Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!
Sıralama seçin
Toplam 2739 ürün görüntüleniyor.

Banyo Aksesuarları

Günümüzde banyolar her geçen gün banyo aksesuarları ürünlerinin daha fazla yer aldığı ev içi alanlar haline gelmiştir. Banyolarda aksesuar kullanımının giderek yaygın hale gelmesi, bu alanda bir çeşitlenmenin ortaya çıkmasına da neden olmuştur. Banyo aksesuarları seçerken, banyonun estetiğine uygun olmasına dikkat edilmesi gereklidir. Banyo aksesuarlarında genellikle parlak metal malzemeler tercih edilmektedir. Ancak dekoratif olması amacı ile zaman zaman ahşap aksesuarlara rastlamak da mümkündür.

Banyo Aksesuar Çeşitleri

Banyolarda yer alan aksesuarların çok farklı çeşitleri mevcuttur. Bu mevcudiyet içerisinde çöp kovaları ve tuvalet kâğıdı asma aparatları ilk sıralarda yer almaktadır. Banyo çöp kovalarında genellikle dıştan metal, içten plastik formlar tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra havluları asılması için havluluklar ve sabun koymak için sabunluklar da banyolarda sıklıkla rastlanan aksesuarlardandır. Banyo aksesuarlarının büyük bir kısmı duvara monteli olarak kullanılmaktadır. Banyolardaki aksesuarlar arasında en vazgeçilmez olanlardan biri de aynalardır. Ancak banyolardagenellikle boydan ayna yerine, yarım aynalar tercih edilmektedir. Bu aynalar dolap takımına monteli olabildiği gibi, bağımsız olarak duvara yapıştırılabilen modelleri de vardır.

Seçkin Diş Fırçalık Modelleri

Diş sağlığını önemseyen bireyler için olmazsa olmaz materyallerin başında gelmekte olan diş fırçaları, evlerimizin özellikle banyo ve lavabo bölgelerinde kendisine yer bulmaktadır. Genel ölçüde lavaboların kendine özel bölmelerinde konumlanmakta olan diş fırçaları için özel olarak üretilen diş fırçalık ürünleri de piyasalarda kendisine yer bulmaktadır. Pek çok çeşitli renk ve tasarım çizgilerinde olmak üzere tercih edilen diş fırçalığı modelleri alanında oldukça seçkin bir hizmet portföyüne sahip olan Banyomarka online mağazamız, evlerinizin banyo ve lavabo bölgeleri için uygun banyo aksesuar ürünleri ile öne çıkmaktadır.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.