Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Toplam 158 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Duvar Seramikleri

Yaşam alanlarında tasarım sürecinde sayısız seçeneğiniz bulunuyor. Yaşam alanlarınızı dizayn etmeden evvel işe duvardan ve zeminlerden başlamanız gerekiyor. Duvar kaplama ürünleri seçimi yaparken birçok özelliği ile duvar seramikleri çok yaygın tercih ediliyor. Doğru seramikleri tercih ederseniz duvarlarınızda hem uzun süre kullanabilir hem de estetik bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Duvar seramiklerinin en önemli özelliği estetik bir ortam yaratması ve uzun süre boyunca kullanılabilmesidir. İç mekanlar ve dış mekanlar için özel olarak tasarlanan duvar seramiklerini bu kategoride bularak hemen satın alabilirsiniz.


Duvar seramikleri iç mekanlarda birçok yerde kullanılabilir. En yaygın olarak banyo ve mutfak duvarlarında karşımıza çıkıyor. En önemli özellikleri su emiş gücünün yüksek olduğu modeller olması ve dayanıklılığı yanında hafif yapısı ile duvarlarda uzun ömürlü kullanım vaat etmesidir. Bu seramikleri banyo ve tuvaletlerinizde ya da mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Kullanım sıklığı ve alanına göre farklı modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında temizliğinin kolay olması da bulunuyor. Hijyen gerektiren alanlarda duvar seramiği modelleri sizin için son derece işlevsel bir seçim olacaktır.


BanyoMarka ürünleri arasından her yaşam alanı için özel olarak tasarlanmış olan farklı duvar seramiklerini bulabilir ve bu ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Duvar seramikleri hafif yapıya sahiptir ve duvarlarınızda ekstra bir yük oluşturmaz. Ancak sağlam ve uzun ömürlü ürünlerdir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aradığınız ürünü hemen koleksiyonumuz üzerinden bulun ve kolayca satın alın.

Duvar Seramiği Nasıl Seçilir?

Seramiklerin en yaygın kullanıldığı alanlar mutfak ve banyolar oluyor. Bu nedenle de yoğun olarak suyla temas ediyorlar. Duvar seramiği seçerken en önemli özelliklerden biri hafif ağırlıkta modeller satın almanızdır. Duvar seramikleri diğer seramiklere göre daha hafiftir. Bu özelliği sayesinde duvarlarınıza ek yük yapmaz. Bu nedenle üretim sürecinde daha düşük sıcaklıklarda fırınlama yapılır. Bu ürünler doğru yapıştırıcılar ile çok uzun ömürlü olabilirler.


Duvarlarda su olacak alanlar için seramik seçecekseniz su emiş gücü yüksek olan modelleri tercih etmelisiniz. Duvarlar için özel olarak tasarlanan seramiklerin su emiş gücü daha fazladır. Ancak bu ürünlerin darbe karşısında dayanıklılığının düşük olduğunu göz ardı etmemeniz gerekiyor. Bu nedenle kesinlikle duvar seramiklerini zeminlerde kullanmamaya özen gösterin.


Seçim yaparken duvar seramiğini kullanacağınız zeminin bulunduğu yer de dikkate alınmalıdır. Duvar seramiklerini iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Ancak iç mekan için olan modeller dış mekanda kullanılmamalıdır. Dış cephelerde duvarlar için üretilen duvar seramikleri daha dayanıklılığı arttırmak için farklı bileşenlerle üretilir. Bu nedenle de seçim yaparken mekanı dikkate alın.


Bunun yanında seçim yaparken son dikkat etmeniz gereken nokta boyut, tasarım ve renktir. Dar alanlar için ferahlık hissi vermesi açısında daha küçük modeller ve açık renkli ürünler seçilebilir. BanyoMarka her ihtiyaca ve talebe yönelik farklı özelliklere sahip duvar seramiklerini sizlere sunuyor.

Mutfak İçin Duvar Seramiği Seçimi

Duvar seramiklerinin en yaygın kullanıldığı alanların başında mutfaklar geliyor. Bu nedenle mutfak için duvar seramiği seçimi konusunda titiz hareket etmeniz gerekiyor. Mutfak duvar seramiği seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Öncelikle mutfak duvarlarında kullanacağınız seramikler leke tutmamalıdır. Çünkü mutfaklarda yemek ve yağ lekeleri olması doğaldır. Bunun yanında kolay temizlenebilen bir ürün tercih etmeniz gerekiyor. aynı zamanda su ve nem sürekli mutfakta olduğu için seçim yaparken suya dayanıklı modelleri satın almalısınız.


Mutfak duvar seramiği seçimi sırasında renklere de dikkat etmelisiniz. Genellikle mutfaklar yoğun vakit geçirilen alanlar olduğu için kendinizi rahat hissetmeniz önemlidir. Bu nedenle aydınlık ve ferahlık vaat eden modellere yönelmenizi öneriyoruz. Bunun için açık renkli modeller sizler için daha doğru olacaktır.


Mutfak duvarları genel olarak mutfak mobilyaları, beyaz eşyalar ve mutfak dolapları ile uyumlu olmalıdır. Duvarlar için seramik seçerken genel dekorasyonla uyumlu özellikle modern modeller tercih etmelisiniz. Evinizin genel havası ile uyumlu modelleri BanyoMarka’da kolaylıkla bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.


Mutfaklarınızda kullanacağınız duvar seramiklerinde aynı zamanda tezgah arkası seramiklerle de belirli bir uyum yakalamanız gerekir. Benzer modeller tercih edebileceğiniz gibi zıt kontrast da deneyebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize ve tercihinize bağlıdır. Bu kategorimizde banyolarınız için parlak ve mat çok sayıda farklı duvar seramiği türünü bulabilir ve uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Tuvalet İçin Duvar Seramiği Seçimi

İç mekanlarda kullanılan duvar seramikleri tuvalet ve banyolarda da yaygın olarak kullanılıyor. Bu nedenle tuvalet için duvar seramiği seçerken de dikkatli olmanız gerekiyor. Tuvalet duvar seramiği seçerken de çok titiz hareket etmeniz gerekiyor. Öncelikle tuvaletlerde kullanacağınız ürünlerin kimyasallara karşı yüksek dayanım göstermesi gerekiyor. Tuvaletlerinizde hijyene önem verdiğiniz için çamaşır suyu ve tuz ruhu gibi ürünler kullanabilirsiniz. Bu nedenle de düşük dayanıma sahip hafif ürünler tercih ederseniz ömrü çok daha kısa olabilir. Bunun için seramiğe zarar vermeyen ürünleri kullanma yanında dayanımı yüksek olan ürünler tercih etmelisiniz.


Tuvalet duvar seramiği seçimi yaparken tuvaletinizin boyutlarına çok dikkat etmeniz gerekiyor. özellikle küçük tuvaletler için seçiminizi renk, ebat, düzen ve şekil açısından iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Doğru seçim yaparsanız alanın büyük ve parlak görünmesi mümkün olabilir. Tuvalet ve banyolarda genellikle karmaşık görünümü engellemek için küçük modeller tercih edilmelidir. Çizgisi ve deseni az olan ürünlere yönelebilirsiniz. Küçük modeller seçecekseniz dikdörtgen şekle sahip olan ürünlere odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda büyük modeller de ferah ve geniş bir his sağlayacaktır.


Açık renkli duvar seramikleri satın alırsanız bu tuvaletinizin büyük ve parlak görünmesini sağlar. Bazı köşelere koyu renk uygulayarak derinlik elde edebilir ve daha büyük bir yaşam alanı hissi yaratabilirsiniz. Büyük tuvaletler için istediğiniz özelliklere sahip bir ürün seçmekte özgürsünüz. Bu noktada sizin için özgürlük alanı daha geniştir. BanyoMarka sizlere istediğiniz özelliklere sahip tuvalet duvar seramikler sunmaktadır.

Banyomarka ile Duvar Seramiği Fiyatları

Tuvalet, banyo ve mutfaklarınız için duvar seramiği seçecekseniz model seçimi yaparken bütçenize de dikkat etmeniz gerekiyor. Farklı malzemelerden üretilen, farklı marka ve modelde birçok duvar seramiği BanyoMarka’da sizleri bekliyor. Duvar seramiği fiyatları konusunda bilgi alırken bu nedenle çok dikkatli hareket etmeli ve geniş fiyat aralıklarında modeller bulabilirsiniz. Her ürün sizlere özel indirimlerle sunulmaktadır.


Mutfaklar için duvar kaplaması arayanlar modern, kolay temizlenebilen, şık ve kullanışlı bir seçenek arıyorsa duvar seramiklerini tercih edebilirler. Duvar seramikleri mutfaklarda duvarlar için çok tercih edilen popüler ürünlerdir. Hemen bu kategoride mutfak duvar seramiği fiyatları konusunda karşılaştırma yapın. İstediğiniz modellerde bütçenize uygun bir ürün bulun ve hemen kolay ödeme seçenekleri ile satın alın.


Banyo ve tuvaletlerde duvarlarınızda kullanacağınız ürünlerin hijyenik, kolay temizlenebilen, dayanıklı, şık ve ferah olması gerekiyor. Bunun için duvar seramikleri tuvalet ve banyolarınızda çok etkili bir seçim olabilir. Tuvalet duvar seramiği fiyatları için hemen ürünlerimiz arasında karşılaştırma yapın ve size özel ürünleri bulun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.