla çalışmaktayız. Şuan için ürünlerimiz arasında bulabileceğiniz markalar Vitra olmaktadır. Bu markaya ait kaliteli, her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun çamaşır makinesi dolaplarını listemizde bulabilir ve hemen çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Çamaşır makinesi dolabı kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çamaşır Makinesi Dolabı Tasarımlarında Hangi Renkler ve Desenler Tercih Edilir?

Çamaşır makinesi dolabı satın alacaksanız tasarım ve renk açısından farklı modeller bulabilirsiniz. Ancak desen anlamında daha çok sade modeller olmaktadır. Ürün seçimi yaparken renk tercihi yapacaksanız öncelikle ahşap renkleri bulabilirsiniz.


Çamaşır makinesi dolabı modelleri arasında mat ve antrasit renkler en çok tercih edilen seçenekler olmaktadır. Bunun yanında şık ve gösterişli bir model arayanlar için altın meşe rengi de popüler olmaktadır. Ek olarak mat modeller arasında krem rengi de müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünler arasında yer alıyor. Her zaman sadeyi ve şıklığı yakalamak isteyen müşterilerimiz için beyaz çamaşır makinesi dolabı da önermekteyiz. Zamana meydan okuyan ve cesaret dolu bir model tercih etmek isteyenler ise fiyord yeşili modelimizi de inceleyebilir. Aynı zamanda doğal ahşap modeller de sattığımız ürünler arasında yer alıyor.

Çamaşır Makinesi Dolabı Tasarımları Nasıl Kişiselleştirilebilir?

Çamaşır makinesi dolabı çeşitleri tasarlanırken kişiselleştirmek için öncelikle dolabın sağ ve sol yanına kirli sepeti veya saklama alanı koyulabilir. Banyonuzun alanına ve ihtiyaçlarınıza göre kirli sepeti ve raflı bölümler koyulabilir. Aynı zamanda banyoda yer varsa üst kısımdan raflı veya dolaplı seçenekler de satın alınabilir. Beğeninize ve ihtiyacınıza uygun kişiselleştirilmiş çamaşır makinesi dolapları için BanyoMarka güvencesi ile yaşam alanınıza uygun modeli hemen bulun ve uygun fiyatlarla satın alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.