Kampanyalı İndirimli Klozet Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 4406 ürün görüntüleniyor.

Lavabo ve Klozet

Evlerin banyo ve tuvaletlerinin vazgeçilmez parçalarından olan lavabo ve klozet ürünleri son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu geniş yelpaze içerisinden doğru seçimi yapabilmek için, detaylı bir araştırma yapmak önemlidir. Bu seçim, yaparken, lavabo ve klozet ürünlerinin kullanılacakları yerler göz önünde bulundurulmalıdır.

Klozet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Klozet seçerken dikkat edilmesi gerek hususları iki başlık altında incelemek mümkündür. Bunlardan biri şekli, diğeri ise monte edilme biçimidir. Genel olarak klozetler oval ya da kareli formlara sahiptir. Ancak günümüzde yenilikçi tasarımlara sahip olan klozet ürünlerine rastlamak da mümkündür. Monte şekline göre de yere gömmeli ya da duvara monteli klozetlerden söz etmek mümkündür. Klozetlerde boyut açısından da herhangi bir standart söz konusu değildir.

Lavabo Nasıl Seçilir?

Lavaboları başlıca mutfak lavaboları, banyo/tuvalet lavaboları ve endüstriyel lavabolar olmak üzere üç kısımda incelemek mümkündür. Lavabo seçerken en önemli hususlardan biri ayaklı mı yoksa duvara monteli mi olacağıdır. Bununla birlikte lavabonun üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi de göz önünde bulundurulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.