Kampanyalı İndirimli Ayna ve Dolaplı Ayna Modelleri

Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
Toplam 474 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Dolaplı Ayna Çeşitleri

Banyolarda en çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen aksesuarlar arasında aynalar bulunuyor. Modern, pratik ve işlevsel bir seçim yapmak isteyenler için en popüler ürün çeşitleri dolaplı ayna oluyor. Bu ürünlerde hem saklama alanı hem de ayna ihtiyacı tek bir alanda çözülüyor. Zarif ve şık modelleri ile dikkat çeken dolaplı aynalar özellikle küçük banyolarda çok tercih ediliyor. Lavabo altında dolap için yeterli alan yoksa veya ekstra saklama alanına ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.


Dolap ve aynayı bir arada vaat eden modeller sizleri tüm parçaları tek tek seçme ve bir araya getirme işinden de kurtaracaktır. Sabahları hazırlanırken ayna karşısında ekstra enerji harcamadan diş fırçası, diş macunu gibi kişisel bakım ürünlerine ulaşmanızı sağlayacak dolaplı aynalarla motivasyonunuz her zaman yüksek olacak. Banyonuzda düzen sağlamak adına kullanışlı bir model arıyorsanız BanyoMarka en çok satılan dolaplı aynaları sizlere sunuyor.

Hangi Tür Dolaplı Aynalar Mevcuttur?

Banyo dekorasyonunda seçim yaparken zorlanıyorsanız dolaplı aynalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Dolaplı ayna modelleri farklı boyutlarda, malzemelerde ve özelliklerde üretilmektedir. Dolaplı aynalarda öncelikle istediğiniz boyutlarda ürünler bulabilirsiniz.


Küçük banyolar için işlevsel bir seçim yapmak istiyorsanız dar uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Ekstra fazla saklama alanına ihtiyacınız varsa daha büyük ve geniş kare modelleri satın alabilirsiniz. Dolaplı aynalar lavaboların üst kısmına montajı yapılan ürünler olduğu için asma montaj tipinde üretilmektedir.


Alanınıza ve ihtiyacınıza göre tek kapaklı veya çift kapaklı modeller tercih edebilirsiniz. Dolaplı banyo ayna modelleri arasında aynı zamanda üst kısımda ışık bulunan modeller de yer alıyor. Dolap içi aydınlatma bulunan modelleri seçebilirken diğer taraftan geniş aileler ve geniş saklama alanları için üç kapaklı modeller de satışını yaptığımız ürünler arasında yer alıyor. Hemen ürünlerimizi inceleyin ve bir seçim yapın.

Dolaplı Ayna Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dolaplı ayna seçimi yaparken öncelikle ebatlara dikkat etmeniz gerekir. Banyonuzun genişliğine ve yapısına göre dolapların boyutları da farklı olacaktır. Dolaplı ayna modelleri öncelikle banyonuza fiziksel olarak uygun olmalıdır.


Bundan sonra dikkat etmeniz gereken diğer özellik ise kişisel zevkiniz olacaktır. Genel dekorasyona uygun ve sizlerin beğenisine hitap eden bir ürün satın alabilirsiniz. Diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta ise kullanım amacıdır. Geniş saklama alanlarına ihtiyacınız varsa daha geniş modeller tercih edebilirsiniz.


Aynadan aynı zamanda ışıklandırma beklentini varsa LED’li modelleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda dolap içinde de aydınlatma ihtiyacınız olup olmadığına da dikkat edin. Bunun yanında raf sayısı da önemlidir. Geniş depolama alanları ve ayrı bölümler istiyorsanız üç katlı rafa sahip olan modeller satın alabilirsiniz. BanyoMarka her ihtiyaca ve talebe özel dolap ayna modellerini sizler için satışa sunmaktadır.

Hangi Boyutlarda Dolaplı Aynalar Mevcuttur?

Yaşam alanlarınızın yapısına ve boyutlarına göre dolaplı ayna ölçüleri de değişiklik gösterecektir. Dolaplı aynayı satın alırken ölçüye önem vermelisiniz. Küçük ve dar alanlar için 100 cm dolaplı ayna modelleri satın alabilirsiniz. Bu ürünler özellikle az sayıda kişi kullanacaksa ve yaşam alanı darsa tercih edilebilir.


Orta boyutlarda banyolarınız varsa 115 cm dolaplı ayna, 120 cm dolaplı ayna ve 130 cm dolaplı ayna çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Daha geniş bir yaşam alanınız varsa 150 cm dolaplı ayna modelleri sizler için yeterli olacaktır. Ürün seçimi yaparken boyut yanında şekle de dikkat edilmelidir. En ve genişlik olarak farklı ölçülerde ürünleri koleksiyonumuz içinde kolayca bulabilirsiniz.

Hangi Malzemeler Dolaplı Ayna Yapımında Kullanılır?

Dolaplı ayna modelleri satın alırken malzeme seçimi de çok önemlidir. Genel dekorasyon, bütçe, kullanım amacı ve dayanıklılık gibi unsurlara dikkat ederken malzemeye göre seçim yapmalısınız. Dolaplı aynalarda genellikle farklı kaplama malzemeleri kullanılmaktadır.


En popüler ürünler arasında doğal Amerikan ceviz kaplama malzemesi kullanılmaktadır. Bunun yanında country bir seçim yapacaksanız doğal kaplama modelleri de tercih edebilirsiniz. Daha modern görünüşler için lake kaplama dolaplı ayna çeşitleri uygun olacaktır.


Bunun yanında MDF üzeri thermoform ve termoform kaplama ürünler daha düşük bütçesi olan müşterilerimiz için uygun ürünlerdir. Her ihtiyaca özel farklı malzemelerden üretilen dolaplı ayna çeşitlerini geniş ürün koleksiyonumuz arasından sizler de hemen bulabilirsiniz.

Dolaplı Ayna Modellerinde Kullanılan Farklı Kapak Sistemleri Nelerdir?

Dolaplı ayna montajı yapılırken kapak sistemlerine de dikkat edilir. Seçim yaparken ihtiyacınıza ve beğeninize uygun kapak sistemleri tercih edebilirsiniz. Dolaplı aynalarda farklı modellerde kapak sistemleri de farklı olmaktadır.


Standart seçimlerde kapak modelleri normal işlevlerle üretilmektedir. Bu modellerde kapakların açılıp kapanması sırasında ekstra güç uygulamak gerekir. Kapağı kaparken son noktaya kadar kuvvet uygulamaya ihtiyaç vardır.


Modern dolaplı ayna modelleri tercih ederken en işlevsel kapak sistemleri yavaş kapanır modellerdir. Bu modellerde ufak bir kuvvet uyguladığınızda kapak kendi kendine yavaş yavaş kapanır. Bu özellik hem çarpmayı engeller hem de dolabın daha uzun ömürlü kullanıma sahip olmasını sağlar.

Dolaplı Aynanın Kullanımı ve Avantajları Nelerdir?

Banyolarda en çok kullanılan dolap modellerinden biri de dolaplı aynalar oluyor. Dolaplı banyo ayna modelleri kullanım avantajı arasında işlevsellik ilk sırada geliyor. Özellikle dar banyolarda minimal tasarımı ile hem saklama alanı hem de ayna işlevini bir arada veriyor.


Dolaplı aynalar her ihtiyaca özel saklama alanları sayesinde ekstra depolama alanı sağlıyor ve kişisel ürünlerinize kolay şekilde erişim imkanı sağlıyor. Bunun yanında aile bireylerinin özel eşyalarını saklaması için kendilerine ait bir alan yaratıyor ve yaşam alanlarında mahremiyet sağlıyor. Bunun yanında dolaplı aynalar ışıklı modelleri ile geniş kullanım alanı sunuyor.

Dolaplı Ayna Kullanımı Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dolaplı ayna kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün kapaklarıdır. Özelikle yavaş kapanır özellikte bir ürün satın almadıysanız kapakları bir anda kaparsanız zaman içinde yıpranabilir ve problemler yaşayabilirsiniz.


Banyonuzda yer alan dolaplı aynaları kullanırken içine koyabileceğiniz malzemeleri de iyi seçmelisiniz. Genellikle küçük saklama alanları vaat ettiği için bu ürünlerde kişisel eşyalarınızı ve küçük boyutlu eşyaları muhafaza edebilirsiniz.


Kullanım sırasında aynı amanda LED’li modeller tercih ediyorsanız aydınlatma sistemlerine zarar vermemeye de dikkat etmelisiniz. Son derece hassas yapıya sahip olan LED’li sistemler bir darbe anında zarar görebilir. Bunun yanında aynalarda uzun süre nem kalmamasına dikkat etmelisiniz. Dolap malzemesi zaman içinde neme bağlı olarak zarar görebilir.

Dolaplı Aynanın Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda banyolarda boyutlar küçüldüğü için işlevsel ürünler daha fazla dekorasyon sürecinde öne çıkmaya başladı. Aynı zamanda lavabo dolaplarına göre dolaplı ayna fiyatları da daha uygun olduğu için bu ürünler daha fazla tercih edilir hale geldi.


Dolaplı aynalar içinde hem dolap yani saklama alanı barındıran hem de dış yüzeyi ile ayna işlevini yerine getiren ürünlerdir. Bu ürünler sizlere kişisel eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz saklama alanları vaat ederken aynı zamanda banyodaki ayna ihtiyacınızı da gidermektedir.


Dolaplı ayna modelleri arasından uygun fiyatlı ve işlevsel bir seçim yapmak istiyorsanız hemen BanyoMarka ürünlerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.