Kampanyalı İndirimli Gömme Rezervuar Modelleri

Sıralama seçin
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 26
Toplam 822 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 26

Gömme Rezervuar

Son yıllarda modern mimariye uygun olarak inşa edilen evlerde banyo ve tuvaletlerde sıklıkla kullanılan Ürünler arasında yer alan gömme rezervuar ürünleri hem estetik olması hem de az yer kaplaması nedeni ile kullanışlıdır. Duvar içerisindeki boşluğa gömülebilen bu su tankları hem normal tuvaletlerde hem de klozetlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Gömme rezervuar ürünlerinin sahip olduğu avantajlardan biri de kolay monte edilebilir olmasıdır.

Gömme Rezervuar Modelleri

Gömme rezervuarlar kullanılacakları alana göre farklı modellere sahiptir. Normal yere monteli klozetlerde kullanılacak rezervuar çeşitleri ile asma klozetlerde kullanılacak olan rezervuar çeşitleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden de rezervuar tercihi yapmadan önce nerede kullanılacağının göz önünde bulundurulması önem arz etmektedir. Bunun dışında duvara tam dayalı olarak monte edilebilen gömme rezervuarlar da mevcuttur. Bunlar görünüm açısından daha estetik ürünler olarak kabul edilmektedir. Ayrıca normal klozetlerden daha küçük boyutta olan çocuk klozetleri için de farklı rezervuar türleri bulunmaktadır. Normal hela taşları için kullanılabilecek olan gömme rezervuarlar da ayrıca tasarlanmıştır. Tüm rezervuar çeşitlerinde su akışını sağlamak için kullanılacak olan butonlarda farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu da banyo ya da tuvalet ile uyum sağlanması açısından önemlidir.

Gömme Rezervuar Nedir? Gömme Rezervuar Modelleri ve Çeşitleri

Klozetlerin arkasında bulunan ve içerisinde belli miktarda su depolamaya yarayan ürüne rezervuar denilmektedir. Rezervuar çeşitleri asma, klozet üstü ve gömme olarak 3 çeşittir. Gömme rezervuar nedir sorusunun cevabı ise, adından da anlaşıldığı üzere, dışarıdan gözükmeyen, su haznesi duvarın içine gizlenen banyolarda şık ve estetik bir görünüm oluşmasını sağlayan bir rezervuar çeşididir. Hem alan olarak az yer kaplaması, hem de dekoratif bir görünüme sahip olması nedeniyle banyolarda sıkça tercih edilmektedir.

Gömme rezervuar sistemi, tüm tuvalet ve banyolarda kolaylıkla montajı yapılarak kullanılabilmektedir. Her tuvalet ve banyoya göre boyut çeşitliliği ve renk skalası mevcuttur. Eğer siz de banyo ve tuvaletleriniz için zarif bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, sizlere gömme rezervuar hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazemiz geniş olup, her banyoya uyum sağlayabilecek uygun fiyatlı gömme rezervuar çeşitleri mevcuttur.

Gömme Rezervuarların Avantajları Nelerdir?

 • Estetik ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Kullandığınız alana şıklık katar.
 • Kullanımı ergonomiktir.
 • İki kademeli kumanda panellerini tercih ettiğinizde su miktarını ayarlayabilir ve su tasarrufu sağlayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.
 • Az yer kaplayarak alandan tasarruf sağlar.
 • Duvara gömülü olduğu için bakteri oluşumuna zemin hazırlamaz. Hijyeniktir.
 • Hızlı ve kolay monte edilebilir.
 • Sarnıç şişkinliği problemi, gömme rezervuarlarda yaşanmaz.
 • Temizliği kolaydır.
 • Kullanılacak alana göre çeşitli model, ölçü, marka ve renk skalası mevcuttur.
 • Dayanıklı ve sağlamdır. 400 kilograma kadar ağırlık taşıyabildiği için, kullanıcıya güvenilir bir kullanım sağlayarak herhangi bir problem teşkil etmez.
 • Fonksiyonel ve işlevseldir.
 • Sessiz bir doldurma sistemine sahip olduğu için kullanımı konforludur.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Asma klozet ile kullanımında klozetin altında boşluk oluşturduğundan, zemin temizliğine olanak sağlar.

Gömme Rezervuarlar İle Banyolar Artık Çok Daha Şık

Gömme rezervuar sistemi ile eski, kaba ve büyük oranda yer kaplayarak alanın olduğundan daha küçük görünmesine neden olan klozetlerin yerini, dışardan yalnızca bir kapak olarak görünen modern ve zarif bir görünüm alıyor. İstenmeyen ve çirkin görüntüler de yerini, klozet kumanda paneli ile estetik bir şıklığa bırakıyor. Banyolara alan kazandıran bu sistem, mekan algısını değiştirerek genişletip, sizlere daha ferah bir ortam sunmaktadır.

Gömme rezervuarlar çok çeşitli olup, her ihtiyacı karşılayacak niteliklere sahiptir. Çocuk klozeti ve bedensel kısıtlamaları olan kişiler için de tek klozet ile uyumlu gömme rezervuarlar mevcuttur. Asma klozet gömme rezervuar sistemi de klozetin altında kalan zemini temizleyebilmek açısından tercih edilme sebebidir. Hela taşı gömme rezervuar çeşidini ise alaturka tuvalet için tercih etmelisiniz. Banyonuz için en uygun rezervuar modelini seçebilirsiniz.

Gömme Rezervuarların Parçaları Nelerdir?

 • Gömme rezervuar
 • Kalınlıkları 8 – 12 cm arası değişen, depo ve asıl mekanizmadan oluşan ana parçaya denir. Kumanda paneline basılması ile birlikte, klozete su akışını sağlamaktadır.

 • Kumanda paneli
 • Klozete su akışını sağlayan mekanizmaya denir. Silinebilen malzemeden üretilen kumanda panelinin temizliği oldukça kolaydır. Şekilleri yuvarlak, oval, dikdörtgen, kare gibi tasarlanabilen kumandalar şık bir görünüme sahiptir. Kumanda panellerinde genellikle 2 adet düğme vardır. Bu düğmeler, su akışını kontrol etmenizi sağlayan mekanizmalardır. Genellikle 3 ve 6 litre olarak ayarlansa da, sizin tercihinize göre miktarı belirlenebilir.

 • Stop Valf
 • Gömme rezervuarlarda taharet musluğunun akışını kontrol etmeyi sağlayan mekanizmadır. Dışarıdan bağlantıları görünmez.

Gömme Rezervuar Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Duvar tipinizin alçıpan mı tuğla mı olduğunu göz önüne alarak, duvar tipinize uygun rezervuar seçimi yapmalısınız.
 • Kullanılacak ürün tipine göre rezervuar tercih etmelisiniz. Örneğin tam dayalı klozet için gömme rezervuar istiyorsanız, ona göre tercihte bulunmalısınız.
 • Sessiz bir doldurma sistemine sahip rezervuar için, ses düzeyinin maksimum 19 desibel rezervuarlar tercih etmelisiniz. Fısıltı kadar ses çıkardığı için, bu ses kimseyi rahatsız etmez.
 • Gömme rezervuarların tek ya da çift kademeli kumanda panelleri mevcuttur. Çift kademeli kumanda tercih ederseniz su tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Arıza durumu olasılığına karşı garanti süresi uzun olan markalar tercih etmelisiniz.
 • Gömme rezervuarınızı güvenilir bir firmadan temin etmelisiniz. Uzun yıllar kullanımı olması ve kaliteli olması açısından önem arz etmektedir.
 • Boşaltma mekanizmasından sızdırma yapıp yapmadığını kontrol eden firmaların ürünlerini tercih ederek ileride problem yaşama riskinizi azaltabilirsiniz.

Gömme Rezervuarda Arıza Oluştuğunda Kırılması Gerekir Mi?

Yüksek hijyen standartları ve kullanım kolaylığı saylayan gömme rezervuarlarda arıza oluştuğu takdirde kırılması gerekmez. Yetkili ve alanında uzman kişiler tarafından montajı yapılan gömme rezervuarlara, kumanda paneli boşluğundan müdahale edilebilir. Kumanda paneli çıkarıldıktan sonra, bütün parçalara rahatlıkla ulaşım sağlanabilir, değişmesi gereken parçalar kolayca değiştiriilebilir. Bu nedenle bilinenin aksine, herhangi bir arıza durumunda müdahale şansı diğer rezervuarlara göre oldukça kolaydır.

Gömme Rezervuar İle Hem Siz Rahatlayın Hem Cebiniz Rahatlasın

Konforun yeni adı olan gömme rezervuarlar asma ve klozet üstü rezervuarlara göre hem daha modern bir çizgi yakalamanızı sağlar, hem de onlara göre daha avantajlı bir kullanıma sahiptir. Siz de uygun gömme rezervuar fiyatları ile tanışın, hem cebiniz rahatlasın hem de konforunuz yükselsin. Fiyatları belirleyen unsurları maddeler halinde sıraladık:

 • Gömme rezervuarın modeli
 • Malzemesi
 • Rengi
 • Tek ya da çift düğmeli olması
 • Sistem özellikleri

Fiyatlar bu kriterlere göre belirlenmektedir. Avantajlarını baz alacak olursak, fiyatları oldukça makuldur.

Estetiğin Şık Detayları Banyomarka’da

Banyomarka olarak sizlere geniş ürün yelpazesi sunuyor, çeşitli marka skalası ve her bütçeye uygun geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyoruz. Yıllardır bu işin içinde olarak kullanıcılarımızı memnun ediyoruz. Sizler de banyolarınızı bambaşka bir mekan yapmak, modern çizgileri banyonuza taşımak istiyorsanız başka adres aramayın. Sağlam rezervuar modelleri ve daha fazlası için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.