Sıralama seçin
1 2 3 4
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Banyo Etajeri

Her şey düzgün organize edilmemişse banyolar en dağınık ve en dağınık alanlar olabilir. Tüm banyo havlularınızı, banyo malzemelerinizi ve yedek temizlik ürünlerinizi saklamak için belirlenmiş alanlara sahip olmanız önemlidir. Modaya uygun banyo rafları ve çeşitli bütçelerde ve işlevlerde depolama çözümleriyle birlikte banyonuza güzel bir estetik katabilirsiniz.


Banyo etajeri banyonuzda düzeni sağlamanız ve bu yaşam alanına estetik bir görünüm kazandırmanız için önemli bir üründür. Aynı zamanda sizlere banyoda ekstra bir depolama alanı sağlar. Farklı eşyalarınızı koyabileceğiniz bu ürünler son yıllarda moda olmaya başladı. Kişisel bakım ürünlerinizi veya kağıt havlu gibi birçok eşyayı burada muhafaza ederek banyolarınızın daha derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz.


Metal etajerler cam modeller ve daha birçok özelliğe sahip seçenekler banyonuzda estetik bir hava oluşturur. Aynı zamanda gold ve gümüş renge sahip paslanmaz çelik etajerleri banyolarınızın en doğru bölümlerine konumlandırarak ek bir depolama alanı elde ederken diğer taraftan da banyonuzun düzene girmesini sağlarsınız. BanyoMarka’da aradığınız birçok modeli bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Banyo Etajeri Modelleri

Banyo etajeri modelleri bu alana ek depolama alanı sağlar ve tasarım şemasını geliştirmek ve dekoru sergilemek için bir yer sağlar. Bağımsız seçeneklerden daha kalıcı çözümlere kadar birçok etajeri BanyoMarka’da bulabilirsiniz. Banyonuzda tarzınızın parlamasına izin vermek için çeşitli banyo etajerlerini ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Koleksiyonumuz çok sayıda farklı ürüne sahiptir.


Köşe rafları, tuvalet üstü raflar ve havlu çubuklu raflar, daha büyük ana banyolarda veya misafir banyolarında alanı en üst düzeye çıkarmak için mükemmel olan banyo raf üniteleridir. Bunlar zemin alanını açık tutarken daha küçük banyolarda depolamayı artırmak için banyo duvar etajerini tercih edebilirsiniz. Ekstra tuvalet kağıdı, mendil kutuları ve diğer ihtiyaçları tutabileceğiniz bir yer sunmanın yanı sıra, banyolar için etajerler farklı işlevlere sahiptir.


Banyonuz için klasik bir görünüm istiyorsanız cam etajer ideal bir seçim olabilir. Cam konstrüksiyon, hemen hemen her dekor stiliyle harmanlanırken sağlamlık sunar. Ayrıca sıcaklık hissi için bambu etajerler, geleneksel bir dokunuş için telkari detaylara sahip ürünler ve banyonuzla uyumlu bir görünüm yaratabilmeniz için farklı desenlere sahip ürünler de koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Banyo Etajeri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmelisiniz?

Banyo, evinizin en küçük ve aynı zamanda en işlevsel alanlarından biridir. Sınırlı alanından en iyi şekilde yararlanmak ve banyonuzda yer alan özel malzemeleriniz için geniş depolama alanı sağlayan ve aynı zamanda stil faktörüne katkıda bulunan çok sayıda dolaba ve rafa ihtiyacınız olur. Burada ihtiyacınızı sağlayacak bir banyo etajer çeşitleri bulabilirsiniz.


Banyo etajeri satın alırken farklı ürünleri koyabileceğiniz bir model arıyorsanız banyo etajer seti satın alabilirsiniz. Herhangi bir banyodaki alan oldukça sınırlı olabilir. Bu nedenle etajer seçerken boyutlara bakmanız gerekiyor. Bu nedenle alanınızı doğru kullanmanız gerekir.


Banyonuz için etajer seçerken genel dekorasyonla uyumlu bir seçim yapmanız gerekiyor. Modern bir banyo için bir başka iyi seçim de açık etajerlere gitmektir. Açık modeller normal banyo dolaplarına üstün bir alternatif olarak hızla ivme kazanıyor. Bu, banyonuzdaki ürünleri muhafaza etmenizi sağlar ve şık aksesuarlarınızı sergilemek için size bir alan sağlamanın yanı sıra geniş ve havadar bir his verir.

Banyo Etajeri Kullanım Alanları

Banyoda kullanabileceğiniz etajerler farklı özelliklerle satışa sunulmaktadır. Farklı geometrik formuyla çok dekoratif bir seçenek sunan etajerleri uygun aparatlarla duvara da sabitleyebiliyorsunuz. Açık mekanlı yaşam alanlarında ışığı kesmeden ve görsel açıdan ferahlatan biçimde bölmek için akılcı çözümler sunan etajerleri yan yana yerleştirerek dilediğiniz genişlikte kullanabilirsiniz. Banyolarınızda musluk üzerinde kullanacaksanız aynalı etajer modelleri de tercih edebilirsiniz.

Banyo Etajeri Fiyatları

Banyo etajerleri farklı boyutlarda, farklı malzemelerden ve farklı tasarımlarda üretilir. Aynı zamanda ürünlerinizi banyoda saklayabilmek için farklı bölümlere sahiptirler. Banyo etajer fiyatları öncelikle ürünün boyutlarına ve malzemelerine göre değişiklik gösteriyor. BanyoMarka’da çok sayıda farklı etajer modeli arasından bir seçim yapabilirsiniz. Seçim yaparken bütçenizi yormayacak bir ürün satın almak istiyorsanız fiyatlar arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Banyonuza şıklık katacak etajerler her zaman koleksiyonumuz içinde sizi bekliyor.


Kağıt ürünler, havlular ve kişisel bakım ürünleri olmak üzere banyolar aslında birçok farklı ürün grubunun yer aldığı alanlardır. Aynı zamanda banyolardaki ürünlerin hijyenik olarak saklanması ve banyonun genel olarak düzenli görünmesi gerekir. Bu durumda hem pratik kullanım sağlayan hem de ekstra depolama alanı sağlayan bir alan arıyorsanız banyo etajeri satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.