Sıralama seçin
Toplam 1345 ürün görüntüleniyor.

Orka

Orka banyolar başta olmak üzere yaşam alanlarını değiştirmek ve dönüştürmek amacıyla benzersiz ürünler tasarlamakta, en kaliteli materyallerden üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Marka, ilk olarak 1992 yılında Orka Ahşap Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti, adıyla, inşaat malzemeleri satışı amacıyla yola çıkmıştır. Hizmet vermeye başladıktan itibaren pazarın ihtiyaçlarını gözetmiş, kısa süre içinde banyo mobilyalarında çok büyük bir boşluk olduğunu fark etmiştir.

1994 yılından itibaren yalnızca banyo mobilyası alanında uzmanlaşarak yoluna devam etme kararı alan Orka, her bütçeye ve her mekâna uygun tasarımlarla yaşam alanlarını yeni baştan şekillendirmeye devam etmektedir.

Gerek Orka gerekse Orka Banyo adıyla anılan marka, çeyrek asırdan fazla süredir faaliyet gösterdiği banyo mobilyaları sektöründe benzersiz işlere imza atmakta, kendi ayrıcalıklı müşterilerini oluşturmuş bulunmakta ve gün geçtikçe daha geniş kitlelerce tercih edilmeyi sürdürmektedir.

Orka banyo mobilyaları konusunda üstün teknolojinin ve sıra dışı tasarımların gücünü bir arada sunmaktadır. Bütün ürünlerinde çağında teknolojilerini yakından takip etmekte, bunları ürünlerine nasıl entegre edebileceği üzerinde geniş araştırımalar yapmaktadır. Her defasında da ürünlerinde çağın teknolojilerini başarıyla kullanmaktadır.

Banyo Marka olarak markanın ürünleriyle yaşam alanlarını yeni baştan yaratmak ve benzersiz kılmak isteyenlere Orka banyo satış noktaları arasında hizmet veriyoruz. Güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı satışın adresi oluyoruz.

Yaşam Alanlarına Tarz Katan Orka Ürünleri

Orka banyo mobilyaları alanında herkese hitap etmek değil, kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlere özel yaklaşımlar sergiliyor. Teknolojinin en son olanaklarını istisnasız bütün ürünlerinde kullanmayı başaran marka, tasarım noktasına ayrı bir öne veriyor. Çünkü tasarım, dekorasyon sektörünün en önemli sac ayaklarından birisidir ve marka, sıra dışı tasarımlarla yaşam alanlarınıza ayrıcalık kazandırıyor.

Orka modelleri her zevke hitap edebilecek onlarca farklı tasarıma sahip olmakla birlikte tasarımda sadece estetik üzerinde durulmuyor. Aynı zamanda ürünlerin mekanlarla bütünleşmesine, ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap vermesine, on yıllarca aynı performansı devam ettirebilmesine de dikkat ediliyor.

Markanın ürün çeşitleri aynı zamanda profesyonel işçiliğin imzasını taşıyor. Uzun yıllardır işçilik kalitesinden kesinlikle taviz verilmeyerek tamamen seçkin bir ekibin deneyimin, eğitimini, özverisini, yılların tecrübesini üzerinde taşıyor. Bütün bunlarla birlikte Orka müşterilerine hızlı, kaliteli ve pratik çözümler sağlıyor.

Marka kullanışlı, kaliteli, fonksiyonel ve uzun ömürlü ürünler üretirken çevreye ve bütün paydaşlarına karşı da duyarlı, güvenilir bir firma olma misyonuyla hareket ediyor. Enerji tasarruflu ürünler geliştirerek hem kaynakların daha verimli kullanılmasına hem de bütçe dostu ürünlere sahip olunmasına yardımcı oluyor. Bizler de Orka Banyonun ürettiği ürünlerle yaşam alanlarınıza tarz katmanıza yardımcı oluyoruz.

Yeni Nesil Orka Banyo Dolapları

Orka banyo dolabı modelleri markanın ilk günden bu yana en iddialı olduğu alandır. Banyoların en temel ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş olan banyo dolapları takım halinde ya da tekli olarak kullanıma açılıyor. Bu sayede dilerseniz tam takım alabilir, banyolarınıza ihitiyacı olan kullanım alanlarını kazandırabilirsiniz.

Eğer kullanım alanınız dar ve daha az saklama alanına ihtiyacınız varsa takım değil de tekli Orka banyo dolapları arasında tercihte bulunabilirsiniz. Farklı boyutlarda yer alan onlarca model arasından banyolarınızın ölçülerine göre seçim yapabilirsiniz. Bu noktada Orka banyo dolapları daha çok 80 cm, 100 cm boyutlarında olsa da daha başka ölçüler de mevcuttur. Bu sayede banyonuz için ideal ölçüyü belirleyebilir, dilediğiniz modele yönelebilirsiniz.

Orka banyoların kullanışlılığı olabildiğince arttırmaya ve en fonksiyonel banyolara sahip olma fırsatı vermeye çalışıyor. Bunun için de ayna, lavabo altı ve boy dolap gibi seçeneklerle banyolarınızı en kullanışlı hale getiriyor. Orka boy dolabı çeşitleri ergonomik tasarımlarına karşı fonksiyonellikleri en üst seviyede ürünler olarak öne çıkıyor. Duvara kolayca monte edilebilen boy dolapları pek çok eşyanızı düzenli şekilde saklamanıza imkan verirken banyolarınızı dekorasyonuna da ayrı bir hava katıyor.

Orka banyo dolapları onlarca farklı renk alternatifine sahip bulunuyor. En çok tercih edilen renk daima beyaz olduğu için beyaz renkte birçok banyo dolabı sizleri bekliyor. Fakat kahverengi, gri, lake, siyah ve daha başka renklerde de pek çok alternatif banyolarınızı dilediğiniz gibi renklendirmenize yardımcı oluyor. Orka banyo dolap fiyatları modellere ve içeriğe göre değişse de geniş ürün seçeneği her bütçeye uygun alternatifler bulmaya yardımcı oluyor.

Hayatı Kolaylaştıran Orka Lavabo Modelleri

Orka Banyo’nun en iddialı olduğu ürün koleksiyonlarından birisini lavabolar oluşturuyor. Çünkü lavabolar banyoların olmazsa olmaz parçaları olup aynı zamanda banyo dekorasyonunda ilk dikkat çeken parçalardır.

Orka lavabo modelleriyle banyoları modern çağın tasarımları ve işlevleriyle buluşturuyor. Farklı dekorasyon zevklerine hitap edebilmek adına geniş bir lavabo modeli çeşidini tercihe açıyor. Banyolara çağdaş bir atmosfer kazandırmak adına tezgâh üstü lavaboları, ayaklı lavaboları ve daha fazlasını tasarlayıp üretiyor.

Orka lavabo koleksiyonları tarz, renk, şekil, ebat yönlerinden çok geniş bir ürün yelpazesi sağlıyor. Dilerseniz banyo dolaplarınızla uyumlu seçeneklere yönelebilir ya da banyo aksesuarlarınızla, fayanslarınızla, bataryalarınızla ya da duş setlerinizle kombin yapabilirsiniz.

Markanın lavabo modelleri renk olarak beyaz ağırlıklı olsa da farklı renk lavabo arayanlara da seçenekler sunuyor. Gri tonlarda, siyah ve daha başka renklerde lavabolarla banyolarınızı renklendirebiliyorsunuz.

Mobilyalarla Uyumlu Tezgah Üstü Orka Lavabolar

Orka lavabo modelleri farklı tasarımları, renkleri ve şekilleriyle öne çıkıyor. Son yıllarda büyük rağbet gören tezgah üstü lavabo çeşitlerine marka da kayıtsız kalmayarak şık ve kullanışlı ürünleri beğeniye açıyor.

Orka tezgah üstü lavabolarının gövdelerinin bir kısmı banyo tezgahının üzerinde yer alıyor. Yüksekliği açısından büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda şıklığı yansıtan kendine özgü tasarımlarla banyolarınıza farklı bir hava katmayı başarıyor.

Renk ve şekil yönünden alternatiflerinin olması ile birlikte çanak lavabo modelleri de bulunuyor. Bunların tamamı tezgah üstünde yer alıp daha farklı ve zarif bir görünüm sergilemeyi başarıyor. Farklı ebatlarla hem geniş banyolarda hem de küçük banyolarda rahatlıkla kullanılabilecek seçenekler yer alıyor.

Modern Orka Ayaklı Lavabo Çeşitleri

Orka ayaklı lavabo modellerinde tam ayaklı ve yarım ayaklı alternatifler sunuyor. Tam ayaklı lavabolar geçmişten bu yana sektörde yer alıp ağırlığı taşıyamayan duvarlarda ve stil tercihlerinde öne çıkıyor. Bunların ayakları lavabolardan bağımsız olarak üretiliyor.

Yarım ayaklı lavabo modellerinde ayaklar lavaboyu taşıma görevi üstlenirken sadece lavabo duvara monte edilerek kullanılıyor. Ayaklar lavaboyu taşımak yerine tesisatları gizleyerek görüntü kirliğini ortadan kaldırıyor. Orka sıra dışı ayaklı lavabo modelleriyle mest ediyor.

Yansımada Devrim Yaratan Orka Ayna Çeşitleri

Orka ayna modelleri farklı koleksiyonlar halinde tercihe sunuluyor. Konak, Style, Hermes, Dream, Galata, Bergama, Agora gibi ayna koleksiyonlarının tamamı birinci sınıf malzeme, üstün tasarım ve işçiliği bir arada sunuyor.

Görselliği en iyi biçimde yansıtan aynalar kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü yapılarıyla banyolarınızın estetiğini arttırıyor. Orka ayna fiyatları tasarıma ve ölçülere göre farklılık gösteriyor. Firmamız markanın bütün ürünlerini online ortamda beğeninize açtığı gibi kolay ve güvenli alışveriş ayrıcalığı sağlıyor. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ayrıcalığıyla banyolarınızı dilediğiniz gibi donatmanıza yardımcı oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.