Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6
Toplam 169 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Diş Fırçalık

Ağız ve diş bakımına özen gösteren kişiler için banyoda pratiklik sunan diş fırçalık ürünleri bu kategoride sizleri bekliyor. Hem banyoda kullanabileceğiniz hem de seyahatte tercih edebileceğiniz ürünleri satışa sunuyoruz. Bu ürünleri hem duvara monte edebilir hem de dekor amaçlı da kullanabilirsiniz.


Farklı tasarımlarda ve modellerde öne çıkan diş fırçalıklar ağız ve diş sağlığını korumak ve hijyeni sağlamak isteyenler tarafından çok tercih ediliyor. Sizin için farklı model ve tasarımda çok sayıda ürün sunuyoruz. Simetrik modellere ek olarak asimetrik modeller de bulabilirsiniz. Diş macunlarını ve fırçalarını ayrı ayrı koyabileceğiniz bölümler olan fırçalıklar ağız bakım ürünlerinizin belirli bir düzende istiflenmesini sağlıyor.


Farklı desenlerde ve renklerde üretilen ürünler hem klasik hem de modern seçeneklerle BanyoMarka koleksiyonunda yer alıyor. Hem banyo dekorasyonunu tamamlayan hem de diş fırçanızı ve diş macunu gibi ürünlerinizi saklama fırsatı veren set halindeki fırçalıkları hemen inceleyin ve bir tanesini satın alın. Aradığınız farklı modelde fırçalıkları en uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Fonksiyonel Diş Fırçalık Modellerinin Özellikleri

Banyonuzda kullanabileceğiniz diş fırçalıklar arasından birçok özelliğe sahip ürün bulabilirsiniz. Özellikle diş fırçalık seti satın alırsanız birçok ürününüzü burada muhafaza edebilirsiniz. Banyonuzda dekorasyonu tamamlamak istiyorsanız ağız bakım sürecinizi pratik şekilde yapmanızı sağlayacak ürünleri satın alabilirsiniz. Ahşap, plastik gibi birçok materyallerden üretilen modeller kullanım kolaylığı ile sizlere de fonksiyonellik sunuyor.


Duvarınıza monte edebileceğiniz duvara monte diş fırçalık modelleri ile lavabo üzerinde de ekstra yer kaplamayacak şekilde kullanabilirsiniz. Plastik ve metal birlikte olan tasarımlar hem işlevsellik hem de şıklık vaat ediyor. Duvarı delmek istemiyor ancak duvarınızda bulunabilecek bir ürün arıyorsanız duvara yapışan modeller de sizlere modern bir seçenek olacaktır.


Vakumlu diş fırçalık ürünleri duvara yapıştırdığınızda nem ve ıslaklık halinde dahi sökülmez ve sağlam bir şekilde uzun süre kullanılabilir. Banyo dekorunuzu tamamlayacak binlerce ürün arasında işlevsel ve beklentilerinize uygun bir ürün bulabilir ve hemen çok özel indirimlerle satın alabilirsiniz.


Görselliğe ve işlevselliğe önem verenler için metal, porselen ve cam tasarımlar etkili bir seçim olabilir. Çok yönlü kullanım vaat eden diş fırçalıklar banyolarınızın estetik bir havaya bürünmesine katkı sağlıyor. Aradığınız ürünleri hemen karşılaştırın ve satın alacağınız ürüne karar verin.

En Popüler Diş Fırçalıkları

Diş fırçalık satın almak istiyorsanız her beğeniye ve tercihe özel modelleri burada barındırıyoruz. En popüler diş fırçalıkları buradan hemen beğenerek satın alabilirsiniz. Modern ve klasik havayı bir arada sunan, kaliteli görünüme sahip bir ürün satın alacaksanız porselen diş fırçalık size aradığınızı verecektir. Porselen modeller hem estetik yapısı hem de sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Bu ürünler banyolarınızda uzun süre boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Suya ve neme karşı da dayanıklı olan diş fırçalıkları hemen listemizden satın alabilirsiniz.


Modern ve her dönemde tercih edilebilecek bir ürün arıyorsanız cam diş fırçalık da seçimleriniz arasında olabilir. Özellikle ayna ile uyumlu bir ürün arıyorsanız camın şıklığına her zaman güvenebilirsiniz. Duvara monte edebileceğiniz ya da yapışkanlı olan cam modelleri burada görebilirsiniz. Hemen aradığınız ürünü uygun fiyatlarla satın alın ve sepetinize ekleyerek özel indirimlerden de yararlanın.

Dekorasyonlara Uygun Diş Fırçalık Çeşitleri

Banyosunda her detayı düşünenler için dekorasyonlara uyum sağlayacak ve görünüşü sayesinde beklentilerinize cevap verecek çok sayıda diş fırçalık modeli var. Küçük bir detay olmasına karşın banyo dekorasyonunuzu tamamlayacak bir ürün arıyorsanız çok sayıda seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Her zevke özel üretilen diş fırçalık seti ile banyo dekorasyonunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.


Satın almak istediğiniz setlerde birbiriyle kombin edilen parçalar ve uyumlu renkler görebilirsiniz. Bu parçalar içinde sabunluk, diş fırçalık, çöp kovası, banyo fırçası gibi birçok işlevsel seçenek bulabilirsiniz. Yeni nesil otomatik diş fırçaları kullanıyorsanız bunların aparatlarını muhafaza edebileceğiniz özel diş fırçalıkları da satın alabilirsiniz.


Görsel açıdan banyonuzu aydınlatacak ve sizlere kolay bir kullanım sağlayacak fırçalıklar ergonomik yapıları ve geniş iç hazneleri ile dikkat çekiyor. Çeşitlilik arz eden koleksiyonumuz ile sizlere aradığınız tüm diş fırçalık çeşitlerini sunuyoruz. Kişi sayısına göre de ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Tekli, beşli, üçlü gibi birçok ürün seçeneği satın alabilirsiniz. Renk olarak da gold, şeffaf gibi farklı modelleri tercih ederek banyo dekorasyonunuzu tamamlayacak bir seçim yapabilirsiniz.

Diş Fırçalık Fiyatları

Farklı görselliğe ve özelliklere sahip bir diş fırçalık arıyorsanız size özel bir model satışa sunuyoruz. Farklı kalitede ve özelliklerde çok sayıda diş fırçalık modellerini size sunuyoruz. Farklı materyaller ve markalarda üretilen ürünler için fiyatlar da farklı oluyor. Diş fırçalık fiyatları marka, set olup olmaması, kalite ve materyallere göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize ve kullanım amacınıza uygun birçok diş fırçalık ürünü bulabilirsiniz.


Porselen seramik ve plastik gibi birçok malzemeden üretilmiş olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Diş fırçalarınızı hijyenik tutacak, toza ve diğer durumlara karşı koruyacak ve banyonuzda çok yönlü kullanabileceğiniz ürünleri web sitemizden satın alabilirsiniz. Kendi zevkinize ve beğeninize uygun bir diş fırçalık satın almak istiyorsanız istediğiniz ürünleri burada bulabilirsiniz.


Birbirinden estetik modern tasarımlara sahip diş fırçalık modellerinde zamana göre özel indirimler de yakalayabilirsiniz. Onlarca model arasından araştırma yapabilir ve ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Hemen satın alın ev ürününüzü banyonuzda kullanmaya başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.