Kampanyalı İndirimli Lavabo Bataryaları

Sıralama seçin
Toplam 5375 ürün görüntüleniyor.

Batarya ve Musluk

Yaşam alanlarında suyun önemi inkar edilemez ve su tüketimi için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında batarya ve musluk geliyor. Musluklar farklı ihtiyaçlara göre çok çeşitli özelliklerde ve modellerde üretilmektedir.


Genellikle manuel kullanıma sahip musluklar ve bataryalar tercih edilirken artık işlevsel olarak sıcaklık gösteren dereceli modeller, fotoselli modeller, sensörlü modeller gibi birçok ürün de üretilmektedir. Ürünlerimiz arasında her türlü ihtiyacınıza cevap verecek, estetik çok sayıda musluk bataryası çeşitleri bulunmaktadır.


Su ve enerji tasarrufu sağlayan, yaşam alanlarınızla uyumlu musluklar da ürünlerimiz arasında yer alıyor. Her bütçeye ve beğeniye uygun manuel ve sensörlü musluk modelleri web sitemizde sizi bekliyor. Hemen ürünlerimiz arasında karşılaştırma yapın ve istediğiniz ürünü uygun fiyatlarla satın alın.

En Modern Batarya ve Musluk Çeşitleri

BanyoMarka olarak yaşam alanlarınızda şık tasarımları ile fark yaratacak en modern batarya ve musluk çeşitleri satışa sunuyoruz. En kaliteli markalara ait en şık ve işlevsel ürünleri koleksiyonumuz içinde bulabilirsiniz.


Batarya ve musluk modelleri seçimi yaparken teknik özellikler, estetik tasarım ve müşteri beklentilerine göre seçim şansı bulabilirsiniz. Ürünlerimizde klasik bataryalara ek olarak kare musluklar de yoğun ilgi görüyor. Kare bataryalar modern yapıları ile farklı alanlarda kullanılıyor.


Ürünlerimiz arasında banyo bataryası ve lavaboda kullanılabilecek bataryaları bulabilirsiniz. Seçim yaparken duvar tipi veya tezgah üstüne montajı yapılabilen modeller bulabilirsiniz. Banyo yanında batarya ve musluk yaşam alanı olarak mutfaklarda da çok tercih ediliyor. Bu nedenle mutfak bataryası çeşitlerine de yer veriyoruz.


360 derece dönme ve uzama özelliği olan batarya modelleri mutfaklarda çok yaygın tercih ediliyor. Bu ürünleri her yöne hareket ettirebiliyorsunuz ve bu sayede hem bulaşık hem de gıda yıkarken büyük kolaylık elde ediyorsunuz.


Mutfaklarda kullanılan modeller arasında işlevsel ve pratik yapısıyla spiralli bataryalar da bulunuyor. Dar tezgah alanları için küçük batarya musluk çeşitleri de satışa sunuyoruz. AVM, iş yeri, otel gibi toplu yaşam alanları için otomatik musluk batarya modelleri de satın alabilirsiniz. Bu ürünler hem temas gerektirmediği için hijyeniktir hem de konforlu bir kullanım sağlıyor.


Estetik görünüme sahip batarya çeşitleri arasından seçim yapacaksanız banyolarda şelale musluk batarya modellerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında işlevselliği ve kalitesiyle onlarca farklı model sizi bekliyor.

Batarya ve Musluk Seçimi Nasıl Yapılır?

Suyu sağlıklı yaşam için tüketme veya çok farklı ihtiyaçlarda kullanıyoruz. Bu nedenle yaşam alanlarında kullanım amacına göre batarya ve musluk seçimi çok önemlidir. Seçim yaparken işlevsellik ve tasarım çok önemlidir.


Bataryaları ve muslukları seçerken öncelikle kullanım alanına göre hareket etmelisiniz. Bataryaları banyoda, mutfakta ya da dış alanlarda kullanabilirsiniz. Bunun yanında evyenizin özelliklerine de dikkat ederek seçim yapmalısınız. Evye hacmi ve derinliği ihtiyaçlarınızı farklılaştıracaktır. Aynı zamanda montaj problemi yaşamamak adına evyenizin tek veya çift gözlü olmasına da dikkat edin.


Duşta kullanılacak bataryalar standart özelliklerdedir ancak mutfak için bir seçim yapacaksanız daha detaylı bir seçim yapmalısınız. Muslukları günlük hayatta sıklıkla kullanıyoruz. Bu nedenle zaman içinde yıpranmayacak, su damlatmayacak, sızdırmayacak kaliteli modelleri tercih etmelisiniz.


Seçim yaparken renklere de dikkat etmelisiniz. Ürünlerimiz arasında siyah musluk modelleri modern tasarımları ile dikkat çekerken klasik olarak beyaz musluk modelleri de tercih ediliyor. Buna ek olarak kullanım malzemesi de önemlidir.


Banyonuz için bir batarya seçecekseniz pirinç musluk modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü pirinç malzemeden üretilen ürünler yüksek neme maruz kalsa da korozyona karşı dayanıklıdır. Dayanıklı küvet bataryası ve duş bataryası çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Doğru seçim için onlarca ürünümüzü inceleyerek veya filtreleme yaparak hemen aradığınız ürüne karar verebilirsiniz.

Batarya ve Musluk Fiyatları

Batarya ve musluk çeşitlerini montaj seçeneği ve teknik özelliklere göre seçebilirsiniz. Ürünlerin montaj seçenekleri, tasarımı, teknik özellikleri, kullanım alanları gibi özellikleri değişiklik gösteriyor. Bu nedenle batarya ve musluk fiyatları da farklı oluyor. Aynı zamanda batarya ve musluklar farklı malzemelerden üretiliyor. Malzeme kalitesine göre seçim yaparken fiyatlar da farklı olmaktadır.


Plastik malzemeli bataryalar daha hafif oluyor ancak dayanıklılığı düşük oluyor. Metal ve çelik bataryalar daha dayanıklı ve kaliteli oluyor. Bu nedenle metal ve çelik malzemelerden üretilen musluklar daha yüksek fiyatlı oluyor. Hem dayanıklı hem de uygun fiyatlı batarya ve musluk arıyorsanız alüminyum malzemeden üretilenleri tercih edebilirsiniz.


Sade tasarıma sahip modeller veya antik tasarımlar da farklı fiyatlarda satılıyor. Batarya fiyatları arasında karşılaştırma yaparken seçkimizde her bütçeye uygun ürün bulabilirsiniz. Ekonomik bir seçim yapmak istiyorsanız musluk batarya setleri de tam size göre olacak. Uzun vadede kazanmak için batarya fiyatları incelerken kalitesine de bakmalısınız. Web sitemizde geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Beklentilerinizi karşılayacak bütçenize uygun batarya ve musluk seçimi için hemen ürünlerimizi inceleyin ve satın almak istediğiniz ürünü uygun fiyatlarla sepetinize ekleyin.

Musluk Bataryası Nasıl Değiştirilir?

Eskiyen, yaşam alanınızın genel yapısına uymayan, bozulmuş veya işlevini yerine getirmeyen musluk bataryası çeşitlerini artık değiştirmenizin zamanı gelmiştir. Batarya değiştirirken dikkat edilmesi gereken ana nokta S borusunu yeniden takmaya gerek olmamasıdır. Bu boruyu tekrar takmaya kalkarsanız ek iş çıkarmış olursunuz.


Yeni banyo bataryası satın aldığınızda değişim sürecinde öncelikle parlak batarya ve aynaların montajını duvara sağlam bir şekilde yapmak olacaktır. Ardından bataryaya sıcak suya karşı dayanım gösterecek 3 adet conta yerleştirmelisiniz. Bu adımları geçtikten sonra bataryanın uç kısmını elinizle ters yönde sıkmalısınız. Elinizle sıkma sürecini tamamladıktan sonra batarya tam yerleşsin diye anahtar yardımıyla da sıkabilirsiniz. Bu şekilde banyo musluk ve bataryaları çok kolay bir şekilde değiştirilmiş olur.

Batarya ve Musluk Ömrü Ne Kadardır?

Batarya ve musluk çeşitleri yapıları gereği ıslak ve nemli alanlarda kullanılır. Bu nedenle satın aldığınız ürünün neme karşı dayanım göstermesi gerekiyor. Ne kadar dayanıklı bir batarya satın alsanız da zaman içinde korozyon karşısında paslanma yaşayabilir veya eskiyebilir. Paslanan veya eskimeye başlayan bataryalar artık hijyen noktasında sağlıklı olmaz.


Bu nedenle satın aldığınız batarya mutlaka korozyona karşı dayanıklı olmalıdır. Yine de her mutfak bataryasının bir ömrü vardır. Bir bataryanın ortalama 5-10 yıl arasında ömrü vardır. Bu süreden sonra hem sağlık hem de kullanım açısından değiştirilmesi uygun olacaktır.

Banyo Musluk Bataryası Nasıl Sökülür?

Banyo musluk bataryası, uzun süreli kullanım veya arızaya bağlı olarak artık işlevini yitirebilir. Bu durumda tek çözüm yeni bir mutfak ve banyo bataryası satın almanızdır. Banyo musluk bataryasını değiştirmeye karar verdiğinizde eskisini sökmeniz gerekmektedir. Banyonuzdaki musluğu sökerken öncelikle ayrı bir vana yoksa evin su vanasını komple kapatmalısınız. Banyo bataryasının borusunu elinizle zorlanmadan sökebilirsiniz.


Bu süreçte yanınızda bir boru anahtar, İngiliz anahtarı veya kurbağacık anahtarı olması gerekiyor. Elinizdeki ekipmanla bataryanın yan bağlantılarını tutarak devam edebilirsiniz. Bu aşamadan sonra saat yönünün tersine sıkı bir şekilde çevirmelisiniz. Sökme işlemini yaparken anahtarınız 1 numara olmalıdır. Bu anahtar bataryayı çok iyi kavrar ve sizi zorlamadan sökme işlemini yapabilirsiniz.

Batarya ve Musluk Hangi Malzemeden Üretilir?

En kaliteli batarya ve musluk modelleri farklı materyallerden üretilmektedir. Genellikle plastik musluk batarya modelleri tercih edilmektedir. Sert plastiklerden üretildiği için bunlar dayanıklı ürünlerdir. Bunlar banyo bataryası olarak tercih edilir. Özellikle banyoda kullanılacak batarya ve musluklar suya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmelidir. Banyo için batarya seçerken sızdırmaması da önemlidir.


Mutfakta kullanılacak olan bataryaların hijyenik ve sağlıklı olması gerekir. Bu nedenle mutfak bataryaları genellikle kromdan üretilmektedir. Bu malzeme hem paslanmaya dayanıklı hem de uzun ömürlüdür.


Diğer bir banyo bataryası malzemesi ise çeliktir. Çelik batarya modelleri çok uzun ömürlü ve sağlamdır. Aynı zamanda temizliği de kolaydır. Bir başka yaygın model ise pirinç batarya modelleri olmaktadır. Pirinç malzeme kolay işlenebilir ve bu nedenle çok şık tasarımlar ortaya çıkar. Estetik modeller arayanlar pirinç musluk çeşitleri arasından seçim yapabilir.


Muslukları üretirken metal malzeme de kullanılır. Neme karşı yüksek direnç için metal batarya çeşitleri tercih edilebilir. Dış yüzeyi parlak olan ve estetik bir duruşu olan metal musluklar uzun yıllar aşınma belirtisi göstermez. Düzenli temizlendiğinde parlaklığını korur ve her zaman temiz görünür.

Batarya ve Musluk Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Batarya ve musluk modellerinin uzun ömürlü olması için bakımının ve temizliğinin düzenli yapılması gerekir. Su nedeniyle özellikle denize yakın ve nem oranı yüksek bölgelerde kireçlenme ortaya çıkabilir. Bu nedenle kireç lekelerine karşı düzenli bakım ve temizlik gerekir. Sürekli kullanımı olan banyo malzemelerinde doğal malzemeler ile temizlik yapılabilir. Limon ve sirke kullanarak temizleyebilir ve yeni kireçlenmeyi de engelleyebilirsiniz.


Batarya temizliği yaparken dış kaplamasını zarar vermemek önemlidir. Parlak batarya modelleri kullanıyorsanız parlaklığı diş macunu ile temizleyerek sağlayabilirsiniz. Cam batarya modelleri temizliği çok daha pratik olmaktadır. Cam modellerde kimyasal madde barındırmayan temizlik ürünleri tercih etmelisiniz.


Toplu yaşam alanlarında kullanılan sensörlü batarya çeşitleri için lekelenme olasılığı daha düşüktür. Ancak zaman içinde lekelenme tabii ki de olacaktır. Bu süreçte lekelenmeye bağlı sensör yapısının sorun yaratmaması adına sürekli temizlenmesi ve bu bölgenin leke tutmaması gerekir.

En Çok Tercih Edilen Batarya Modelleri Hangileridir?

Ürünlerimiz arasında farklı marka ve modellerde batarya ve musluk modelleri bulunuyor. Farklı tarz ürünler arasından sizler de istediğiniz özelliklere ve ihtiyacınıza yönelik bir batarya seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı en seçkin markaların en işlevsel ve estetik modelleri arasından seçilmektedir. Farklı markaların her bütçeye hitap eden bataryalarını sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kullanım alanı, ihtiyaç ve beklentilerinize göre hemen çok satanlar arasından bir batarya tercih edebilir ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.