Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
Toplam 551 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18

E.C.A

E.C.A Türkiye’nin en köklü markalarından birisidir ve Elginkan Holding’in markalarından birisidir. Pek çok farklı alanda üretimlerine devam eden E.C.A, bütün ürünlerinde kaliteyi ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Özellikle banyo ürünleri çeşitleri ile hem Türkiye’nin hem dünyanın sayılı markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Musluklar, bataryalar, duş aparatları gibi pek çok ürün ile E.C.A’nın kuruluşu 1950’lere uzanmaktadır. 1950’lerde su tesisatı alanında ortaya çıkan kaliteli malzeme krizine karşı Ahmet Elginkan’ın oğulları Ekrem ve Cahit Elginkan batarya ve valf üzerine çalışmalara başlamıştır. Böylece Maltepe’de E.C.A’nın ilk temelleri atılmıştır. Kuruluş aşamasında iki kardeş ve babaları Ahmet Elginkan’ın isimlerinin baş harfleri bir araya getirilerek E.C.A markasının adı oluşturulmuştur.

E.C.A Presdöküm Sanayi Limited Şirketi ile iş dünyasına adım atan Elginkan ailesi bir taraftan kaliteli ürünler üreterek diğer taraftan da reklamcılığı öne çıkararak büyümüş, kısa sürede Türkiye’nin aranan markalarından birisi olmuştur. 2012 yılında Superbrands Türkiye Ödülü’ne layık görülmüştür. Böylece Türkiye’nin süper markalarından birisi olmuştur. Günümüzde markalaşmasını genişleten şirket, E.C.A ile birlikte Serel, Emas, Arsel Odöksan, Ar, Elba, Spil Serel, Yak gibi farklı markalar altında da üretim yapmaya devam etmektedir.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.