Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!

Kampanyalı İndirimli Lavabo Bataryaları

Sıralama seçin
1 2 3 ... 7 ... 17 ... 40
Toplam 1280 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 17 ... 40

Duş Sistemi & Seti

Banyoların vazgeçilmez parçalarından biri olan duşlar, önceleri yalnızca su püskürtme işlevini görürken; son yıllarda estetik kaygılarla da tercih edilir hale gelmiştir. Öyle ki bu doğrultuda çok sayıda duş modelinin üretildiğine şahit olmak mümkündür. Isabetli bir duş sistemi seçimi yapabilmek adına, duşun normal konutlarda mı yoksa otel ve yurt gibi tesislerde mi kullanılacağına dikkat edilmelidir. Duş denildiği zaman genellikle klasik el duşu modelleri anımsansa da günümüzde duş sistemi olarak adlandırılan ve el duşlarına göre son derece gelişmiş bir forma sahip olan setlerden bahsedilebilmektedir.

Duş Sistemi Türleri

Elbette duş türleri içerisinde el duşları halen daha en yaygın olarak kullanılan türdür. Bununla birlikte, daha çok otellerde kullanılan, yukarıdan sabit bir şekilde monte edilen ve yağmur etkisi yaratan sabit duş başlıklarından söz etmek olanaklıdır. Ayrıca birden fazla duşun bulunduğu, genellikle bir el duşu ve bir de sabit duştan oluşan duş kolonları da son dönemlerde evlerde yaygın bir şekilde kullanılır hale gelmiştir. Sürgülü duş takımları da duş sistemleri arasında önemli bir yere sahiptir.

El ve Tepe Duş Modelleri ve Çeşitleri

El ve tepe duş setleri son zamanlarda sık bir şekilde tercih edilen duş setleri arasında yer almaktadır. El ve tepe duşu olarak satışa sunulan tüm modeller, olağan üstü bir tasarıma ve çok çeşitli işlevlere sahiptir. El duş takımları ve tepe duş setlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Tercihinize göre kare, yuvarlak, belirgin köşeli ya da pürüzsüz yuvarlak şekiller arasından seçim yapabilirsiniz.

Duvara monte edilen ve suyun tepeden gelmesini sağlayan sabit duş başlığı çeşidine tepe duşu adı verilir. Tesisatı duvar içinde (ankastre) ya da dışında olabilir ve sabittir. Duvara bir boru ile bağlıdırlar, bu sebepten ötürü normal bir akışa sahiptirler ve duvardan açılı bir şekilde gelirler. Bu ürünler genelde krom ya da beyaz-krom renk karışımına sahiptirler.

Dilerseniz siyah ya da altın renk el ve tepe duşları tercih ederek banyonuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Püskürtme diskleri, zarif siyah ya da modern beyaz renkte ve güvenlik camından yapılmıştır. Bu nedenle güvenlik açısından sorun oluşturmazlar. Çocuklu olan aileler de tamamen gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.