Fotoselli ve Sensörlü Lavabo Bataryaları

Sıralama seçin
1 2 3 4 ... 7 ... 12
Toplam 367 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Fotoselli Lavabo Bataryası Nedir?

Teknoloji geliştikçe yapı sektöründe de birçok farklı ürün ortaya çıkıyor. Özellikle lavabolarda pratiklik ve konforu sağlamak adına çok çeşitli batarya modelleri ortaya çıkıyor. En popüler modellerden biri de fotoselli lavabo bataryası oluyor. Bu ürünler temas olmadan çalışıyor ve belirli mesafeden sensör algılaması ile belirli bir süre su akıtıyorlar.

Hem sağlık hem hijyen hem de su tasarrufu için fotoselli lavabo bataryaları çok tercih edilen ürünler oluyor. Bu bataryalar hiçbir şekilde temas gerektirmez ve tek bir hareket ile kolayca açılıp kapanabilir.

Farklı markalar tarafından üretilen modeller toplu yaşam alanları için en iyi batarya seçimleri arasında yer alabilir. Özellikle hijyenik bir kullanım sunması sebebiyle son yıllarda toplu yaşam alanlarının vazgeçilmezi olarak ön plana çıkarlar. Bu ürünler minimalist tasarımlara sahiptir ve sade yapıları ile dikkat çekerler.

Sıcak ve soğuk su akışını kontrol edebildiğiniz ürünler çift su girişli tasarımlarında konforu en üst seviyeye çıkarır. Bu modellerde suyun sıcaklığını ayarlama şansınız bulunmaktadır. Banyo Marka sektörün en kaliteli fotoselli lavabo bataryalarını sizler için satışa sunmaktadır. Her zevke ve bütçeye yönelik markaların yer aldığı geniş koleksiyonumuzu inceleyin ve hemen satın almak istediğiniz ürüne karar verin.

Fotoselli Lavabo Bataryası Nasıl Çalışır?

Lavabo bataryası fotoselli olduğunda temas olmadan suyun açılıp kapanması mümkün olur. Bu ürünler genel olarak suyun akışını algılama özelliği olan infrared sensör ve elektronik bir kontrol ünitesine sahiptir.

Su kullanmak istediğinizde ellerinizi bataryaya yaklaştırmanız yeterli olur. Belirli bir yakınlığa gelindiğinde infrared ışınları yayar ve yansıyan ışığın geri dönüş süresini ölçerek çalışır. El gibi bir nesne belirli bir yakınlığa geldiğinde algılanır.

Bir algılama olması halinde sensör kontrol ünitesine bir iletimde bulunur. Daha sonra kontrol ünitesi de sensörden gelen iletimi dikkate alır ve suyun açılmasını sağlar. Ardından su belirlenen süre boyunca akar. Bu süre boyunca ellerinizi yıkayabilirsiniz. Belirlenen süre sona erdiğinde su otomatik olarak kapanır.

Akma süresi genellikle önceden ayarlanmaktadır. Sizlerin ihtiyacınıza göre yeterli süre değişiklik gösterebilir. Ellerinizi çektiğinizde sensörün algılayarak kontrol ünitesine bilgi iletmesi ve kontrol ünitesi tarafından suyun otomatik kapanması da mümkünüdür.

Bir fotoselli batarya su tasarrufu elde etmek ve hijyenik bir kullanım sunmak adına etkili bir üründür. Aynı zamanda enerji verimliliği konusunda da işlevsel ve pratik bir batarya türü olarak dikkat çeker.

Fotoselli Lavabo Bataryasının Avantajları Nelerdir?

Fotoselli bataryalar son zamanlarda özellikle toplu yaşam alanlarında çok popüler hale gelmeye başladılar. Çeşitli özellikleri, pratikliği ve hijyen sağlaması ile bu ürünler her geçen gün daha da yaygın hale gelmektedir.

Fotoselli lavabo bataryasının avantajları şu şekildedir;

  • • Bu ürünler kullanıldığı alanda hijyen sağlarlar. Bataryalarda elinizi musluğa temas etmeden kullanma şansı olduğundan hiç kimse ile temasınız olmaz. Bu sayede son derece hijyenik bir ortam sağlanabilir.
  • • Fotoselli bataryalarda suyun açık kalması ve uzun süre akması gibi bir durum yoktur. Sensör eli algıladığında sadece belirlenen sürede aktar. Bu da sudan tasarruf edilmesini sağlar.
  • • Yenilikçi ve modern tasarımlara sahip olan fotoselli bataryalar yaşam alanında estetik bir detay olabilir. Bu ürünler yaşam alanlarında estetik ve modern bir hava yaratır.
  • • Fotoselli bataryalar pratik bir kullanıma sahiptir. Elinizi yaklaştırdığınız anda su akar ve elinizi yıkadıktan sonra kapanır. Suyu açma ve kapama süreçleri ile uğraşmazsınız.

Fotoselli bataryaların avantajlarından yararlanmak ve pratik şekilde kullanmaya başlamak için hemen Banyomarka ürünlerini inceleyin ve bütçenize uygun bir ürünü satın alın.

Fotoselli Lavabo Bataryası Fiyatları Ne Kadar?

Fotoselli lavabo bataryaların maliyeti diğer ürünlere göre daha yüksek maliyetlidir. Daha nitelikli ürünler olduğu için bütçenizi biraz daha arttırmanız gerekir. Fotoselli lavabo bataryası fiyatları ürünün markasına, tasarımına, modeline ve teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyat konusunda bilgi almak istiyorsanız ürünlerimizi incelemeniz gerekiyor.

Üst düzey markalara ait fotoselli bataryalar Banyomarka güvencesi ile satışa sunuluyor. Bu ürünler yaşam alanlarınızı konforlu hale getirmenin yanında hijyenik bir kullanım da vaat etmektedir. Her zevke hitap eden modeller bütçe dostu olacak şekilde web sitemizde satışa sunulmaktadır. İndirimlerinizi takip edin ve karar verdiğiniz anda hemen uygun fiyatlarla beğendiğiniz fotoselli bataryayı sepetinize ekleyerek satın alın.

Fotoselli Lavabo Bataryası Nasıl Monte Edilir?

Fotoselli lavabo bataryasının montaj süreci diğerlerine benzemektedir. Öncelikle su kaçağı olmaması adına ana vanadan tüm suyu kapatmalısınız. Daha sonra eski bataryayı sökün ve yeni bataryanın takılacağı alanın temiz olduğundan emin olun. Ardından somun ve contaları yerleştirme işlemini yapın.

Somun ve contaları yerleştirdikten sonra bataryayı yuvasına yerleştirin ve somunları çok yüksek kuvvet uygulamadan sıkın. Ardından sağlam takıldığından emin olduktan sonra sıcak ve soğuk su bağlantılarını da tekrar kontrol ettikten sonra bağlayın.

Ardından genel vanadan suyu açın ve bir kontrol yapın. Fotoselli lavabo bataryası montajı sonrası su kaçağı olup olmadığını ve sıcaklık ayarı yapılıp yapılmadığını da incelemeniz gerekiyor. Tüm kontrolleri yaptıktan sonra hemen ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fotoselli lavabo bataryası montajı konusunda profesyonel bir destek alabilir veya kendiniz bilgi sahibiyseniz zorlanmadan belirtilen adımları izleyerek montaj işlemini yerine getirebilirsiniz. Hemen beğendiğiniz ürüne karar verin ve Banyomarka güvencesi ile satın alarak kullanmaya başlayın.

Fotoselli Lavabo Bataryası Montajında Nelere Dikkat Edilmeli?

Fotoselli banyo bataryası montaj yapacaksanız diğer bataryalara göre daha dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü bu ürünler sensörlü yapıda olduğu için hassastır ve montaj konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olunması gerekir.

Öncelikle bataryanın yer aldığı alanın güneş ışığı ve güçlü bir ışık kaynağından uzak olması gerekir. Bu sensörün hareketleri daha kolay algılamasını ve bozulmamasını sağlar.

Montaj için standart tek delikli lavabolar kullanılabilir. Elektrik sisteminde sorun olmaması adına lavabonun alt kısmında bulunan kabloların rahat konumda bulunması önemlidir. Tesisatta bulunan borular temiz olmalıdır. Montaj sırasında mutlaka boru temizliği yapın ve ürünün sorunsuz olarak çalışmasını sağlayın.

Pilli fotoselli batarya modelleri ışık sönme uyarı sistemi ile çalışır. Bu sayede pilin azaldığını ya da bittiğini anlayabilirsiniz. Bu durumda hemen pil değişimini pratik şekilde yapmak gerekir. Süzgeç temizliğini de düzenli olarak yerine getirin ve su akışının azalmasını engelleyin.

Bataryanın algılama ekranı her zaman temiz olmalıdır. Aksi halde sensör her zaman doğru çalışmaz. Bu noktada sensör alan ekranın temiz ve pürüzsüz tutulması gerekir.

Montajı pratik olan bu ürünler kurulum sonrası belirli aralıklarla mutlaka temizlenmeli ve doğru ürünlerle bu işlem yapılmalıdır.

Fotoselli Lavabo Bataryası Nasıl Temizlenir?

Fotoselli lavabo bataryası temizliği sürecinde diğer bataryalara göre daha seçici ve hassas olmanız gerekiyor. Öncelikle bu ürünlerin temizliğini yapmak için materyal ve deterjan seçiminde dikkatli olmanızı önermekteyiz.

Yoğun kimyasal barındıran bir deterjan tercih ederseniz ürünün sensörü bozulabilir ve su akışı kesilebilir. Bu nedenle fotoselli bataryayı silmek için hafif formda bulunan temizlik ürünlerini tercih etmelisiniz.

Direkt olarak su ile temizlemek de ürüne zarar verebilir. Bu nedenle nemli bir bez kullanarak temizleme işlemini yapabilirsiniz. Nemli bir bez aldıktan sonra bezi hafif dokunuşlarla bataryaya tutabilir ve silme işlemini yerine getirebilirsiniz.

Paslanmaya karşı direnç gösteren fotoselli bataryalar doğal malzemelerle temizlenirse zarar görme olasılığı daha düşük olur. Aynı zamanda ürünün sensör ekranını temizlerken dikkatli olmanız gerekir. Sensöre zarar vermemek için sert kıllı fırçalar kullanmayın. Daha çok mikrofiber bezleri ya da yumuşak temizlik ürünlerini kullanın. Bu sayede daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Temizlik işleminden sonra sensörün sorunsuz çalışabilmesi ve bataryanın parlak kalabilmesi için kurulama yapmanız gerekir. Kurulama işlemini de yine bir bez yardımıyla hafif dokunuşlarla yapabilir ve sensöre zarar vermeden kurutma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Fotoselli Lavabo Bataryası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fotoselli lavabo bataryası elektrikli bir üründür. Bu nedenle seçim yaparken iyi bir araştırma yapmalı ve titiz bir şekilde seçiminizi yerine getirmelisiniz. Bu ürünün başlıkları diğer musluklarda olduğu gibi çoklu parça değil, tek bir parçadan meydana gelir. Bu nedenle kurulum süreci de çok pratik olur.

Fotoselli bataryalar alkali piller yardımıyla çalıştığında uzun süre boyunca kullanılabilir. Bu bataryalarda musluklarda sensörler yer alır. Bu sayede cisimler algılanır ve ürün çalışmaya başlar.

Ürün satın alırken öncelikle zaman ayarlı fotoselli banyo bataryası satın almayı düşünün. Çünkü bu ürün ile suyun ne kadar süre akacağını ayarlayabilirsiniz. İnsanların el yıkaması için gerekli süreye ayarlama yapabilir ve daha sonra sudan daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Ürün satın alırken öncelikle zaman ayarlı fotoselli banyo bataryası satın almayı düşünün. Çünkü bu ürün ile suyun ne kadar süre akacağını ayarlayabilirsiniz. İnsanların el yıkaması için gerekli süreye ayarlama yapabilir ve daha sonra sudan daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Lavabo bataryası fotoselli seçilecekse alanın genel dekorasyonuna göre bir ürün seçilebilir. Genellikle markaya ve üretim malzemesine dikkat etmelisiniz. Garantili ürünler satın alın ve uzun süre boyunca sorunsuz kullanım sağlayın.

Her bütçeye ve teknik özelliğe uygun fotoselli banyo bataryaları Banyomarka güvencesi ile sizlerle buluşmaktadır.

Fotoselli Lavabo Bataryası Özellikleri Nelerdir?

Fotoselli lavabo bataryalarını satın almadan evvel özelliklerini de bilmeniz gerekiyor. Öncelikle fotoselli lavabo bataryası ve tesisatı çift su girişli olmaktadır. Bu bataryalar sensörlüdür ve ellerinizi yaklaştırdığınız anda su akar. Ellerinizi uzaklaştırdığınızda da su kendi kendine kapanmaktadır. Bu durum suyun gereksiz yere israf edilmesini önler.

Fotoselli bataryalarda çift su girişi olduğunda istediğiniz ideal su sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda her zaman ılık su akması için otomatik ayarlamalar yapılabilir. Temas gerektirmediği için bakteri oluşumu ve yayılması önlenebilir. Bu noktada bulaşıcı hastalıkların azalması için toplu kullanım alanlarında fotoselli bataryalar tercih edilebilir.

Bu ürünler akıllı çalışma sistemlerine sahiptir. Ellerin hareket mesafesini doğru ayarlar ve suyun gereksiz akışının önüne geçer. Bu yanlış bir zamanlama ile suyun boş yere akmasının da önüne geçer. Fotoselli su bataryaları pilli sistemle çalışır. Bu sayede daha az enerji harcar ve enerji tasarrufu da elde eder. Özetle hem bütçenize hem de doğaya dost bir lavabo bataryasıdır.

Fotoselli bataryalar mikro bilgisayar kontrol sistemine sahiptir. Bu özelliği az yer kaplamasını sağlar ve konforlu bir kullanım yaratır. Ek olarak çalışma sistemi suya karşı dayanım gösterir ve uzun süre bozulmadan kullanılabilir.

Engelli birey ve çocuklar için de lavabo bataryası fotoselli olarak tercih edilebilir. Bu bataryalar hareketi algılar ve bir temas veya güç uygulamaya gerek kalmadan çalışırlar. Bu sayede küçük çocuk ve engelli bireyler muslukları hiçbir problem yaşamadan kullanabilirler.

Fotoselli Batarya Kullanım Alanları Nelerdir?

Fotoselli batarya kullanım alanları diğer lavabo bataryalarına göre daha geniştir. Özellikle ofislerde tuvaletlerde ve lavabolarda kullanılırlar. Bu ürünlerin çalışması için elinizi sensöre tutmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bir temas olmadan ellerinizi etkili şekilde yıkayabilirsiniz.

Bu bataryalar evlerde de tercih edilmeye başladı. Ancak ev kullanımlarında tesisatlarda kirlilikler ortaya çıkabiliyor. Bu durumda armatürünüz zarar görebilir. Bu durumun önüne geçmek için evlerde fotoselli lavabo bataryası ile birlikte filtreli musluk kullanabilirsiniz.

AVM, okul ve hastane gibi toplu yaşam alanı ve hassas noktalarda da fotoselli bataryalardan yararlanabilirsiniz. Satın alma kararı vermeden evvel genel dekorasyon ve kullanım amacına göre en iyi modeli belirleyebilirsiniz.

Her türlü kullanım alanı için en kaliteli fotoselli bataryalar Banyomarka güvencesi ile sizleri bekliyor olacak.

Fotoselli Lavabo Bataryası Modelleri

Fotoselli bir batarya tercih edecekseniz Artema, Grohe, ECA gibi birçok kaliteli markaya ait ürünü satın alabilirsiniz. Banyomarka Artema fotoselli lavabo bataryası başta olmak üzere her türlü kaliteli ve seçkin markaya ait ürünü satışa sunmaktadır.

Kullanım amacına göre tek veya çift girişli modelleri tercih edebilirsiniz. Tek girişli modellerde sadece soğuk su kullanabilirsiniz. Çift girişli modeller sıcak su girişi de barındırmaktadır. Bu ürünlerde sıcak su seviyesini otomatik olarak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Yenilikçi ve modern tasarıma sahip bu ürünler arasında pilli ve elektrikli modeller de bulunur. Kullanım sıklığı, kullanılacak alan ve kullanım amacına göre elektrikli ya da pilli fotoselli lavabo bataryası satın alabilirsiniz. Elektrikli modeller uzun süre kontrol edemeyecekseniz uygunken sık kontrol edebildiğiniz ve enerji tasarrufu etmek istediğiniz alanlarda pilli modelleri seçebilirsiniz.

Kullanım süresini belirlemek için zaman ayarlı fotoselli batarya tercih edebilirsiniz. Her türlü ihtiyaca ve beklentiye yönelik bütçe dostu sensörlü lavabo bataryaları Banyomarka web sitesinde satışa sunuluyor. Hemen ürünlerimiz arasında karşılaştırmalar yapın ve ihtiyacınız olan ürünü kolay ödeme seçenekleri ile satın alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.