Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
Toplam 417 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Geberit

Geberit İsviçreli sıhhi tesisat parçaları ve bu alanda ilgili sistemleri üreten bir markadır. Çok uluslu bir grup olan Geberit, 1874 yılında başladığı faaliyetlerinde bugün Avrupa lideri konumundadır. İlk olarak tesisat işine başlayan firma, zaman içinde parça üretimine de başlamış, devrim niteliğinde sistemler ve ürünlerle her defasında üzerine koymayı başarmıştır. 1952 yılında ilk tam plastik tuvalet tankını tanıtan marka, yan kuruluşları, teknik hizmetleri ile birlikte bugün Avrupa’nın pek çok ülkesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sıhhi sistemler, boru sistemleri, banyo seramikleri gibi birçok alanda ürünleri bulunan marka, sektöründe bazı markaları da zaman içinde satın alarak büyümeye devam etmektedir. Ürünlerinin tamamında fonksiyonelliği, estetiği, kaliteyi ve moderniteyi bir arada bulunduran Geberit, ülkemizde de en seçkin projelerde kullanılmakta, otellerden tesislere, konutlardan işyerlerine kadar her yerde kendine yer bulmaktadır. Banyo Marka olarak bizler de en yeni ve en çok tercih edilen Geberit marka ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Her İhtiyaca Çözüm Sunan Geberit Koleksiyonu

Geberit ürün çeşitleri genişliği ile her ihtiyacı karşılamayı başarıyor. Farklı alanlarda birçok ürünü olsa da özellikle banyo ürünleri tüm dünyada en çok ilgi gören ve markayı bugünlere getiren en uzun soluklu çeşitler olarak dikkat çekiyor.

Geberit banyo ürünleri klozetler, kapaklar, deşarj sistemleri, gömme rezervuarlar, rezervuar iç takımları, pisuar sistemleri, duş sistemleri, bataryalar, sifonlar, küvet troplenleri gibi farklı başlıklar altında yer alıyor. Bütün koleksiyonlar altında onlarca farklı model ile banyolar çok daha kullanışlı, çok daha estetik ve çok daha kaliteli bir hal alıyor. Geniş ürün ve model seçeneği sayesinde banyolarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi banyomarkada bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Geberit Klozet Modelleri

Geberit çeşitli klozet modelleriyle tuvaletlerin çok daha fonksiyonel, çok daha kaliteli ve estetik hale gelmesini sağlıyor. Geberit Aquaclean ve Geberit Monolith modelleri başta olmak üzere birçok model ile banyolarınızı ödüllü tasarımlarla buluşturabilirsiniz. Eğer banyonuzda modern ve estetik bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız hiçbir şeyden ödün vermeden Geberit modelleriyle yakalayabilirsiniz. Modellerin tasarımında yalnızca görüntüye önem verilmemiş, aynı zamanda fonksiyonu, malzemeleri ve teknolojisiyle de güçlü izlenimler bırakacak sonuçlar elde edilmiştir.

Geberit rezervuar çeşitleri piyasadaki pek çok bataryayla, klozetle ve lavaboyla da uyumlu olduğunda banyolarınızda eşsiz bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Ürünlerin ön cam kapakları yüksek kalitede olup farklı renk alternatifleri vardır. Siyah, beyaz, bej ya da toprak renklerle stilinizi rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Montaj kolay olduğu için gerek yeni yapılarda gerekse tadilat yaptığınız banyolarda çok rahat kullanabilirsiniz. LED ortam ışığı ile aydınlık alanlara sahip olabilir, sensörlü açma kapama kontrolleriyle kolayca açıp kapatabilirsiniz. Entegre koku alma üniteleriyle her zaman hoş bir tazelik yakalayabilirsiniz. Sessiz çalışan, uzaktan kontrol edilebilen, ileri geri hareket edebilen su püskürtme özelliği ile konforlu bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Geberit Kumanda Kapakları ve Deşarj Sistemleri

Kumanda kapakları banyoların stilini yansıtan parçalardan birisi olduğu gibi fonksiyonellikleri ile de önemli pay sahibidirler. Eğer lavabo bataryanızı seçerken stilinizi yansıtmasına özen gösteriyorsanız doğr kumanda kapağını seçmeye de çalışmalısınız. Geberit gömme rezervuar ve diğerleri için birbirinden şık kapakları tercihe açıyor ve böylece kendinizi şımartabileceğiniz, fonksiyonları üst seviye kumanda kapakları elde edebiliyorsunuz.

Geberit hijyen hassasiyetinin giderek arttığı ortamda fotoselli ürünleriyle dikkat çekiyor. Geberit kapak modelleri ve kumanda kapaklarının büyük çoğunluğunda kolay temizlenebilir, temasa gerek olmayan, görsel zenginlik taşıyan ürünler sunuyor. Uzaktan elinizle çok rahat yıkama sürecini başlatabiliyorsunuz.

Geberit Gömme Rezervuarları

Geberit modelleri gömme rezervuarlar açısından oldukça geniş bir seçenek sunuyor. Üstün deşarj teknolojisine sahip gömme rezervuarlar modern banyo montajlarında bir klasik olmayı başarmıştır. Bunlar arasında en dikkat çekenlerden birisi Geberit Sigma gömme rezervuardır.

Geberit Sigma gömme rezervuar 8 ve 12 cm olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Tuğla duvar ya da alçıpan duvar için uygun alternatifleri vardır. 112 cm yükseklikte, önden deşarj aktivasyonu bulunmaktadır. Farklı yüksekliklere ayarlanabilmekte, köşe elemanı olarak mevcut bulunmaktadır. Koku alma ünitesi ile ferahlık sağladığı gibi pek çok farklı kumanda kapağı ile kullanılabilmektedir. Kullanıcı algılama özelliği olan ürün, otomatik çalışma ve ortam ışığı aktivasyonuna sahiptir. Deşarj kumandaları için uygun olan Sigma, yoğuşmaya karşı da yalıtım özelliği vardır.

Geberit Omega gömme rezervuar 82, 98 ve 112 cm yapı yüksekliklerinde monte edilebilmektedir. Önden deşarj özelliği bulunmakta, 82 ve 98 cm yüksekliklerde üstten deşarj imkânı da yer almaktadır. Küçük kumanda kapağı alternatifleri olan Omega, uzaktan deşarj kumandalarıyla da kullanılabilmektedir.

Ergonomik Geberit Rezervuar İç Takımları

Geberit duvardan rezervuar ve diğer modeller için pek çok doldurma ve boşaltma grubuyla öne çıkmaktadır. Markanın doldurma ve boşaltma grupları tüm senaryolar için elverişli çözümlere sahiptir. Eğer eski duvar önü rezervuarınızın arızalandığı ya da çok su tükettiği durumlarda eskisini değiştirmeden de çözüme gidebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen duvar önü ya da başka tip rezervuarlar için de markanın iç takımlarını tercih edebilirsiniz.

Geberit, su tasarrufu sağlamak için çok kısa sürede değişim yapabileceğiniz bir tasarımdadır. Eski tek kademeli deşarj sistemleriyle kıyaslandığında bir yılın sonunda yatırımınızı geri kazanmış olursunuz. Üstelik sistemin montajı kir ve gürültüye mahal vermeden çok hızlı şekilde yapılabilmektedir.

Fonksiyonel Geberit Pisuvar Sistemleri

Geberit pisuvar sistemleri çok geniş bir ürün seçeneği ve üst düzey kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pisuvar deşarj kumandası, montaj elemanları, sifon ve benzeri bileşenlerle birlikte başarıyla çalışabilmektedir. Böylece pek çok avantaj tek üründe toplanmış olmaktadır. Planlama, montaj ve bakım açısından da Geberit pisuvarlar büyük kolaylık sunmaktadır.

Geberit panel modelleri yanında pisuvarlar susuz çalışma, deşarj kontrolü ve entegre deşarj kontrolü seçenekleriyle birlikte farklı güç kaynaklarıyla da kullanılabilmektedir. Yıkaması temassız şekilde aktif olabilmekte, hijyen avantajı sunmaktadır. İş merkezlerinde, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde ve diğer yoğun kullanılan alanlarda dahi fazlasıyla verimli olmaktadır. Sadece 0.5 litre suyla optimum yıkama performansı sergilemektedir. Kötü kokular susuz kullanımda dahi dışarı sızmamakta, bakımı son derece pratik olmaktadır.

Geberit Duş Çözümleri

Geberit duş alanları için birbirinden teknolojik, modern ve estetik çözümler sunaktadır. Duş alanlarında açık tasarımların her geçen gün arttığı ortamda Geberit ürünleri en iyi neticeyi vermektedir. Fonksiyon ve estetik açısından benzersiz özelliklere sahip olan Geberit duş ürünleri en zamansız tasarımları garanti etmektedir. Geberit duş kanalları toplayıcı, saç tutucu ve sifon ile özgün tasarıma sahiptir. Yer süzgeci montajı kadar kolay monte edilebilmektedir. Duş alanlarının ortasında ya da duvar kenarında kullanılabilmektedir. Kolayca temizlenebilen saç tutucu taraklara sahiptir.

Bütçe Dostu Geberit Fiyatları

Geberit fotoselli batarya ve sifonlar, Geberit küvet troplenleri ve daha başka ürünleriyle de ihtiyaçlara çözüm üretmektedir. Fiyatları ile de her bütçeye hitap eden marka, tarzınızdan ödün vermeden banyolarınızı istediğiniz hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Ucuz Geberit ürünleri için ve bütçe dostu Geberit fiyatları için sayfamızda yüzlerce ürün sizleri beklemektedir. Kolay ve güvenli biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.