Kampanyalı İndirimli Lavabo Dolabı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 1876 ürün görüntüleniyor.

Lavabo Dolapları

Lavabo dolapları banyo, mutfak gibi yaşam alanlarında her zaman ihtiyaç olan ürünlerdir. Lavabonuz için bir dolap ihtiyacınız varsa kapaklı, aynalı, çekmeceli, lavabonun alt veya üst kısmına özel birçok model arasından seçim yapabilirsiniz. Banyomarka olarak her beğeniye uygun, istenen ölçülerde lavabo dolabı satışı yapıyor.


80 cm lavabo dolabı, 100 cm banyo dolabı gibi birçok ölçüde ürünü koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. En dayanıklı malzemeden üretilen kaliteli banyo dolapları için kullanılan ayna, ayak ve kulp aksesuarları da paslanmaz dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. İşlevsel modeller ve minimal tasarımlar ile dar alanlarda dahi sorunsuz kullanabileceğiniz lavabo dolabı modelleri bulunuyor. Hemen kategorimize giriş yapın ve ihtiyacınız olan lavabo dolaplarından bütçenize uygun bir seçim yapın.

En Modern Lavabo Dolabı Çeşitleri

BanyoMarka olarak her ihtiyaca özel farklı modellerde lavabo dolapları barındırıyoruz. Renk ve tasarım açısından en modern lavabo dolabı çeşitleri ürünlerimiz arasında yer alıyor. Özellikle siyah modeller modern ve ferah bir yaşam alanı sunarken kullanışlılık da en önemli önceliğimiz oluyor. Kullanım amacı ve kullanım alanına göre çekmeceli, ayaklı ve aynalı modeller arasından bir tane ürün tercih edebilirsiniz.


Lavabo dolabı modelleri arasından seçim yaparken yaşam alanınızla uyumlu seçimler yapmanız için sizlere çok sayıda model sunuyoruz. Ürünlerin montaj sonrası güvenle uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Kolay temizlenebilen, minimal tasarıma sahip, işlevselliği ile ön plana çıkan lavabo dolapları sayesinde yaşam alanlarınızda kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz.

Lavabo Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Lavabo dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri dayanıklılıktır. Kaliteli 1. Sınıf malzemelerden üretilmiş ürünler tercih ederseniz uzun süre kullanabilirsiniz. Lavabo dolabı seçerken aynı zamanda boyutlara da dikkat etmeniz gerekiyor. Lavabo dolabı ölçüleri ihtiyaçlarınıza göre değişebilir.


Küçük banyolar için 65 cm lavabo dolabı işlevsel olabilir. Standart boyutlara sahip banyolarda 80 cm lavabo dolabı çeşitleri daha fazla tercih ediliyor. Büyük bir banyo alanı varsa 100 cm lavabo dolabı da tercih edebilirsiniz.


Lavabo dolapları arasından seçim yparken zevk ve genel dekora göre de seçim yapmalısınız. Aynalı model ya da çekmeceli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Banyoda yer alan lavabolar için seçim yapacaksanız aynalı modeller daha işlevsel olacaktır. Saklama alanına ihtiyacınız varsa çekmeceli modelleri satın alabilirsiniz. Aradığınız her özelliği barındıran lavabo dolaplarını ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.


Lavabo dolabı seçerken kullanım alanının ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Dar bir alan varsa dar geniş modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanında geniş alanlarınız varsa ayaklı modeller ve iki çekmeceli modeller de sizlere çözüm sunacaktır.

Hangi Boyutlarda Lavabo Dolapları Mevcuttur?

Lavabo dolabı satın alırken öncelikle ölçülere dikkat etmeniz gerekir. Lavabo dolabı ölçüleri genellikle birkaç standart ölçüde üretilmektedir. Küçük banyolarda 60 cm’den başlamak üzere 80 cm ve 100 cm gibi farklı ölçüler de de üretim yapılmaktadır. Bunun yanında istediğiniz ölçülerde de banyo dolabı üretimi yapılmaktadır. Daha düşük alanlar için 45 cm lavabo dolabı üretilirken daha geniş alanlar için 120 cm lavabo dolabı modelleri de bulunmaktadır.


Lavabo dolabı satın alırken yüksekliğe de dikkat etmeniz gerekiyor. Lavabo dolabı yüksekliği montaj taleplerine göre değişebilir. Dolap ve lavabo arasında geniş olabilecek bir boşluk olması önemlidir. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanabilir ve sıcak su buharının nem birikimi yapmasının önüne geçebilirsiniz. Musluk ile dolap arasındaki yükseklik de genel boyutlara göre farklı şekilde belirlenebilir.

Lavabo Dolabı Satın Almadan Önce Nelere Karar Vermek Gerekir?

Lavabo dolabı satın almadan önce kullanım amacına ve alanına karar vermek gerekir. Banyoda ve mutfakta kullanılacak dolaplarda bulunması gereken özellikler birbirinden farklı olacaktır. Banyo lavabo dolabı modelleri arıyorsanız ürünlerimiz arasında birçok seçenek sizi bekliyor.


Saklama alanına ihtiyacınız varsa çekmeceli modeller, banyo için tercih edecekseniz aynalı modeller öne çıkıyor. Bunun yanında lavabo dolabının tarzı da önemlidir. Modern modeller yeni nesil yaşam alanlarında öne çıkarken daha klasik yaşam alanlarında country modeller tercih ediliyor. Alanızın dar olması halinde işlevsel ve minimal modeller satın alabilirsiniz. Lavabo dolabı modelleri konusunda ürünlerimizi incelerseniz farklı marka ve özelliklerde ürün bulabilirsiniz.

Hangi Markalar Lavabo Dolabı Üretir?

Lavabo dolapları satın almak istiyorsanız marka konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında her bütçeye ve beğeniye hitap eden üretici markalar bulunuyor. Ayaklı modelleri öne çıkan ve işlevsel seçenekler vaat eden bir marka arıyorsanız kalitesi ve ince detayları ile öne çıkan Duravit ürünlerini tercih edebilirsiniz.


Dar yaşam alanları için uygun bütçeli ve işlevsel modeller satın almak istiyorsanız lavabo dolabı çeşitleri için ideal Standart markasını öneriyoruz. İşlevsel saklama alanları ve kaliteli modelleri ile bu markaya ait ürünler ihtiyaçlarınıza etkili çözüler sunuyor.


Zamana meydan okuyan, geometrik ve modern tasarımları bir arada görmek istiyorsanız aradığınız marka Laufen olacak. Bu markaya ait lavabo dolabı ürünleri tasarımları ile göz dolduruyor.


Dillere pelesenk olmuş ve kalitesini her dönemde gösteren bir marka arıyosanız Vitra tam da size göre olacak. Her ihtiyaca çözüm sunan modelleri ile Vitra markalı lavabo dolapları arasından çok sayıda ürün bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Lavabo Dolabı Modelleri Hangileridir?

BanyoMarka olarak en çok tercih edilen lavabo dolabı modelleri satışı yapıyoruz. Ekibimiz sizin için her zaman en çok tercih edilen modelleri buluyor ve uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyor. Ürünlerimiz arasında en çok tercih edilen modeller çekmeceli modeller oluyor. Saklama alanı ihtiyacı her alanda öne çıktığı için bizler de çekmeceli modelleri her kullanım amacı için öneriyoruz.


Banyolarda ferahlık sağlayacak ve işlevselliği ile öne çıkacak bir model satın almak istiyorsanız aynalı lavabo dolabı modelleri ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Bu iki modelin bir arada yer aldığı aynalı ve çekmeceli modeller de iki ihtiyacınızı tek bir noktada sizlere veriyor.


Eşsiz tasarımlar arayanlar ve yaşam alanlarında kaliteyi öne çıkarmak isteyenler için ayaklı lavabo dolabı modelleri de çok ilgi görüyor. Asma montaj ve yerden montaj modelleri de ihtiyaçlarınıza göre birçok marka ve modelde sizleri bekliyor. En çok ilgi gören lavabo dolapları için hemen BanyoMarka ürünlerini inceleyin ve istediğiniz modele karar verin.

Lavabo Dolabı Modelleri

Yaşam alanlarınız için işlevsel bir banyo dolabı satın almak istiyorsanız seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli özelliklerden biri de bütçedir. BanyoMarka olarak bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmek için sizlere en kaliteli modelleri en uygun fiyatlara sunuyoruz. Lavabo dolabı modelleri ürünün boyutuna, malzemesine, tasarımına ve markasına göre değişiklik gösteriyor.


Dolapların boyutu arttıkça fiyatlar da artış gösteriyor. Aynı zamanda doğal kaplama, lake, MDF lam, MDF üzeri lake, thermoform gibi seçenekler de fiyatlar arasında farklılıklar oluşturuyor. Ürün araştırması yaparken bütçeniz belliyse filtreleme bölümümüzden alt ve üst limitlerinizi belirleyerek bütçenize uygun ürünleri listeleyebilirsiniz.


Uzun ömürlü, modern, kaliteli ve dayanıklı lavabo dolapları için hemen ürünlerimiz arasından inceleme yapın ve bütçeniz uygun bir modele karar vererek satın alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.