Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!
Sıralama seçin
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 29
Toplam 902 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 29

Orka

Orka banyolar başta olmak üzere yaşam alanlarını değiştirmek ve dönüştürmek amacıyla benzersiz ürünler tasarlamakta, en kaliteli materyallerden üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Marka, ilk olarak 1992 yılında Orka Ahşap Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti, adıyla, inşaat malzemeleri satışı amacıyla yola çıkmıştır. Hizmet vermeye başladıktan itibaren pazarın ihtiyaçlarını gözetmiş, kısa süre içinde banyo mobilyalarında çok büyük bir boşluk olduğunu fark etmiştir.

1994 yılından itibaren yalnızca banyo mobilyası alanında uzmanlaşarak yoluna devam etme kararı alan Orka, her bütçeye ve her mekâna uygun tasarımlarla yaşam alanlarını yeni baştan şekillendirmeye devam etmektedir.

Gerek Orka gerekse Orka Banyo adıyla anılan marka, çeyrek asırdan fazla süredir faaliyet gösterdiği banyo mobilyaları sektöründe benzersiz işlere imza atmakta, kendi ayrıcalıklı müşterilerini oluşturmuş bulunmakta ve gün geçtikçe daha geniş kitlelerce tercih edilmeyi sürdürmektedir.

Orka banyo mobilyaları konusunda üstün teknolojinin ve sıra dışı tasarımların gücünü bir arada sunmaktadır. Bütün ürünlerinde çağında teknolojilerini yakından takip etmekte, bunları ürünlerine nasıl entegre edebileceği üzerinde geniş araştırımalar yapmaktadır. Her defasında da ürünlerinde çağın teknolojilerini başarıyla kullanmaktadır.

Banyo Marka olarak markanın ürünleriyle yaşam alanlarını yeni baştan yaratmak ve benzersiz kılmak isteyenlere Orka banyo satış noktaları arasında hizmet veriyoruz. Güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı satışın adresi oluyoruz.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.