Sıralama seçin
1 2 3 4 5 ... 8
Toplam 254 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Kale

Kale, 1957 yılında Çanakkale’de kurulmuştur. Başta seramik olmak üzere pek çok farklı alanda faaliyet gösteren şirket, yıllar içinde farklı markalarını oluşturmayı başarmıştır. Bunlardan birisi de Kale Banyo olup başta banyolar olmak üzere yaşam alanlarının modernleşmesi, işlevselleşmesi ve güzelleşmesi adına ürünler geliştirilmektedir.

Kale yenilikçi düşüncenin, yaratıcılığın ve sürekli iyileşmenin öncülüğünde her zaman yeni fikirlere değer vermiş, sektörüyle alakalı hemen her alanda Türkiye’nin lider markalarından birisi olmuştur. Çanakkale’den dünyaya açılmış, ekibini sürekli geliştirerek üstün teknolojinin takipçisi olmuştur.

Sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden marka, ürünlerine bütün bunları en iyi şekilde entegre etmeyi başarmış, daima en yenilikçi Kale modelleri ile tüketicilerin karşısına çıkmıştır. Banyo ve mutfak ürünlerinin her birisinde sıra dışı tasarımlar yapmaya özen göstermiş, dekoratif becerisi çok yüksek, her zevke ve tarza hitap eden alternatifler geliştirmiştir.

Renk, model, şekil, ebat gibi her açıdan yüzerce farklı ürün çeşidi yaratan marka, profesyonel işçilik ve yılların tecrübesini birleştirmiştir. Elde ettiği başarıları hiçbir zaman yeterli görmemiş, daima daha iyisi ve daha güzeli adına çalışmaktadır. Müşterilerine hızlı, kaliteli ve pratik çözümler sunmakta, ürünlerinin işlevselliğini en üst seviyeye çıkararak hayatı kolaylaştırmaktadır.

Kale bayisi olarak firmamız markanın en yeni ve en başarılı banyo ürünlerini tercihe sunmakta, güvenilir ve kolay alışverişin adresi olarak yaşam alanlarınızı dilediğiniz konsepte dönüştürmenize yardımcı olmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Kale Modelleri

Kale Banyo markası ile banyolarınızı yaşam alanına dönüştürecek çözümlere imza atıyor. Bunun için son derece geniş bir ürün seçeneği sunuyor ve başlıca Kale Banyo ürün grupları şunlardan oluşuyor:

  • Seramik sağlık gereçleri,
  • Armatürler,
  • Banyo mobilyası,
  • Duş sistemleri,
  • Duş ve küvet kabinleri,
  • Akrilik duş ve küvet tekneleri,
  • Tamamlayıcılar,
  • Banyo aksesuarları.

Kale satış noktası olarak sayfamızda markanın bütün ürün gruplarını beğeninize açıyoruz. Banyolarınızı ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun şekilde dekore edebilmeniz adına fırsatlar sağlıyor, geniş ürün seçeneğimiz ile hayallerinizdeki banyolara kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Farklı özelliklerde, renklerde, şekillerde, tasarımlarda ve ölçülerde banyo ürünleriyle tarzınızı yansıtmanızı sağlıyoruz.

Kale Klozet ve Hela Ürünleri

Kale klozet ve hela ürünlerinde şıklığı ve pratikliği bir arada sunuyor. Klozet çeşitlerinde tek, asma, takım gibi farklı modeller bulunduruyor. Tek klozet modelleri banyolara klasik bir görünüm kazandırırken asma klozetler daha az yer kaplamalarıyla öne çıkıyor. Minimal tasarımlara sahip ve dayanıklılıkları üst düzey modeller banyolarınızın ihtiyacını başarıyla karşılıyor.

Kale klozet modellerinin tamamında birinci sınıf, sertifikalı malzemeler kullanılmıştır. Aynı zamanda ödüllü teknolojilerle birleştirilmesi sayesinde ürünlerin temizliği kolaydır. Leke tutmayan yapılarıyla banyolarınız her zaman temiz bir görünüme sahip olmakta, uzun yıllar kusursuz performans sağlamaktadırlar.

Kale farklı formlarda, ölçülerde ve görsel tasarımlarda hela taşlarını da üretiyor. Gerek klozet gerekse hela ürünlerinin tamamında kirlere, lekelere, kirece karşı dayanıklı, bakteri oluşumunu engelleyen özellikler öne çıkıyor. Farklı şekillerde, yavaş kapanabilme özellikli klozet kapakları de sizleri bekliyor.

Kale Lavabo Çeşitleri

Kale lavabo çeşitleri banyolarınızı şıklaştıran seçenekler olarak öne çıkıyor. Modern çağın tasarımlarını ve işlevlerini markanın geliştirmiş olduğu onlarca farklı lavaboda görebilirsiniz. Dekorasyon zevklerine uygun lavabo modelleriyle banyolarınızı hak ettikleri çağdaş atmosfere kavuşturabilirsiniz.

Kale lavabo seçeneklerinde farklı tarzlar sunuyor. Tezgah üstü lavabolar, tezgah altı lavabolar, çanak lavabolar, ayaklı lavabolar arasında tercih yapabiliyorsunuz. Markanın bütün lavabolarında birinci sınıf malzeme kullanılmış, kirlenmeye dayanıklı, leke tutmaz, temizliği basit ürünler yer almaktadır.

Kale lavabo çeşitleri farklı modeller yanında renk, tarz, ebat ve şekil açısından da çeşitliliğe sahiptir. Renk tercihinizi ister banyolarınızın genel dekorasyonuna ister banyo dolaplarınıza isterseniz de bataryalarınıza göre yapabilir, mekanlarınızı istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Ebat açısından çeşitli ölçülerde pek çok lavaboyu Kale online satış sayfamızda bulabilirsiniz. Banyolarınızın ölçülerine en uygun seçimi yapabilir, kullanım alanınızı dilediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Kare, oval, dikdörtgen ve daha başka şekillerde lavabolarla banyolarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Kale Banyo Ürünleri

Kale banyoları alışılagelmiş kullanımının çok ötesine taşımakta, adeta birer yaşam alanı hüviyeti kazandırmaktadır. Kale duş seti çeşitleri duşlarınızı daha keyifli ve daha sağlıklı hale getirdiği gibi enerji tasarruflu yapılarıyla verimli kullanım sağlamaktadır.

Kale duş teknesi modelleri banyolarınızdaki duş alanlarını başarıyla belirlemenize yardımcı olmaktadır. Farklı ölçülerde, tasarımlarda ve özelliklerde onlarca banyo ürünü Kale mağaza sayfamızda sizleri beklemektedir.

Zevk Sahibi Kale Banyo Dolabı Çeşitleri

Kale banyo dolabı hususunda çok geniş bir alternatif sunuyor. Banyo dolapları banyoların işlevselliği ve dekorasyonu üzerinden en büyük pay sahibi olan parçalardır. Banyolarınızı daha düzenli alanlara çeviren onlarca dolap modeliyle daha pratik yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Havlu, bornoz gibi tekstil ürünlerinizi banyo dolaplarınızda çok rahat düzenleyebileceğiniz gibi bazı Kale banyo dolaplarını çamaşır sepeti olarak da kullanabilirsiniz. Marka, lavabo dolapları ve boy dolabı olarak iki farklı seçenek sunuyor. Eğer banyolarınızın genişliği elverişli ise tam takım olarak da seçim yapabilir, banyolarınızda daha fazla saklama alanı elde edebilirsiniz.

Kale boy dolabı büyük banyolarınıza düzen ve atmosfer kazandıracaktır. Geniş banyolarınızın boş ve monoton görüntüsünü ortadan kaldıracak, daha dekoratif alanlar elde etmenize imkan verecektir. Kale banyo aksesuarları ve banyo dolaplarının tamamı suya ve buhara dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Su Tasarruflu Kale Batarya Modelleri

Kale batarya çeşitleri tasarımları ile onlarca farklı seçenek sunmaktadır. Kare, oval gibi farklı tasarımlardaki bataryalar aynı zamanda farklı yüksekliklerdedir. Bu sayede lavabolarınızın özelliklerine ve modellerine göre tercih yapabilirsiniz.

Kale Basics Armatür, Zero Armatür, Verde Armatür, Trevi Armatür, Sempre Armatür, Nova Armatür, Mare Armatür, Artdeco Armatür, Tandem, Victorian Armatür, Eternal Armatür gibi koleksiyonları beğeniye açıyor. Yine Idea Armatür, Waterfall, Karina, Diamante, Anglosaxon Armatür gibi koleksiyonlarla birlikte yeşil bina ürünleri ve teknoloji serisi de sizleri beklemektedir.

Banyo bataryaları dışında Kale mutfak bataryaları konusunda da oldukça geniş bir seçeneğe sahiptir. Markanın bütün batarya çeşitleri su tasarrufu yapmakta, mekanlarınıza zarafet katmaktadır. Aynı zamanda en modern teknolojilerle donatılmış bulunmakta, modern bataryaları yaşam alanlarınıza taşımaktadır.

Her Bütçeye Hitap Eden Kale Fiyat Listesi

Kale her ihtiyaca uygun ürün çeşitliliği ile olduğu kadar fiyatlarıyla da fark yaratmayı başarıyor. Kale fiyat listesi sektörün genel şartlarına göre değişebiliyor ve sayfamızda her zaman en güncel fiyatlar sizleri bekliyor.

Kale İstanbul satış noktası olarak her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Online satış sayfamızda bütün ürünlerimizin güncel fiyatlarını görebilmenizi, inceleyebilmenizi ve alıverişinizi güvenle tamamlayabilmenizi sağlıyoruz. Ürün gruplarına, koleksiyon detaylarına, tasarımlara ve diğer detaylara göre markanın ürünlerinin fiyatları değişmekle birlikte her ürün grubunda onlarca farklı seçenek buluyoruz.

Ürün seçeneğinin fazla olması aynı zamanda fiyat çeşitliliğine olanak veriyor ve hem tarzınıza hitap eden hem de bütçenize uygun seçeneklere yönelebiliyorsunuz. Çeşitli kampanya ve indirimlerden de yararlanarak alışverişlerinizi daima en uygun fiyatlarla yapabiliyor, dilediğiniz Kale ürünlerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.