Sıralama seçin
Toplam 1607 ürün görüntüleniyor.

Ideal Standard

Hızla gelişen teknoloji yaşam alanlarımızın modern ve şık bir şekilde tasarlanmasında etkili olacak birçok kolaylık sağlamaktadır. Evlerimiz, işyerlerimiz gibi günün uzun bir kısmını geçirdiğimiz ortamlarda bizleri yansıtacak ürünler olsun isteriz. Bunun için yaşadığımız her ortamda ileri teknoloji aletlerle donatılmış ve moda zevki olan insanlarca dekore edilmiş ürünlerle tasarımlar yaparız. Banyolarımız, günün yorgunluğunu atmak ve temizlenmek için sürekli ziyaret ettiğimiz ortamdır. Duş alırken konforlu bir ortamda olmak hayatın tadını çıkarmamız konusunda size öncü olacaktır.

Armatür, duş sistemleri, seramik ürünler, banyo mobilyaları, duş kabinleri ve küvetler gibi birçok ürün ile banyo modasına yön veren firma olan Ideal Standart adlı firma dünyanın birçok ülkesine kaliteli banyo ürünleri satışı noktasında sektörünün lider firmaları arasındadır. Birçok otel, lüks villa ve şirket, konforlu ve şık bir ortama erişme sırasındaki alışverişlerini Robien Levien, Franco Bertolli, Dick Powell gibi tasarımcıların birbirinden güzel tasarımları arasından seçmektedir. Firma, uluslararası standartları yükseltecek banyo ürünleriyle sektörde en çok tercih ve tavsiye edilen firmalardan birisidir. Ideal Standart banyo aksesuarları sizlerin zevkinize hitap edecek şekilde üretilmektedir. Kolay bir şekilde dilediğiniz ürüne bulunduğunuz konumdan sipariş vererek birkaç gün içerisinde sahip olabilmeniz adına Ideal Standart online satış yapmaktadır.

Banyomarka olarak, sizlerin kaliteli vakit geçirmek adına konforlu bir ortam yaratma çabanıza saygı duymaktayız. Birçok banyo ürünü çeşitleri ve aklınızda iz bırakacak şekilde tasarlanmış ürün modelleri olan Ideal Standart firmasının ürünleriyle, sizlerin bu doğrultuda hizmet almanız noktasında yanınızdayız.

Huzur Dolu Bir Banyo Ortamı İçin Gereken Her Şey Ideal Standard’ ta

Gün içerisindeki her aktivitemizde sanatçı dokunuşunun olması yaşamın yüksek refah düzeyinde sürdürülmesi noktasında bizlere yardımcı olmaktadır. Evlerimizde ve işyerlerimizde konuklarımızı rahat bir ortamda şekilde ağırlamak için gereken çabayı göstermek isteriz. Banyoların, hayatımızdaki önemi büyüktür.

Ünlü tasarımcıların özenerek tasarladığı ürünlerle banyolarda harikalar yaratabilirsiniz. Her eve lazım olan Ideal Standard duş teknesi istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Banyolarınızda sıkılmadan uzun süre ayrılmadan kalabilmeniz adına Ideal Standard duş seti ürünlerini incelemelisiniz. Sizlerin uygun fiyatlarla ve profesyonel bir hizmetle alışveriş yapmanız noktasında yıllardır sizlerle olmaktan gurur duymaktayız.

Birçok insanın evlerinde sıkıntı yaşadığı konuların başında banyolarda kullandıkları ürünleri saklamak için gerekli kalitedeki ürüne rastlamamış olmasıdır. Ideal Standard banyo dolabı sizin bu ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılayacak üründür. Bir banyo dolabından beklediğiniz her niteliğe sahip olan dolaba, Ideal Standard satış noktası olan sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ideal Standard Fiyat Listesi

İdeal Standard Türkiye ailesi 2007 yılından beri tüm illerimize ürün satışı hizmeti vermektedir. Hepimiz, evlerimizi tasarlarken en kaliteli malzemeleri kullanmak isteriz. Tuvaletlerin insan sağlığındaki etkisi çok büyüktür. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için firma, Ideal Standard klozet ve Ideal Standard lavabo adıyla ürettiği son teknoloji kullanılarak imal edilmiş ve uzman tasarımcılarca hazırlanmış klozet ve lavabolarla sizlere birçok kaliteli seçenek sunmaktadır.

Birçok ülkede tercih ve tavsiye edilen bu ürünlerin fiyatları müşterilerin ilgisini çekmektedir. Genellikle fiyat performansına dayalı olarak üretilen ürünler kısa sürede bozulduğu için ürünlerde istenilen kalite bulunamamaktadır. Banyo ve tuvaletleriniz için ürün alımlarınızda alınan ürünle alakalı dikkat edilmesi gerekenler;

  • Firmanın ürün garantisi,
  • Aldığınız ürünün tasarımı,
  • Kolay bir şekilde kullanılabilmesi,
  • Çevreye dost olması,
  • Kolay kullanılabilir olması,
  • Ürünün üretildiği materyalin kalitesi,
  • Ürünün boyutudur.

İdeal Standard, fiyatlarını müşterilerinin cebine uygun bir şekilde her yıl güncellemektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış ve kullanışlı ürünlerle evinizde moda rüzgarı estirebilirsiniz. Ideal Standard fiyat listesi sizlerin cebine uygun şekilde oluşturulmaktadır.

İstanbul’daki Güvenilir Marka

Ideal Standard İstanbul, banyo ve mutfaklarınız için aradığınız niteliklerde ürünlerin bulunduğu Ideal Standard satış noktası olarak müşterilerine satış hizmetleri sunmaktadır. Mutfaklar için batarya denildiğinde akla sabit ürünler gelmektedir. Ideal Standard mutfak bataryaları modelleri hareket yeteneği geniş olan bataryalardır. Evlerinizde batarya seçiminde bataryanın konulduğu yer çok önemlidir.

Mutfaklar için batarya tercihinde Ideal Standard batarya sizlere birçok çözüm seçeneği sunmaktadır. Mutfak bataryaları tasarlanırken hareket kabiliyeti yüksek başlıklar tercih edilmektedir. Mutfak ve banyolarda, kullanım kolaylığı ve su sıcaklığını kontrol etmede etkili bir teknolojiyle üretilmiş bataryalar seçildiğinde konforlu bir mutfağa sahip olma noktasında güvenilir bir tercih yaptığınızın bilincinde olabilirsiniz. İdeal Standart ailesi termostatik batarya modelleri ile sizlere birçok farklı ürünü bir arada bulacağınız mağazalarla Türkiye’de hizmet sağlamaktadır. Ideal Standard bayisi olmak için firmanın iletişim numaralarından arayarak görüşme sağlayabilirsiniz. Ideal Standard mağaza, birçok seçenekleri ile sizlere kapılarını açmaktadır.

Banyomarka olarak, sizlerin tüm banyo ve lavabo ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünlerin satışını internet sayfamız üzerinden yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak firmamızın vazgeçilmez prensiplerindendir. Yıllardır yaptığımız çalışmalar, gün geçtikçe müşteri ağımızın büyümesine öncü olmuştur. Bugün, alışveriş sektörünün en çok tercih edilen lider firmalarından birisi olmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin, en kaliteli, uygun fiyatlı ürünleri alma hakkınıza saygı duymaktayız. Bu sebeple çağın ileri teknolojisini yakalayarak ürünler üreten dünyaca ünlü markalara ait ürünlerin satışını değerli müşterilerimiz için yapmaktayız.

Ürün satışında en çok dikkat ettiğimiz noktalardan birisi, satılan ürünün kısa süreler içerisinde müşterilerimizin istediği noktaya bırakılmasının sağlanmasıdır. Firmamız, deneyimli, güler yüzlü ve sektörde uzun süreler çalışarak engin birikim ve bilgiye sahip olan çalışanlarımızla dürüst ahlaklı bir şekilde kaliteli hizmet sağlama noktasından asla vazgeçmeyerek hizmetlerini sunmaktadır. Sizlerin, banyo ve tuvaletlerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceği sağlam, kaliteli ve dünya standartlarında malzemelerden üretilmiş olan birçok ürünün satışı noktasındaki çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmalarımız sonrasındaki takdir ve teşekkürleriniz sayesinde işimize dört elle sarılarak çalışmaktayız.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.