Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!

Kampanyalı İndirimli Gömme Rezervuar Modelleri

Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
Toplam 662 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Gömme Rezervuar

Son yıllarda modern mimariye uygun olarak inşa edilen evlerde banyo ve tuvaletlerde sıklıkla kullanılan Ürünler arasında yer alan gömme rezervuar ürünleri hem estetik olması hem de az yer kaplaması nedeni ile kullanışlıdır. Duvar içerisindeki boşluğa gömülebilen bu su tankları hem normal tuvaletlerde hem de klozetlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Gömme rezervuar ürünlerinin sahip olduğu avantajlardan biri de kolay monte edilebilir olmasıdır.

Gömme Rezervuar Modelleri

Gömme rezervuarlar kullanılacakları alana göre farklı modellere sahiptir. Normal yere monteli klozetlerde kullanılacak rezervuar çeşitleri ile asma klozetlerde kullanılacak olan rezervuar çeşitleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden de rezervuar tercihi yapmadan önce nerede kullanılacağının göz önünde bulundurulması önem arz etmektedir. Bunun dışında duvara tam dayalı olarak monte edilebilen gömme rezervuarlar da mevcuttur. Bunlar görünüm açısından daha estetik ürünler olarak kabul edilmektedir. Ayrıca normal klozetlerden daha küçük boyutta olan çocuk klozetleri için de farklı rezervuar türleri bulunmaktadır. Normal hela taşları için kullanılabilecek olan gömme rezervuarlar da ayrıca tasarlanmıştır. Tüm rezervuar çeşitlerinde su akışını sağlamak için kullanılacak olan butonlarda farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu da banyo ya da tuvalet ile uyum sağlanması açısından önemlidir.

Gömme Rezervuar Nedir? Gömme Rezervuar Modelleri ve Çeşitleri

Klozetlerin arkasında bulunan ve içerisinde belli miktarda su depolamaya yarayan ürüne rezervuar denilmektedir. Rezervuar çeşitleri asma, klozet üstü ve gömme olarak 3 çeşittir. Gömme rezervuar nedir sorusunun cevabı ise, adından da anlaşıldığı üzere, dışarıdan gözükmeyen, su haznesi duvarın içine gizlenen banyolarda şık ve estetik bir görünüm oluşmasını sağlayan bir rezervuar çeşididir. Hem alan olarak az yer kaplaması, hem de dekoratif bir görünüme sahip olması nedeniyle banyolarda sıkça tercih edilmektedir.

Gömme rezervuar sistemi, tüm tuvalet ve banyolarda kolaylıkla montajı yapılarak kullanılabilmektedir. Her tuvalet ve banyoya göre boyut çeşitliliği ve renk skalası mevcuttur. Eğer siz de banyo ve tuvaletleriniz için zarif bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, sizlere gömme rezervuar hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazemiz geniş olup, her banyoya uyum sağlayabilecek uygun fiyatlı gömme rezervuar çeşitleri mevcuttur.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.