Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!
Sıralama seçin
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 254 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Kale

Kale, 1957 yılında Çanakkale’de kurulmuştur. Başta seramik olmak üzere pek çok farklı alanda faaliyet gösteren şirket, yıllar içinde farklı markalarını oluşturmayı başarmıştır. Bunlardan birisi de Kale Banyo olup başta banyolar olmak üzere yaşam alanlarının modernleşmesi, işlevselleşmesi ve güzelleşmesi adına ürünler geliştirilmektedir.

Kale yenilikçi düşüncenin, yaratıcılığın ve sürekli iyileşmenin öncülüğünde her zaman yeni fikirlere değer vermiş, sektörüyle alakalı hemen her alanda Türkiye’nin lider markalarından birisi olmuştur. Çanakkale’den dünyaya açılmış, ekibini sürekli geliştirerek üstün teknolojinin takipçisi olmuştur.

Sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden marka, ürünlerine bütün bunları en iyi şekilde entegre etmeyi başarmış, daima en yenilikçi Kale modelleri ile tüketicilerin karşısına çıkmıştır. Banyo ve mutfak ürünlerinin her birisinde sıra dışı tasarımlar yapmaya özen göstermiş, dekoratif becerisi çok yüksek, her zevke ve tarza hitap eden alternatifler geliştirmiştir.

Renk, model, şekil, ebat gibi her açıdan yüzerce farklı ürün çeşidi yaratan marka, profesyonel işçilik ve yılların tecrübesini birleştirmiştir. Elde ettiği başarıları hiçbir zaman yeterli görmemiş, daima daha iyisi ve daha güzeli adına çalışmaktadır. Müşterilerine hızlı, kaliteli ve pratik çözümler sunmakta, ürünlerinin işlevselliğini en üst seviyeye çıkararak hayatı kolaylaştırmaktadır.

Kale bayisi olarak firmamız markanın en yeni ve en başarılı banyo ürünlerini tercihe sunmakta, güvenilir ve kolay alışverişin adresi olarak yaşam alanlarınızı dilediğiniz konsepte dönüştürmenize yardımcı olmaktadır.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.