Sıralama seçin
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 22
Toplam 685 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 22

Duravit

Duravit porselen banyo parçaları üretiminde dünyanın en seçkin markalarından birisidir. 1817 yılında Almanya’da kurulan Duravit alanında bugüne kadar en ünlü tasarımcıları istihdam etmesiyle dikkat çekmiştir. Bunların başında Philippe Starck, Phonix Desing, Christian Werner, Frank Huster, Matteo Thun gibi çok önemli tasarımcılar bulunmaktadır.

İlk yıllarda ufak bir toprak fabrikası olarak çalışmalarına başlayan Duravit, zaman içinde ürün çeşitliğini arttırmış, bugün özellikle banyo, lavabo gibi alanlarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünün üretimini yapmayı başarmaktadır. Süreç içinde ürün çeşitliliğini devamlı arttıran Duravit, tesislerini daima çağın en son olanaklarına uygun hale getirmiştir. Tasarımcılarının tasarladığı seçkin modelleri buralarda hayata geçiren marka, günümüzde en lük otellerden villalara, evlerden işyerlerine kadar bütün yaşam alanlarının ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Banyo Marka olarak bizler de Duravit online satış avantajlarını sizlere sunuyor, dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Yaşam Alanlarına Tarz Katan Duravit Ürünleri

Duravit ürün çeşitleri çok yönlüdür. Bir banyoda bulunabilecek her parçanın tasarımını ve üretimini yapan marka, yaşam alanlarına tarz katmaktadır. Bütün ürünlerinde birinci kalite kullanan marka, uzun yıllar kullanılmaya devam edebilecek, hiçbir şekilde estetiğinden ödün vermeyecek, sadece konut sakinlerinin değil, gören herkesin hayran kalacağı modeller ortaya çıkarmaktadır.

Marka, dünyanın en seçkin tasarımcılarıyla çalışmanın ayrıcalığını bütün müşterilerine göstermektedir. Çoğu tasarım ödülü almış modellerinde yalnızca estetik kaygılar öne çıkmamakta, aynı zamanda banyoların her noktasının fonksiyonelliği en üst seviyeye taşınmaktadır. Fonksiyonelliğe en az estetik kadar önem veren marka, bir ürünün bulunduğu yerde ihtiyacı karşılamadıktan sonra bulunmasının herhangi bir anlamı olmadığı gibi fazlalık, yer işgali yaptığına inanmaktadır. Bu nedenle de Duravit müşterileri her zaman ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak koleksiyonlarla tanışmaktadır.

Duravit markasının bütün ürünleri rahatlığı da sağlamakta, fonksiyonelliklerinden en pratik biçimde yararlanılmaktadır. Böylece bir banyo ürününün işlevini gerçekleştirmesi için uzun uğraş vermek zorunda kalınmamakta, kullanımı, temizliği, bakımı, montajı ve diğer bütün süreçler rahatlıkla yapılabilmektedir. Bütün bunlar kullanıcıya zamandan ve enerjiden tasarruf imkânı vermektedir.

Duravit Lavabo Koleksiyonu

Duravit lavabo ürünlerinde kendinizi yıkamayın, güzelleştirin sloganıyla öne çıkmaktadır. Yıkama alanının banyonun kalbi olduğu fikriyle lavabolardaki her detay sizleri yenilemek ve güzelleştirmek için yapılmaktadır. Duravit starck koleksiyonu dahil lavabolarınızı hayallerinizdeki gibi yapmak için pek çok tasarım sizleri beklemektedir.

Geniş lavabo yelpazesiyle ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun banyoyu marka içinde bulabilirsiniz. Her bir modelin diğer bütün parçalarla kusursuz bir uyum yakalayacağından emin olabilir, çok sayıda yüzeyle banyolarınızı gönlünüzce bireyselleştirebilirsiniz.

Duravit lavabo koleksiyonu çok farklı formlar ve çeşitlerle öne çıkmaktadır. Cam, ahşap, doğal taş gibi birçok farklı malzemeden yapılan konsollar ve daha başka ünitelerle kombin edilebilmektedir. Duravit çanak lavabo çeşitleri ilk günden bu yana her yılın trendleri arasına girmeyi başardığı gibi çanağa farklı bir dokunuş kazandırılmıştır.

Duravit tezgah üstü lavabo modelleri tekli, çiftli gibi alternatifler sunmakta, çok çeşitli boyutlarda temin edilebilmektedir. Bu sayede banyolarınızda lavabolarınız için ne kadar alan ayırabiliyorsanız kolaylıkla aradığınız lavaboya sahip olabilmektesiniz. Markanın bütün lavabo modelleri her banyoda kullanılabilmesi için çeşitli boyutlarda tercihe sunulmakta, en ergonomik tasarımlardan daha geniş tasarımlara kadar pek çok boyut karşınıza çıkmaktadır. Özellikle küçük banyolara sahip olanlar Duravit’in fonksiyonel ve ergonomik tasarımları sayesinde banyolarında daha fazla kullanım alanı elde edebilmektedirler.

Tuvalet Alanı İçin Duravit Çözümleri

Duravit tuvalet alanları için çok ayrı bir hassasiyet göstermektedir. Gün içinde en sık ziyaret edilen alanlardan birisinin tuvaletler olduğu bilinciyle marka, maksimum konfora ve hijyene odaklanmaktadır. Hem sağlıklı hem de temiz kalmak için alternatifler sunan marka, tuvalet alanlarındaki en büyük gereklerden birinin hijyen olduğu kabulüyle hareket etmektedir. Çünkü tuvaletler her zaman hijyenik kalmalıdır. Aksi taktirde insan sağlığını tehdit edebildiği gibi kötü koku, bakteri, mikrop gibi etkenlerle yaşam alanlarının konforuna da zarar verebilir.

Duravit klozet çeşitlerinin tamamı en yüksek hijyen standartlarında sahiptir. Üstelik en modern teknolojiler Duravit pisuvar modellerinde ve diğerlerinde hayat bulmaktadır. Duşlu klozet kapakları saf konfor vaat ettiği gibi temizliği de en iyi şekilde sağlamaktadır.

Duravit klozet kapağı konusunda çok çeşitli alternatifler sağlıyor ve bunları çok fazla klozet modelinde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Klozet kapaklarının her biri özel tasarım olduğu için sadece bunlar dahi tuvalet alanlarınızın tarzını ve işlevselliğini fazlasıyla değiştirmektedir.

Duravit asma klozet modelleri yerden bağımsız oldukları için daha az yer kapladıkları gibi daha kolay temizlik imkânı vermekte, bu sayede banyoların yıkama performansını arttırmaktadır. Bütün klozet modelleri azaltılmış su tüketimi teknolojisiyle donatılmış, optimum sonuçlar elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Duravit tuvalet ürünleri alışılmadık ölçüde yassı ve zarif sloganıyla öne çıkmakta hem klozet hem bide modellerinde mekanlarınızın zarafetini en üst seviyeye taşımaktadır. Modellerin kapakları yumuşak kapatma sistemine sahip olup sessizce kapanmaktadır. Hafif bir dokunuşla klozetlerin kapakları otomatik alçalmaktadır. Çok az miktarda suyla mükemmel yıkama garantisi vermektedir. Farklı sifon seçenekleri bulunan klozetler sağlık tesislerinde ve diğer alanlarda başarıyla kullanılabilmektedir.

Duşu Eğlenceye Çeviren Duravit Shower Modelleri

Duravit duş ürünleri ile güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Markanın yenilikçi malzemeleri kayma direnci sunmakta, son derece dayanıklı yapısıyla öne çıkmaktadır. Duş alırken aynı zamanda hoş bir his vererek yenilenme imkânı sağlamaktadır.

Duravit birden çok duş teknesi seçeneği sunmakta, bunlar arasından dilediğinizi tercih etme fırsatı vermektedir. Farklı kurulum seçenekleri ve mimari tasarımlarla herkesin tarzını yakalamasına yardımcı olmaktadır. Zemin seviyesindeki küvetler banyolarınızda ek alan oluşturmakta, çeşitli duş armatürleriyle hoş bir birliktelik vermektedir.

Yeni Nesil Duravit Küvet Koleksiyonu

Banyolarda rahatlamanın en etkili yolu küvetlerdir. Duravit küvetlerinde alacağınız banyo sonrasında kendinizi streslerinizden arınmış, rahatlamış hissedersiniz. Özel detaylarla şekillendirilmiş Duravit küvetleri işlevsellikleri en üst seviyede karşınıza çıkmaktadır. Farklı masaj işlevleri, jakuzi sistemleri, ses sistemi gibi detaylar banyonuzu çok daha özel bir mekâna dönüştürmenizi sağlayacaktır.

Hayatı Kolaylaştıran Duravit Aksesuarları

Banyolar sadece lavabolardan, klozetlerden veya küvetlerden ibaret değildir. Banyoların işlevselliğinin artması ve daha konforlu hale gelmesi için pek çok aksesuara da gerek vardır. Duravit banyo aksesuarları konusunda çok geniş bir seçenek sunuyor. Diğer bütün ürünlerindeki zarafeti, işlevselliği ve sağlamlığı banyo aksesuarlarında da devam ettiriyor.

Duravit banyo aksesuarları arasında tuvalet kağıtlığı, sabunluk, askı, havluluk, tuvalet fırçalığı, küvet tutamağı, tıraş ve makyaj aynası, banyo mobilyaları ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Her bir aksesuar koleksiyonu içerisinde de birden çok seçenek bulunmakta, renkleri, desenleri, işlemeleri ve işlevleriyle modeller, herkesin ihtiyaçlarına ve tarzına hitap etmeyi başarmaktadır. Dolayısıyla Duravit banyo ürünlerinizi yine Duravit banyo aksesuarlarıyla tamamlayabilir, kusursuz hale getirebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Duravit Fiyatları

Duravit fiyatları çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Dünyanın en kaliteli banyo ürünlerine imza atan marka, geniş ürün yelpazesiyle olduğu kadar her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla da ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanıyor. Duravit koleksiyonlarının en yeni ve en güzel modellerini en iyi fiyatlarla sayfamızda bulabilir, kolaylıkla alıverişinizi tamamlayabilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.