Kampanyalı İndirimli Banyo Bataryaları

Sıralama seçin
1 2 3 ... 7 ... 15 ... 35
Toplam 1112 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 15 ... 35

Banyo Bataryası Çeşitleri Nelerdir?

Banyolarda kullanılan ürünlerden en önemlilerden biri banyo bataryası oluyor. Bu ürünler banyo konforunu ön plana çıkarıyor. Sizler de banyolarınızda duş alırken rahat edeceğiniz ve genel dekorasyon ile uyumlu banyo bataryaları seçebilirsiniz.

Günümüzde üretilen banyo bataryaları farklı özellikleri ve işlevsellikleri ile ön plana çıkıyor. Bu ürünler çok fonksiyonlu yapıya sahip oluyor ve yaşam alanlarında büyük kolaylıklar elde etmenizi sağlıyor. Ürünlerimiz her türlü muslukla uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Banyolarda kullanılan bataryalar suyun farklı sıcaklıklarda akmasını sağlar ve banyonuzda estetik bir görünüm ortaya çıkarmada etkilidir. Banyomarka sizlere en kaliteli malzemelerden üretilen en şık bataryaları satışa sunar.

Her bütçeye ve beğeniye özel banyo bataryalarını koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen ürünler her tarza uyum sağlar ve uzun yıllar boyunca kaliteli şekilde kullanılabilir.

Bir banyo bataryası aşınma ve bozulma gibi olumsuz durumlar karşısında dayanım gösterir. Aynı zamanda ıslak ve nemli ortamlara karşı uyumludur. Bu bataryalar farklı görünüm ve renklerde üretilmektedir. Banyomarka her tarza ve ihtiyaca özgü seçkin markaların ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Dokunmatik özelliklere sahip modelleri ya da istediğiniz tasarıma ait teknik özellikleri barındıran ürünleri web sitemizden bulabilirsiniz. Kolay temizlenebilen ve parlaklığını her zaman koruyan ürünleri sizin için satışa sunuyoruz. Hemen ürünlerimizi inceleyin ve ihtiyacınız olan ürünü tek bir tıkla bulun ve anında satın alın.

En Çok Tercih Edilen Banyo Bataryası Ürünleri Arasında Neler Vardır?

Banyomarka koleksiyonunda farklı banyo bataryası modelleri sizleri bekliyor. Tüm ürünlerimiz pratik özellikleri ve rahat kullanımı ile sizlere kolaylıklar sunuyor. Bu ürünler banyoda seramik, fayans ve karo yüzeyler ile uyumlu şekilde estetik özellikleri ile tasarlanıyor.

En popüler seçenekler arasında pirinç ve krom malzemelerden üretilen ürünler bulunuyor. Bu ürünler klasik anlayışları yıkıyor ve yenilikçi tasarımları ile dikkat çekiyor. Klasik bir ürün arıyorsanız eskitilmiş görüntü sağlayacak pirinç rengi banyo bataryası satın alabilirsiniz. Aynı zamanda dijital göstergeye sahip modeller de çok sık tercih edilmektedir. Web sitemizde modası geçmeyen ve her döneme uyum sağlayan ürünleri bulabilirsiniz.

Bataryaların görülmesini istemiyorsanız kullanışlı seçenekler arasında gömme banyo bataryası bulunuyor. Bu ürünler dekoratif olarak çok ilgi görüyor. Batarya bölümü duvarın içinde yer alıyor ve dışarıda sadece musluk bölümü kalıyor. Bu ürünler farklı özellikleri ile üretilerek sizlere satışa sunulmaktadır.

Popüler ürünlerimiz arasında termostatik banyo bataryası da bulunuyor. Şık tasarıma sahip bu ürünler işlevselliği ile de öne çıkıyor. Bu ürünlerin en önemli özelliği banyoda suyun sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlıyor. Sizler sıcaklığı değiştirmediğiniz sürece sıcaklık aynı durumda kalacaktır.

Ankastre banyo bataryası modelleri de çok popüler ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler modern ve minimal tasarımları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda bunlar lavaboda çok yer kaplamazlar ve temizliğini de çok kolay şekilde yapabilirsiniz.

Kare banyo bataryaları kare veya köşeli tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu yaşam alanına estetik bir dokunuş ekliyor ve her zaman çağdaş tasarımlar oluşturmanızı sağlıyor. Bu ürünler farklı kaplama seçenekleri ve farklı boyutları ile dikkat çekiyor. Suyun akışının yoğun olmasını sağlayan kare bataryalar arasından tarzınıza uygun bir seçim yapabiliyorsunuz.

Dayanıklı bir ürün istiyorsanız paslanmaz banyo bataryalarını tercih edebilirsiniz. Grohe banyo bataryası modelleri farklı modelleri ve çeşitli teknik özellikleri ile her türlü ihtiyacınıza cevap veriyor.

Her beğeni ve talebe uygun banyo bataryalarını hemen Banyomarka güvencesi ile satın alın ve yaşam alanlarınızı güzelleştirin.

Banyo Bataryası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo bataryası seçimi yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Bu süreçte doğru seçimler yaparak daha işlevsel bir ürün tercih edebilir ve genel tasarımınızı tamamlama şansı elde edebilirsiniz.

Banyo bataryası seçerken öncelikle banyonun genel tasarımına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu süreçte banyonun genel estetiğine bakmanız gerekiyor Burada duvarın rengine dikkat ederek seçim yapın. Aynı zamanda lavabonun tipini ve diğer dekoratif ögeleri de dikkate almalısınız. Aynı zamanda tezgahınızla uyumlu boyutlarda seçim yapmanız gerekiyor.

Banyo bataryasını musluk kolu uzunluğu veya tezgahın genel boyuna göre seçilmelidir. Su tasarrufu yapmak istiyorsanız bunun için tasarruf sağlayacak bir modeli tercih edebilirsiniz. Banyo bataryaları doğru özelliklere sahip olursa çevre dostu olur ve su tasarrufu ile su faturalarınızın da daha düşük gelmesini sağlar.

Banyoda en büyük problemlerden biri suyun sıcaklığını ayarlayamama ve ani sıcaklık değişimleri olur. Bu nedenle de suyun sıcaklık kontrolünü sağlayabileceğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Bunu yapmak istiyorsanız düşük akışlı olan ve termostatik bataryaları tercih edin.

Bir yaşam alanı için batarya modelini belirlerken montaj durumuna da dikkat edin. Montaj özelliklerine göre tezgah üstü, duvara monte edilebilen ya da gömme banyo bataryasını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip montaj seçeneklerini web sitemizde her zaman bulabilirsiniz. Bu ürünler suyun sabit bir sıcaklıkta kalmasını sağlar ve her zaman ani sıcaklık değişimlerini engellemektedir.

Banyo bataryasını seçerken aynı zamanda kalitesi ve dayanıklılığı da önemlidir. Ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi ve doğru kaplama malzemesinin kullanılması gerekiyor. Krom, nikel ve paslanmaz çelik gibi kaliteli malzemelerden üretilen seçenekleri tercih edin. Kaliteli ürünler uzun süre dayanır ve zorlu şartlara karşı uyum sağlar.

Modern ve yenilikçi bir ürün tercih ediyorsanız dijital banyo bataryası satın alabilirsiniz. Bu ürünlerde mekanik kontroller yoktur ve teknolojinin nimetleri sayesinde su akışı ve sıcaklık kontrolü dijital panel üzerinden ayarlanabilir. Dokunmatik bir ekran, uzaktan kumanda ya da sensörler ile banyoda suyu ayarlayabilirsiniz. Bu noktada su akışı ya da sıcaklık gibi durumları hassas olarak kontrol altında tutma şansınız olur.

Sıcaklık ayarının yanında su tasarrufu konusunda ayarlama yapabileceğiniz ürünler de bulunuyor. Bir banyo bataryası su çıkış başlığı, gövde, düğme, musluk kolu, bağlantı hortumu ve sıcaklık kontrolü gibi bölümlerden meydana gelir. Bu bölümler suyun akışını açabilme, kapayabilme, kontrol etme ve basıncı ayarlama gibi işlevleri yerine getirmenizi sağlar.

Bir banyo bataryası satın almak istiyorsanız öncelikle ihtiyacınız olan ürünlerde yedek parçaların da bulunabilir ve uygun fiyatlı olması önemlidir. Bütçeniz kısıtlıysa ve çok yönlü bir ürün seçimi yapacaksanız set halinde de satın alma şansınız var. Banyomarka banyo bataryası duş seti satışa sunmaktadır.

Banyo Bataryası Fiyatları Ne Kadar?

Banyolarını için bir banyo bataryası seçimi yaparken fiyatla da çok önemlidir. Bir banyo bataryasının markası öncelikle fiyatlar üzerinde belirleyici olur. Bilinen ve seçkin markalar daha yüksek fiyatlara ürün satışı yapmaktadır. Aynı zamanda modelin özelliklerine göre de fiyatlar değişiklik gösterecektir. Banyo bataryası fiyatları teknolojik özellikler olan modellerde daha yüksek olur.

Bir ürünün malzemesi fiyatları üzerinde belirleyici olur. Krom, paslanmaz çelik ve pirinç gibi farklı malzemelerden üretilen bataryaların fiyatları da farklı olacaktır. Bunun yanında fiyatları ürünün teknik özellikleri de etkiler.

Düz özelliklere sahip banyo bataryaları genellikle deha uygun fiyatlı olmaktadır. Ancak teknik özellikler işin içine girdikçe fiyatlarda artış olması söz konusu olur. Bir banyo bataryasında fiyatları belirleyen önemli unsurlardan biri de dijital veya manuel olmasıdır.

Manuel banyo bataryaları daha uygun fiyatlı olurken dijital banyo bataryası fiyatlarının biraz daha yüksek olduğunu söylemek doğru olacaktır. Aynı zamanda termostatik özellikleri bulunan ürünler daha yüksek maliyetli olduğu için daha yüksek bedellerle satışa sunulmaktadır.

Banyomarka her zaman bütçenize uygun ürünleri satışa sunuyor. Hemen banyo bataryası fiyat bilgileri arasında karşılaştırmalar yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Bunun için hemen filtreleme özelliklerini kullanın ve bütçe dostu ürünler arasından bir seçim yapın. Daha sonra istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve hemen satın alın.

Banyo Bataryası Nasıl Monte Edilir?

Banyo bataryası küvet ya da banyo lavabosunun üzerine takılan ve su akışını kontrol etmede etkili olan bir üründür. Bu ürün sıcak ve soğuk su yönetimini sağlayarak istediğiniz suyu sağlamanıza yardımcı olur. Banyo bataryaları farklı tasarım ve özelliklerde olmaktadır. Banyo bataryası montajı yapmak için öncelikle suyu kapatarak başlayın. Suyu direkt olarak dışarıdan gelen sistemden kapatarak sızıntıların önüne geçmelisiniz.

Banyo bataryasından öncelikle eski olanı çıkarmanız gerekiyor. Bunu yapmak için lavabonun hemen altında bulunan su bağlantılarını kapatmalısınız. Daha sonra batarya altında bulunan somunu gevşetin. Daha sonra ilgili banyonun bataryasını lavabondan hemen çıkartın.

Yeni bataryayı takmadan evvel kullanım talimatlarına odaklanmanız gerekiyor. Bundan sonra hemen gerekli olan tüm parçaları hazır hale getirin. Batarya altında genellikle conta ve braket gibi bağlantı elemanlarını hazır hale getirin. Daha sonra sıcak ve soğuk su bağlantılarını hazır hale getirin. Bu işlemi yapmak için borular ve hortumlar üzerinden işlem yapın.

Tüm bataryalarda kırmızı olan sıcak, mavi renkli olan da soğuk su hattı olarak bilinmelidir. Bağlantıları dikkatli şekilde yapın ve hemen bu işi sorunsuz olarak tamamlayın. Bataryayı yapmadan evvel su kaynağını açın ve bataryanın su akışı kontrol ederek devam edin. Sıcak ve soğuk su bölümlerinin düzgün şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Su bağlantılarının sızdırmaz olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Banyo bataryasını monte etme süreci birkaç dakika içinde sona erecektir. Bu ürünü kendiniz monte edebileceğiniz gibi profesyonel bir ustadan bu konuda yardım alabilirsiniz.

Banyo Bataryası Nasıl Temizlenir?

Banyo bataryası çok kısa aralıklarla kirlenebilir ve bu nedenle de temizleme süreci konusunda daha sık işlem yapmak ve daha dikkatli olmak gerekir. Banyo bataryası temizliği için yapılması gereken adımları buradan sizler için detaylı olarak anlatacağız.

Banyo bataryasının nasıl temizlenebileceğini ve hangi ürünlerin kullanılabileceğini bilmelisiniz. Öncelikle temizlik sürecinde sert sünger ve aşındırma özelliği olan fırçalar kullanmamalısınız.

Bataryalarınızı temizlemek istiyorsanız çok önemli bir kirlilik olmaması halinde bulaşık sabunu ile birlikte ılık bir suyla bir bez yardımıyla temizleme yapılabilir. Bataryayı hemen bulaşık sabunu ile ovaladıktan sonra temizlik bezi ile kurulayın ve parlatma işlemlerini hemen yerine getirmiş olun.

Bölge üzerinde lekeler varsa beyaz sirke sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Yarım bardak sıcak su ve yarım bardak beyaz sirke ekleyerek temizleme bezini batırarak hemen bakın. Öncelikle bu karışımın ürüne zarar vermemesi adına küçük bir bölümde deneme yapın. Daha sonra bu karışımın olduğu yüzeyi hemen temizleyin.

Banyo bataryasını temizlemek için diş fırçası ve kabartma tozu kullanabilirsiniz. Bir diş fırçasına çok az kabartma tozu uygulayın ve çok az su ekleyerek çok pis olan lekeleri temizlemek için kullanabilirsiniz. Bu sayede banyo bataryası kolay şekilde lekelerden arınabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.