Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
Toplam 556 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18

E.C.A

E.C.A Türkiye’nin en köklü markalarından birisidir ve Elginkan Holding’in markalarından birisidir. Pek çok farklı alanda üretimlerine devam eden E.C.A, bütün ürünlerinde kaliteyi ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Özellikle banyo ürünleri çeşitleri ile hem Türkiye’nin hem dünyanın sayılı markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Musluklar, bataryalar, duş aparatları gibi pek çok ürün ile E.C.A’nın kuruluşu 1950’lere uzanmaktadır. 1950’lerde su tesisatı alanında ortaya çıkan kaliteli malzeme krizine karşı Ahmet Elginkan’ın oğulları Ekrem ve Cahit Elginkan batarya ve valf üzerine çalışmalara başlamıştır. Böylece Maltepe’de E.C.A’nın ilk temelleri atılmıştır. Kuruluş aşamasında iki kardeş ve babaları Ahmet Elginkan’ın isimlerinin baş harfleri bir araya getirilerek E.C.A markasının adı oluşturulmuştur.

E.C.A Presdöküm Sanayi Limited Şirketi ile iş dünyasına adım atan Elginkan ailesi bir taraftan kaliteli ürünler üreterek diğer taraftan da reklamcılığı öne çıkararak büyümüş, kısa sürede Türkiye’nin aranan markalarından birisi olmuştur. 2012 yılında Superbrands Türkiye Ödülü’ne layık görülmüştür. Böylece Türkiye’nin süper markalarından birisi olmuştur. Günümüzde markalaşmasını genişleten şirket, E.C.A ile birlikte Serel, Emas, Arsel Odöksan, Ar, Elba, Spil Serel, Yak gibi farklı markalar altında da üretim yapmaya devam etmektedir.

Ödüllü Tasarıma Sahip E.C.A Banyo Ürünleri

E.C.A markasının en çok dikkat çeken ürünleri banyo malzemeleri arasında yer almaktadır. E.C.A batarya ve banyoların diğer bütün ihtiyaçları tüketiciyle buluşmaktadır. E.C.A banyo bataryası kategorisinde onlarca farklı çeşit ve model kullanıcılara sunulmakta, tasarım ve kalite bütünlüğü bir arada bulunmaktadır.

E.C.A lavabo bataryası çeşitlerinde ve banyo ürünlerinde German Design Award gibi dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinin sahibi olmuştur. Aynı zamanda çevre dostu yaklaşımıyla da taktir toplamaktadır. Marka, Türkiye’de bilinçli ir yapı oluşturma misyonuyla öne çıkmakta, doğal kaynakları korumaya yönelik ürün yelpazeleriyle dikkat çekmektedir.

E.C.A eviye bataryası ve diğer bütün alanlarda doğa dostu altyapı takip etmektedir. Ödüllü tasarımlar, fonksiyonel ve ergonomik yapılar E.C.A tarafından kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Banyolarda her zevke ve her tarza hitap etmek için alternatifler sunan marka, farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Modern çizgileri beğenenlerin karşısına metalik renkte onlarca model sunulduğu gibi oryantalist modellerde geçmişten geleceğe esintiler ulaştırıyor.

Farklı Ölçülerde E.C.A Musluk Çeşitleri

Farklı tarzlardaki E.C.A musluk modelleri yanında farklı ebatlarla üretilen ürünler dikkati çekiyor. Her mutfağın, her banyonun ölçüleri aynı olmadığı için mekânın ölçülerine en ideal ürünleri seçmek daha estetik sonuçlar doğuruyor ve bu açıdan E.C.A birçok farklı ebatta musluğu ile her ölçüdeki banyoya uygun alternatifler geliştiriyor.

Çok geniş bir ürün seçeneği ile karşımıza çıkan E.C.A, bir banyoda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ana ürünlerde seçenek oluşturmayı başarıyor. Bu sayede banyonuzun bütün ihtiyaçlarını tek markadan temin etme imkânı elde edebiliyorsunuz.

E.C.A modelleri aynı zamanda en son teknolojileri beraberinde taşımaktadır. Bu sayede gerek banyolarınızda gerekse mutfaklarınızda teknolojik gelişmelerin en son olanaklarını kullanabiliyorsunuz. Banyo armatürlerinde Hygiene Plus kaplama teknolojisini kullanan marka, ülkemizde bir ilki başarmış bulunuyor. Nano teknoloji ile kaplanan ve üretilen ürünler hijyen sorularını tamamen ortadan kaldırmayı başarıyor. Hygiene Plus teknolojisi tamamen markanın kendi laboratuvarlarında geliştirilmiştir ve benzer pek çok yenilikleri bulunmaktadır.

En Gelişmiş Teknolojileri Yaşam Alanlarınıza Taşıyan E.C.A Modelleri

E.C.A fotoselli batarya ve diğer ürünlerinde kullanılan teknolojiler sayesinde hiçbir kimyasal kullanmaya gerek kalmaksızın yalnızca su ve sabunla yüzde yüz hijyenik armatür yüzeyleri elde etmek mümkün olmaktadır.

Marka E.C.A pisuvar yıkama sistemi, lavabo, klozet ve diğer alanlarda da kolay temizlenebilir, maksimum hijyen sağlayan çözümlere imza atmayı başarmaktadır. E.C.A Niobe banyo bataryası ve E.C.A termostatik duş bataryası gibi çeşitlerle banyolar tüm yönüyle yaşam alanlarına dönüştürülmekte, estetik, işlevsellik, kalite ve güven bir arada sunulmaktadır..

E.C.A mutfak bataryası çeşitleri ile kaliteyi sadece banyolarla sınırlı tutmamakta, mutfakları da ayrıcalıklar dünyasına dahil etmektedir. Farklı tasarımlarda, farklı ölçülerde, görünümlerde, renklerde onlarca mutfak bataryası ile hem mutfaklarınıza dilediğiniz tarzı verebilir hem istediğiniz görünümü elde edebilir hem de mutfaklarınızı çok daha işlevsel hale getirilebilirsiniz. Fiyatları ile olduğu kadar yeni nesil teknolojileri barındırmasıyla da öne çıkan modellerle en az suyu en verimli biçimde kullanabilir gerek hane bütçenize gerekse doğal kaynakların verimli kullanılmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Yüksek Tasarruflu E.C.A Ürünleri

E.C.A mutfak bataryası çeşitlerinin tamamı enerji tasarruflu tasarımlardır. Marka çevreye karşı sorumluluğu kesinlikle göz ardı etmemekte, bunun için güçlü tazyik sistemine sahip musluklarla karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde tasarrufun değeri her geçen gün daha iyi anlaşılıyor ve su tasarruflu musluklar, başlıklar, pompalar tercih ediliyor. Ekseriyetle de bunar bataryalardan hariç temin edilmeye çalışılıyor. Oysa E.C.A bütün modellerinde daha ilk başta her yönüyle tam donanımlı modelleri kullanıma açıyor. Güçlü tazyik sayesinde mutfaklarınızda daha az su tüketimi olmakta ve daha güçlü su akışı ile verimlilik üst düzeye çıkarılmaktadır.

Farklı ebatlardaki mutfak bataryaları ile lavabolarınızın, tezgahlarınızın ölçüleri her ne ise ona göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Sağa sola, hatta 360 derece dönebilen bataryalarla mutfaklarınızı çok daha eğlenceli, çok daha kullanışlı hale getirilebilirsiniz. Metalik renk dışında siyah, kırımızı, bronz, beyaz ve daha başka renklerde tasarımlar arasından mutfağınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Yaylı mutfak bataryaları ile tezgahlarınızın üzerine dilediğiniz gibi uzatabilir, çok daha pratik kullanımlar elde edebilirsiniz.

E.C.A Ürünlerinde Bütçe Dostu Fiyatlar

E.C.A kullanıcılarına renk, tasarım, ebat, fonksiyon gibi pek çok alanda alternatif sağladığı gibi E.C.A batarya fiyatları konusunda da yelpazeyi geniş tutuyor. Bütün ürünlerine istinasız markasının kalitesini yansıttığı gibi malzeme, ebat, teknoloji gibi farklılıklara göre fiyatlandırma yapıyor. Bu sayede her bütçeye uygun seçenekler oluşturmayı da başarıyor.

Banyo Marka olarak en güncel E.C.A fiyat listesi ile karşınıza çıkıyoruz ve karşılaşabileceğiniz en uygun fiyatlara sayfamızda yer veriyoruz. En yeni modellerden en çok tercih edilen modellere kadar markanın mutfak bataryası, banyo ürünleri ve daha pek çok seçeneği arasından ihtiyaçlarınızı dilediğiniz gibi karşılama fırsatı sağlıyoruz. Bunu yaparken de bütçenizi sarsmadan, düzenlediğimiz kampanya ve ek indirimlerle daima en uygun fiyatlı alışveriş deneyimini yaşamanızı sağlıyoruz. Dilerseniz satış öncesi ve sonrası uzaman desteğimizden yararlanabilir, yaşam alanlarınız için en ideal E.C.A ürünlere erişebilirsiniz. İnternet mağazamızdan olduğu gibi fiziki depomuzdan da ürünlerimizi aynı gün içinde, görüp inceleyip temin edebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.