Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
Toplam 438 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Tuvalet Kağıtlığı

Tuvalette fırça gibi ürünlerle birlikte bulunması gereken diğer ürünler tuvalet kağıtlığı olmaktadır. Genellikle setlerin içinde olan ürünleri ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Ayaklı veya duvara montaj seçenekleri ile banyo ve tuvaletlerinizde modern tasarıma sahip tuvalet kağıtlıkları kullanabilirsiniz.


Tuvaletlerinizde tuvalet kağıdını sürekli yeniliyorsanız yedekleme bölümü bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler hem tuvaletlerde hijyen hem de düzenli bir görünüm sağlar. Bu ürünler krom, çelik ve alüminyum gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. İster sadece tuvalet kağıdı bulunan ister fırçalığı da olan setleri ihtiyaçlarınıza bakarak satın alabilirsiniz.


Tuvalet kağıdı setlerinde ayaklı tuvalet kağıtlığı, gazetelik standı, tuvalet kağıdı standı gibi farklı bölümler yer alır. Gazete ve dergilerinizi de konumlandırmak istiyorsanız gazetelik bulunan modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz.


Banyonuzda montaj yapabilecekseniz sökülüp takılan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yapışkanlı özelliği bulunan tuvalet kağıtlıklarını da kullanabilirsiniz. Ürünler arasından renk ve tasarım açısından farklı seçenekler bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Tuvalet Kağıtlığı Modelleri

Tuvalet ve banyolarda tuvalet kağıtlıkları en yaygın olan dekoratif parçalardır. Farklı modelleri olan tuvalet kağıtları arasında en yaygın olanlar ayaklı modellerdir. Ayaklı ve askılı tuvalet kağıtlığı seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen bu ürünler renk ve tasarım olarak da farklılık gösteriyor.


Tuvalet kağıtlığı modelleri banyo dekorasyonu ve alandaki mevcut renk tonlarına bakmanız gerekiyor. Farklı boyutlarıyla geniş banyolarda büyük boyutlu modelleri satın alabilirsiniz. Dar tuvalet ve banyolarda ise küçük boyutlarda işlevsel olarak tasarlanan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Tuvalet ve banyolarınızda fazla yer kaplamaması ve kalabalık görünüm oluşturmaması adına en uygun boyutları ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.


Ayaklı modelleri tercih ederseniz yedek tuvalet kağıdı koyabileceğiniz bölümler de yer alabilir. Özellikle saklama alanı olmayan ve küçük boyutlu banyolarda yedek taşıma özelliği fonksiyonellik sağlar. Şık ve estetik tasarıma sahip tuvalet kağıtlığı çeşitlerini hem evlerinizde hem de ofislerinizde güvenle kullanabilirsiniz. BanyoMarka sizlere her bütçeye, ihtiyaca ve beğeniye özel farklı malzemelerden üretilmiş uzun ömürlü, modern tuvalet kağıtlığı çeşitleri sunmaktadır.

Dekoratif Tuvalet Kağıtlığı

Banyo dekorasyonunuzda fark yaratacak tuvalet kağıtlıkları ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Dekoratif tasarımlar arıyorsanız dekoratif tuvalet kağıtlığı olarak ferforje modelleri satın alabilirsiniz. Metal ve plastik malzemelerden üretilen işlevsel ve şık modelleri sizin için satışa sunuyoruz. Fırçalı, kağıt havluluk bölümü olan, kovalı veya yedekli modelleri ile sizlere farklı dekoratif seçenekler sağlamaktayız.


Aynı zamanda dar alanlar için işlevsel bir model olarak fırça eklentisi olan modelleri de satın alabilirsiniz. Farklı renklere sahip, sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısından fırınlama ile renklendirilen modelleri tercih edebilirsiniz. Duvara monte edilebilen ya da yapıştırılabilen modeller yanında pratik kullanım sağlayan farklı seçenekleri de tercih edebilirsiniz.


BanyoMarka olarak renk, tasarım ve işlevsellik açısından her zaman dekoratif seçenekler sunuyoruz. Her beğeniye, ihtiyaca ve talebe özel özelliklere sahip bir tuvalet kağıtlığı her zaman ürünlerimiz arasında yer alır ve istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kapaklı ve Kapaksız Askılı Tuvalet Kağıtlığı

Kapalı ve kapaksız askılı tuvalet kağıtlığı seçeneklerini de ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Kapaklı modeller sizlere tuvalet kağıtlarının daha sağlam şekilde saklanmasını sağlar. Aynı zamanda tuvalet kağıdını gizleyerek daha şık bir görünüm vaat eder. Bu noktada kapaklı askılı tuvalet kağıtlığı tercih edebilirsiniz.


Askı tuvalet kağıtlığı içinde kapaklı modeller işlevsellik olarak zorlayıcı olmaktadır. Bu nedenle daha pratik kullanım için kapaksız modelleri tercih edebilirsiniz. Kapaklı ve kapaksız askılı modeller genellikle duvara monte edilmektedir. Ancak duvara zarar vermek istemiyorsanız yapışkanlı modelleri de satın alabilirsiniz. Sizin için her ürünü en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı Çeşitleri

Ayaklı tuvalet kağıtlığı ihtiyaçlarınız için farklı modellerde üretilmektedir. Bu ürünlerde yedek tuvalet kağıdı taşıyabileceğiniz özel bölmeler olan ürünler de bulunur. Ayaklı ürünlerde yedek taşıma alanı ile ekstra depolama alanı elde edebilirsiniz. Bu sayede tuvalet kağıdınız bittiğinde yerine kolayca yenisini koyabilirsiniz.


Farklı materyallerle üretilen ürünler şık görünümleri ile dikkat çeker. Ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden üretilen ürünler sağlam yapıdadır ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Banyo ve tuvaletinizin tasarımına göre birçok ürün arasından seçim yapabilirsiniz.


Ayaklı tuvalet kağıtlarında askılık istediğiniz marka tuvalet kağıtları ile uyumludur. Bazı tuvalet kağıtlıklarını set şeklinde de satın alabilirsiniz. Setlerin içeriği farklı oluyor ve bazı seçeneklerde fırça da yer alıyor. Aynı zamanda çöp kovası olan modelleri de bulabilirsiniz. Aynı zamanda istemediğiniz parçaları sökerek de kullanabilirsiniz.


Ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri banyo ve tuvaletlerde düzenli ve tertipli bir hava oluşturur. Aynı zamanda banyoda ve tuvalette gazete ve dergi okuyacaksanız gazetelik bulunan modelleri de satın alabilirsiniz. Metal, altın, siyah, beyaz, ahşap gibi birçok renk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemli avantajı duvarı delmeden kullanabilmenizdir.

Tuvalet Kağıtlığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo ve tuvaletlerde yaygın olarak kullanılan tuvalet kağıtlığı modellerinde bazı noktalara dikkat ederek seçim yapmalısınız. Özel tasarlanan modeller farklı malzemelerden ve farklı renklerde üretiliyor. Öncelikle ürünün boyutuna dikkat etmelisiniz. Ürünü koyacağınız alanın büyüklüğüne göre seçmelisiniz.


Dar banyolarda ve tuvaletlerde küçük boyutlu kağıtlıklar daha doğru olacaktır. Geniş bir banyonuz varsa istediğiniz modeli seçebilir ve ayrıca ek aksesuarlara sahip olan modelleri de satın alabilirsiniz. Dayanıklı bir ürün satın almak istiyorsanız paslanmaz çelikten üretilen bir tuvalet kağıtlığı satın almalısınız. Bu ürünler aynı zamanda gümüş tona sahip bir banyonuz varsa doğru seçim olacaktır.


Klasik tonlara sahip banyo ve tuvaletlerde krom renk seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Metal, alüminyum, çelik ve ahşap malzemelerden üretilen ürünler arasından istediğiniz bir tuvalet kağıtlığını seçebilirsiniz. Ahşap modeller banyolarınızda klasik bir hava katar. Banyo dolaplarınız da ahşap ise bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken sağlamlık ve işlevsellik yanında banyo dekorasyonu ve kişisel beğenilerinizi dikkate alabilirsiniz.

Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları

Tuvalet kağıtlıklarında fiyatlar kullanım malzemeye göre farklı olmaktadır. Tuvalet kağıtlığı çeşitleri plastik, paslanmaz çelik, ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden üretiliyor. Paslanmaz çelik ve metal ürünler suya ve neme karşı dayanıklı olduğu için uzun ömürlü oluyor ve fiyatları daha farklı olabiliyor. Tuvalet kağıtlığı fiyatları konusunda araştırma yaparak karar verebilirsiniz.


İhtiyaçlarınıza göre ve bütçenize uygun bir seçim yaparken geniş ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. Fırçalık eklentisi ve gazetelik bölümü olan modellerin fiyatları farklı olabilir. Aynı zamanda fazladan tasarım detayları bulunan ürünler daha yüksek fiyatlı olabilir.


Bazı tuvalet kağıtlıklarında yedek kağıtlık yer alır. Aynı zamanda fırçanın çıkarılıp takılabilme özelliği de fiyatları etkiler. Ürünün boyutları da fiyatlarda bütçenizi etkileyecektir. Bütçenize göre ek özellikler ve boyut açısından değerlendirmeler yapabilirsiniz. Renk açısından genellikle farklılık olmaz. BanyoMarka ürünleri arasında her beğeni ve bütçeye uygun tuvalet kağıtlığı bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.