Kampanyalı İndirimli Asma Klozetler

Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19
Toplam 583 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19

Asma Klozet Çeşitleri Nelerdir?

Banyolarda rahat ve pratik bir kullanım vaat eden ürünlerin başında asma klozet ürünleri geliyor. Bu ürünler duvara asılmaları sayesinde zeminle hiçbir şekilde temasa sahip değildir. Böylece portatif ve kullanışlı bir üründür. Aynı zamanda çok kolay temizlenebilen hijyenik bir klozet türüdür.

Asma klozet çeşitleri şık modeller barındırır ve dar alanlarda dahi kullanılabilir. Bu ürünlerde gider duvarın içinde yer aldığı için kokması, akması veya sızdırması söz konusu değildir. Ürünü çeşidine göre yükseklik 40-45 cm arasında değişiklik gösterebilir.

Kolay temizlenmesi sayesinde toplu alanlarda çok daha uygun bir üründür. Banyomarka olarak farklı modelde ve özelliklerde asma klozet satışı yapıyoruz. Kanallı ve kanalsız modeller ile birlikte gizli montajı bulunan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda termostatik entegre ara musluklu modeller de bulunur.

Banyo ve tuvalet gibi yaşam alanlarında size hijyen sağlayacak ve estetik bir değer katacak klozet çeşitlerinin başında asma klozetler geliyor. Her ihtiyaca ve bütçeye yönelik asma klozetleri size özel fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Asma Klozet Fiyatları

Asma klozet çeşitleri banyo ve tuvaletler için basit ve rahat bir kullanım vaat ederler. Bu ürünler duvara asılıdır ve zemin ile bir bağlantısı bulunmaz. Bu ürünlerin en önemli özelliği banyolarda şıklığı en iyi seviyeye çekmesidir.

Asma klozetler uygulama kolaylığı sayesinde her kesim tarafından beğenilen ürünlerdir. Duvara monte edilen bu ürünler dar alanlarda yerden etkili şekilde tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede dar alanlarda işlevsel ve hijyenik bir çözüm elde edebilirsiniz.

Modern yapısı ile asma klozetler trend tasarıma sahip yaşam alanlarında oldukça popülerdir. Genel olarak alanın genişliği ve kullanım amacına göre farklı modellerde ve fiyatlarda satışa sunulurlar. Asma klozet fiyatları konusunda ürünlerimizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Banyo ve tuvaletinizin yapısına göre country, rustik, klasik, modern, şık ve bohem bir hava ortaya koyabilirsiniz. Bu ürünleri ürünün markası, tasarımı, özellikleri, aksesuarları ve ek ekipmanlara göre fiyatları değişiklik gösterir.

Bütçenizi yormayacak ve uygun fiyat ile kaliteli asma klozet satın almak istiyorsanız Banyomarka olarak aradığınız ürünü sizlere sunuyoruz. Montajı çok pratik olan ve uzun ömürlü asma klozetler arasından bütçenize uygun bir ürünü hemen bulabilirsiniz.

Estetik detaylara sahip klozet modellerinde işlevsellik arıyorsanız hijyen açısından en etkili seçim asma modeller olacaktır. Hemen asma klozet fiyatları konusunda karşılaştırmalar yapın ve ürün özelliklerini ele alın. Beğendiniz ürünleri sepetinize ekleyerek Banyomarka üzerinden hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca fiyat açısından filtreleme yaparak ürün seçkinizi daraltabilirsiniz.

Asma Klozet Modelleri

Asma klozet modelleri farklı markalar tarafından üretiliyor ve her zevki yansıtacak bir ürün bulma şansınız oluyor. Banyonuzda konfor, zarafet veya şıklık gibi farklı beklentilerinize uygun bir modeli geniş seçkimiz arasında hemen bulabilirsiniz. Minimal tasarıma sahip modeller bulabilirsiniz ve bu ürünleri küçük metrekareye sahip alanlarda kullanabilirsiniz.

Geniş renk çeşitliliği ile satışa sunduğumuz asma klozetler her dekorasyon ortamına tam uyumlu olabilir. Zarif tasarıma sahip ürünler her zaman estetik görünümle tasarlanır. Sizler için kullanım kolaylığı vaat eden klozetlerde ara musluğu olmayan tasarım ve taharet borusu tasarımı özellikleri belirlenebilir.

Duvara tam dayanan modelleri daha çok ilgi görmektedir. Asma klozet modelleri tek armatür, delikli ve deliksiz olarak satılıyor. Renkli bir ürün satın almak istiyorsanız banyo düzeninizi bozmayan bir tane tercih edebilirsiniz. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre farklı modellerde, boyutlarda ve özelliklerde bir asma klozet satın alabilirsiniz.

Oval, kare, dikdörtgen tasarıma sahip asma klozetler çok ilgi görüyor. Bunun dışında farklı boyut ve ebatlarda modeller her yaş grubu için uygun olarak tasarlanabiliyor. Seramik malzemeden üretildiği için farklı renk seçenekleri yakalayabilirsiniz.

Siyah asma klozet, beyaz asma klozet, lila asma klozet, antrasit asma klozet ve turkuaz asma klozet gibi birçok ürün çeşidini bulabilirsiniz. Her yaş ve talep için tercih edilebilecek asma klozet modelleri Banyomarka kalitesiyle her zaman yanınızda oluyor.

Asma Klozet Özellikleri

Asma klozetler farklı özelliklere sahip olabiliyor. Bu nedenle satın almadan önce asma klozet özellikleri hakkında araştırma yapmanız gerekiyor.

Kanalsız tasarıma sahip asma klozetler çok basit ve rahat bir kullanıma sahiptir. Bu nedenle birçok kullanıcı tarafından tercih edilirler. Yaşam alanınızda şık ve portatif bir görünüm yakalamak için Kale asma klozet seçenekleri tercih edilebilir.

Asma klozetler banyo ve tuvaletlerde kalabalık hissettirmez ve doğal olarak daha fazla kullanım alanı sağlar. Aynı zamanda akma, kokma ve sızdırma gibi durumlar yaşanmaz. Yerden yüksek olarak montajı yapılan klozetleri boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Asma klozetler toplu kullanım olan alanlarda estetik görünümünün yanı sıra hijyen de sağlar. Kolay temizlenebilen bir ürün olan asma klozetlerde rezervuar gibi parçalar duvarda iç kısmında yer alır. Bu ürünler set olarak satılabilir. Bunun dışında tek parça olarak da satın alabilirsiniz.

Banyomarka olarak birbirinden farklı özellikleri ve çeşitleri ile sizlere asma klozet modelleri çeşitlilik sağlıyor. Sizler için geniş renk ve tasarım seçenekleri üzerinden ürününüzü bulmanıza olanak tanıyoruz.

Firmamızda her bütçeye ve talebe uygun asma klozet çeşitleri bulabilirsiniz. Genç, yaşlı, hasta, engelli tüm bireylerin kolayca kullanabilmesi için web sitemizde ama klozet çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Asma Klozet Nasıl Monte Edilir?

Asma klozet montajı için öncelikle uzman bir kişi ile çalışmanız gerekiyor. Bu işi daha önce yapmış bir usta ile çalışmazsanız problem yaşayabilirsiniz. Sıfırdan bir banyo için asla klozet alacaksanız istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Bunun dışında mevcut bir tuvalet için klozet bakıyorsanız asma klozet seçerken önceki klozetinizin ölçülerine dikkat etmek zorundasınız. Bu süreçte tuvaletin arka bölümüne takılacak cıvatalar yerine dolap cıvataları geleceğini unutmayın.

Bunun dışında ölçüm sırasında merkezi ölçü alacağınız noktalara da özen göstermeniz gerekiyor. Çok eski bir klozetiniz varsa yeni bir model seçimi yaparken gömeceğiniz su tankını da dikkate almanız gerekir. Aynı zamanda yan açıklığı ve boşluk payını da dikkate alın. Tüm bu özelliklere dikkat ettikten sonra asma klozet montajı süreci başlatılabilir. Bunun için gerekli adımlar şöyledir;

  • • İlk olarak montaj yapılacak duvar belirlenmelidir. Banyo veya tuvalette uygun duvarı belirlerken alanın dar olmaması ve konforlu bir kullanım vaat etmesi önemlidir. Duvar belirledikten sonra hemen bir çalışma alanı oluşturulur.
  • • İkinci aşamada duvara temiz ve pis su gideri açılır. Klozet modeli ne olursa olsun çalışma mantığı temiz ve pis su gideri üzerinedir. Bu giderler montajdan önce doğru şekilde ve doğru ölçülerde açılır. Bu aşama asma klozet montajı için en önemli aşamadır. Aynı zamanda rezervuar kısımlarının gömme olacağına da dikkat etmelisiniz.
  • • Pis ve temiz su bağlantılarını giderleri açtıktan sonra hemen takın. Klozet sisteminden gidecek ve klozete gelecek sulara ait bağlantılar giderlere bağlanır Burada farklı boyutlarda borular kullanılır. Boruları satın alırken tesisat firmasına bilgi verirseniz size uygun ürünü verirler.
  • • Son aşamada teknik süreç işin içine giriyor. Bu aşama artık asma klozet montaj aşaması oluyor. İlk olarak klozet ve duvar arasında vida bağlantısı yapılıyor. Burada vidaların doğru ve iyi şekilde sıkılması önemlidir. Boşluk kalması halinde klozet sürekli hareket edebilir ve uzun vadede kullanım sorunları ortaya çıkar.

Asma klozet montaj süreci profesyonellik gerektirdiği için siz yine de profesyonel destek alarak bu süreci yürütün.

Asma Klozet Nasıl Sökülür?

Asma klozet kapağı sökme süreci uzmanlık gerektirse de kendiniz de bir tamirciye ihtiyaç olmadan yapabilirsiniz. İlk olarak klozet kapağına ait vidaları hemen kapağın altından saat yönünün tersi olacak şekilde çevirerek sökün.

Asma klozet kapağı sökme süreci uzmanlık gerektirse de kendiniz de bir tamirciye ihtiyaç olmadan yapabilirsiniz. İlk olarak klozet kapağına ait vidaları hemen kapağın altından saat yönünün tersi olacak şekilde çevirerek sökün.

Klozet kapağına ait vidalar genel olarak plastik olur. Metal olan bir vida görseniz de sökme süreci aynı olur. Metal vidalar uzun süre beklemeye bağlı olarak daha uzun sürede sökebilir. Bu vidaların sıkışması halinde pense kullanarak gevşetebilir ve kolayca söküm işlemini tamamlayabilirsiniz.

Klozet kapağının vidasını sökerken anahtar kullanmamaya özen gösterin. Pense kullanacaksanız saat yönünün tersinde az bir şey gevşetin. Vidayı sökme sürecinde zorlanırsanız klozet kapağını tutara hafif düzeyde sağa sola oynatın. Vidayı tutmak için ince bir bez kullanarak sökme işlemini yapabilirsiniz.

Daha sonra takılı olduğu yerden çıkarabilmek için suyu ana vanadan kesin. Bu sayede yaşanabilecek kazaları engelleyebilirsiniz. Klozette yer alan hortumları boru anahtar kullanarak sökün ve duvara klozeti sabitleyen vidaları bir anahtar ile açın. Daha sonra klozeti tutarak duvardan çıkartın. Bu süreçte etrafa güvenlik önlemlerini aldığınızdan emin olun.

Asma Klozet Avantajları Nelerdir?

Asma klozet avantajları ile son yıllarda çok tercih edilen bir üründür. Oval, dikdörtgen ve kare gibi farklı tasarım seçenekleri ile üretilir ve yerden yüksekliği istediğiniz gibi ayarlanabilir. Aynı zamanda kırılma ve düşme gibi durumlara karşı dayanımı yüksektir. Bir asma klozet 400-450 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Asma klozetin bakımını düzenli yaptığınızda uzun süre sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Yerle teması olmadığı için kire bağlı sararma gibi olumsuzluklar yaşanmaz. Aynı zamanda duvara gömülen bölümleri olduğundan harici parçalar açısından alan tasarrufu sağlar. Fazla parçalar görünmediği için estetik bir tasarım bulunuyor.

Farklı markalar tarafından üretilen asma klozet modelleri ile istediğiniz ölçülere özel bir ürün bulabilirsiniz. her zevk ve ihtiyaca hitap edecek ebat seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda çocuk, genç yaşlı demeden her yaş grubunda pratik ve konforlu bir kullanımı vardır.

Üzerindeki seramik yapısı sayesinde kolay silinir e bu nedenle kir tutmaz. Anti bakteriyel kaplamaya sahip modeller son derece hijyenik ve sağlık dostudur.

Sifon kullanımı açısından iki farklı rezervuar seçeneğiniz bulunuyor. Birleşim olan veya duvara monte edilen seçenekler bulunuyor. Banyoda estetik bir görünüm elde etmek adına duvara gömülen asma klozet çeşitleri alabilirsiniz. Bu alan tasarrufu ve estetik bir ortam vaat eder.

Asma Klozet Kaç Kilo Taşır?

Asma klozetin taşıyacağı ağırlık modele göre farklı olabilir. Bir asma klozet diğer modellere göre daha dayanıklıdır ve daha yüksek ağırlıklar taşıyacak özelliklere sahiptir. Ürünlerin kapasitelerine bakarsak ortalama olarak 400 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir. Kullanım durumu ve ihtiyaçlarınıza göre daha az ya da daha fazla ağırlık kapasitesi olan asma klozet çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Asma Klozetin Yerden Yüksekliği Ne Kadar Olmalıdır?

Asma klozeti yerden istediğiniz yükseklikte monte edebilirsiniz. En uygun yüksekliği belirlerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz Öncelikle kullanacak kişilerin boyu ve ölçüleri dikkate alınmalıdır. Bunun yanında banyonun alanı ve diğer aksesuarların yüksekliği dikkate alınır. Ortalama olarak 50-60 cm arasında yerden yüksekliği olan asma klozetler normal olacaktır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.