Kampanyalı İndirimli Lavabo Bataryaları

Sıralama seçin
Toplam 2583 ürün görüntüleniyor.

Lavabo Bataryası Çeşitleri Nelerdir?

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi yaşam alanlarında su aktarımı elde etmek adına lavabo bataryası kullanılır. Su armatürü olarak da isimlendirilen bu ürünler su tesisatına bağlıdır ve kaynaktan gelen suyu lavabolarda kullanmayı sağlar. Aynı zamanda bu ürünler ile sıcak ve soğuk su kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Lavabo bataryası çeşitleri suyun akma derecesini ayarlamanızı da sağlar. Suyun akışını istediğiniz gibi kontrol ederek ihtiyacınız kadar kullanabilirsiniz. Farklı markalar ve modelleri bulunan lavabo bataryaları ihtiyaçlarınıza göre farklı özelliklere sahiptir. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Uzun ömürlü modelleri Banyomarka olarak sizlere sağlıyoruz ve farklı materyallerden üretilen modeller sunuyoruz. Tek ve çift kumandalı modeller arasından da seçim yapmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda her bütçeye uygun bir ürün koleksiyonumuzda bulabilirsiniz

Ev dekorasyonunda önemli bir parça olan lavabo bataryalarını her tarza uygun olarak kullanabilirsiniz. Geniş model seçenekleri zevkinize uygun bir lavabo bataryası çeşidini ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Hem sağlık hem de hijyen beklentilerinizi karşılayan modeller ile ev dekorasyonunuzu tamamlama şansı yakalarsınız.

Lavabo Bataryası Fiyatları

Banyomarka olarak sizin için farklı markalara ve modellere sahip lavabo bataryaları satışa sunuyoruz. Lavabo bataryası fiyatları ürünün markasına, modeline, teknik özelliklerine ve malzemesine göre değişiklik gösteriyor. Sizin için her bütçeye hitap eden bataryaları seçkimizde barındırıyoruz.

Lavabo bataryası satın almak istiyorsanız kategorimizde fiyat filtreleme seçeneğini kullanarak bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayan modeller arasında fiyat karşılaştırmaları da yapabilirsiniz.

Kısa lavabo bataryası uzun modellere göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Bunun yanında duvar bataryaları ile gömme bataryalar arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Krom malzemeye sahip bataryalar paslanmaya karşı daha dirençli olmasına karşın daha yüksek maliyetli olabilir.

Eviniz veya işyerleriniz için bir lavabo bataryası satın alacaksanız hemen ihtiyacınıza uygun bir ürünü web sitemizden bulabilirsiniz. İstediğiniz teknik özellikler ve lavabo türüne uygun bir modeli burada bulabilir ve hemen batarya siparişi verebilirsiniz.

Lavabo Bataryası Modelleri

Lavabo bataryası modelleri öncelikle ürünün materyaline göre değişiyor. Uzun ömürlü kullanıma sahip bir model tercih ediyorsanız buna göre seçenekleri değerlendirmelisiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren modellerimiz her zaman aradığınız ürünü sizlere sunuyor.

Koleksiyonumuzda görsel açıdan estetik modeller olmasının yanında işlevselliği öne çıkaran seçeneklerimiz de bulunuyor. Tasarım özelliklerine göre lavabo modellerine ait bataryalar sunuyoruz. Modern görünüme sahip lavabolar için aç kapa lavabo bataryası çeşitleri satın alabilirsiniz. Retro yaşam alanlarına özel pirinç seçenekleri tercih edebilirsiniz. Banyo dekorasyonunuzla uyumlu olacak bir modeli hemen web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Yaşam alanları için bir batarya seçecekseniz mutfak ve banyo tezgahı ile dolaplarla uyumlu renge sahip bir ürün seçebilirsiniz. Hoş, sade ve estetik bir seçenek arıyorsanız beyaz lavabo bataryası tercihiniz olabilir. Bunun yanında maviden pembeye, mordan turuncuya farklı renkte seçenekleri de satın alabilirsiniz.

Lavabo bataryaları arasında toplu yaşam alanları için sensörlü modeller daha kullanışlıdır. Yoğun bir insan sirkülasyonu olan alanlarda sensörlü ürünler su israfını engeller. Aynı zamanda tasarruf özelliğine ek olarak hijyenik ortamı da korurlar. Banyo yapısı ve lavabo özelliklerine göre duvara sabitlenen ya da gömme lavabo bataryası çeşitleri de tercih edebilirsiniz.

Lavabo bataryası modelleri arasında işlevsel özelliklere sahip ve istediğiniz teknik özellikleri barındıran birçok seçenek bulabilirsiniz. Alana ve lavabo özelliklerine göre uygun bir lavabo bataryasını hemen web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Üstelik size özel indirimler de Banyomarka’da her zaman sizleri bekliyor olacak.

Lavabo Bataryası Özellikleri

Lavabo bataryaları çok farklı yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Evlerde, bahçelerde, ofis ve işyerlerinde kısacası çok farklı alanlarda lavabo bataryaları kullanılıyor. Kullanım ihtiyaçlarına göre lavabo bataryası özellikleri de değişiyor.

Ürünlerde gövdenin tasarımı, çıkış noktası, kanal sayısı ve kumanda sayısına göre farklı tasarımlar olabiliyor. Özellikler arasında materyal yapısı ve estetik detaylar da değişiyor. Genellikle montaj alanına göre lavabo bataryası özellikleri değişebilir. Lavabo ile uyumlu olan bir tane model tercih ederseniz daha kullanışlı olacaktır. Çünkü lavaboya uyumlu olmayan modellerde işlevsellik sağlamaz.

Lavabo bataryası ölçüleri ise lavabonun çıkış sayısına bakarak belirlenir. Batarya uzunluğu lavabo şekline göre karar verilmesi gereken bir özelliktir. Dar lavabolarda kısa lavabo bataryası tercih edilmelidir.

Ürünün özelliklerine dikkat ederek satın aldığınızda montaj sürecinde sorun yaşamazsınız ve lavaboda su sızıntıları yaşanmaz. Aynı zamanda lavabonun özellikleri batarya malzemesini de belirleyecektir. Ürünlerimiz arasında pirinç ve krom lavabo bataryası gibi ürünler bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz paslanmaz özellikler dikkate alarak satışa sunulur.

Lavabo bataryalarının uç bölümünde yer alan filtre yapısı temiz su akmasına olanak tanır. Çift ve tek kumandalı modeller ise suyun sıcak ve soğuk olma durumunu kontrol etmenizi sağlar. Son olarak banyonuzdaki tasarım sürecine göre farklı renk ve özelliklerde lavabo bataryaları bulabilirsiniz. Alan ile uyumlu olacak modellerde geniş renk ve model seçeneklerini bulabilirsiniz. Banyomarka olarak her ihtiyaca ve talebe uygun özelliklerde lavabo bataryasını satışa sunuyoruz.

Lavabo Bataryası Nasıl Takılır?

Lavabo bataryası montajı yaparken ilk olarak ürünü kullanacağınız alana yerleştirin. Daha sonra bağlantı somunları üzerinden sıkıca sabitlemeyi yapmanız gerekiyor. Tornavida ya da altıgen anahtar kullanarak sıcak ve soğuk bağlantılarını sağlamlaştırmalısınız. Su sızıntısı olup olmadığını da kontrol etmeniz önem taşıyor.

Su sızıntısı olabilecek alanlarda bu duruma engel olabilmek adına mutlaka silikon uygulamanızı öneriyoruz. Bu sayede daha verimli ve temiz bir iş çıkartmış olursunuz. Lavabo bataryasını montaj ettikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lavabo bataryasını kendi başınıza da sorunsuz olarak bağlayabilirsiniz. Sıcak ve soğuk su ayarlama bölümü bulunuyorsa uygun bağlantıları yapmanız önem taşır. 5-10 dakika gibi bir sürede hemen montajı tamamlayın ve kullanmaya başlayın.

Lavabo Bataryası Nasıl Sökülür?

Lavabo bataryası söküm işlemi aynı montaj gibi çok kolaydır. Öncelikle lavabo bataryasını sökerken etrafın su olmaması adına ana vanadan suyu kesin. Suyun kesildiğinden emin olduktan sonra bataryayı öncelikle altta yer alan borulardan çıkarın. Daha sonra bataryayı çekerek gelen bağlantılardan ayırın.

Bağlantılardan ayırdıktan sonra lavabodan çıkarın ve silikon alanların çevresini temizleyerek yeni lavabo bataryasını monte etmek için hazır hale getirin. Lavabonuzdaki bataryanın sökme işlemi montaja göre çok daha kısa sürer ve tek başınıza kolaylıkla yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Lavabo Bataryası Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Lavabo bataryası uzun ömürlü ve hijyenik bir kullanım için sürekli olarak temizlenmeli ve bakımı yapılmalıdır. Özellikle denize yakın bir konumda yaşıyorsanız nem oranı yüksek olacaktır. Bu noktada neme karşı dayanıklı modeller daha uzun ömürlü bir kullanım olacaktır.

Su akmasına bağlı olarak bataryada zamanla kireçlenmeler ortaya çıkabilir. Kireçlenmeye bağlı lavabo bataryasının üzerinde lekeler oluşacaktır. Bu lekeleri ortadan kaldırmak için düzenli bakım ve temizlik önemlidir.

Her zaman kullanımı gerekli olan lavabo bataryalarını temizlerken doğal içeriğe sahip malzemeler tercih edebilirsiniz. Doğal malzemeler olarak limon ve sirke gibi ürünlerle musluklarınızı temizleme işimi yapabilirsiniz. Bu sayede hem temiz görünüm elde eder hem de kireç oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Lavabo bataryalarını temizlerken kaplamalara zarar vermemeniz gerekiyor. Aynı zamanda parlak bir görünüm için temizlik sırasında diş macunu kullanarak parlatma işini de gerçekleştirebilirsiniz. Cam batarya modelleri varsa bunların temizlik işleri çok daha pratik olacaktır. Çünkü cam yüzeyi pürüzsüz olduğundan leke tutmaz ve renk değiştirme olmaz.

Okul, AVM gibi alanlarda fotoselli lavabo bataryaları kullanılıyor. Bu ürünler otomatik olduğu için el değmeden kullanma özelliği bulunuyor. Bu sayede kirlenmesi ve lekeli olması diğer modellere göre daha düşük olasılıklı oluyor. Ancak sensörlü modellerin düzgün çalışması için sensör yapısında leke tutma durumları olmamalıdır.

Banyomarka ile istediğiniz özelliklere sahip bir lavabo bataryası modeli bulabilir ve ihtiyacınıza özel ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Uzun ömürlü olması ve estetik görünümün ilk günkü gibi devam etmesi için bakımı düzenli yapmalı ve her zaman parlatma yöntemlerini de kullanmalısınız. Güvenli alışveriş için her zaman web sitemizi tercih edebilir ve özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Lavabo Bataryası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lavabo bataryası seçim konusunda sadece beğenme odaklı yaklaşım olduğu düşünülse de zor seçim olacak bir üründür. Bir lavabo bataryası satın alacaksanız öncelikle ürünü kullanacağınız yaşam alanına dikkat etmeniz gerekiyor. Mutfak için bir ürün satın alacaksanız mutfağınızın genel özelliklerine bakmalısınız. Mutfakta bulunan eşyaların renk ve tarzına göre seçim yapın. Lavabo özelliklerine göre de ürün seçmelisiniz. Retro, modern ve rustik havaya sahip modelleri koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Banyo için seçim yapacaksanız kullanım alanı önemlidir. Evinizde kullanacaksanız sadece renk, genel dekor ve modellere göre seçim yapmalısınız. Ancak toplu yaşam alanlarında kullanılacaksa temizlik ve hijyeni düşünerek otomatik çalışan bir modeli satın alabilirsiniz.

Lavabo bataryasının üretim malzemesine de dikkat etmelisiniz. Her zaman uzun ömürlü kullanıma sahip olan modeller arasından bir tanesini satın almanızı öneriyoruz. Evlerde kullanım için sıcak ve soğuk suyu ayarlamanızı sağlayacak modelleri de satın almanız kullanım konforunu arttıracaktır. Krom lavabo bataryası hem uzun ömürlü hem de estetik bir seçim olacaktır.

Lavabonun yapısına ve alanın genişliğine de bakmalısınız. Kısa lavabo bataryası dar alanlarda doğru seçim olurken geniş alanlar için uzun lavabo bataryası da tercih edebilirsiniz.

Yaşam alanınıza uyum sağlaması için bataryanın rengine de dikkat etmeniz gerekiyor. Beyaz lavabo bataryası şık ve estetik bir seçim olacaktır. Aynı zamanda siyah renkli seçenek tercih edebilir veya daha canlı renklere sahip bir batarya da satın alabilirsiniz. Banyomarka her marka ve modele özel farklı özelliklerde lavabo bataryasını sizlere en uygun fiyatlarla sunuyor.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.