Kampanyalı İndirimli Lavabo Dolabı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 4224 ürün görüntüleniyor.

Banyo Dolabı

Konut mimarisinin giderek dana modem bir hale gelmesine bağlı olarak banyo dolabı ürünlerinde de çeşitlenme ve estetik kaygılar ön plana çıkmaya başlamıştır. Bu kaygıların giderilebilmesi için günümüzde çok sayıda firma tarafından farklı banyo dolabı modelleri imal edilmektedir. Banyo dolaplarının üretiminde kullanılan malzemenin kaliteli olmasına ve banyonun dekoru ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

Banyo Dolabı Türleri

Banyo dolabı denildiği zaman genellikle büyük üniteli takımlar göz önüne gelmektedir. Banyo dolabı takımları bir ayna, alt ve üst dolaplar olmak üzere farklı parçalardan oluşmaktadır. Bu takımların yerden ayaklı olan modellerinin bulunduğu gibi, duvara monteli olarak yüksekte duran türleri de mevcuttur. Ayrıca takımların yanı sıra tekli dolaplardan söz etmek de mümkündür. Boy dolabı olarak adlandırılan dolaplar, tekli dolaplar arasında en çok bilinenleridir. Dar ve uzun olarak tasarlanan ve birkaç raftan meydana gelen boy dolapları, havluların ya da farklı banyo ürünlerinin saklanmasında kullanılıyor. Bununla birlikte duvara yüksekten monte edilebilen ve dış yüzü ayna olan aynalı dolaplar da son dönemlerde yaygın hale gelmiştir.

Banyo Dolapları

Banyolarda kullanılmak üzere tasarlanan banyo dolabı farklı malzemelerden üretilmektedir. Pek çok kişi banyolarda kullanılan dolabın uzun ömürlü olmayacağını düşünür. Kullanıcılar banyodaki su ve nemin bir süre sonra dolaba zarar vermesinden endişe ediyor. Doğru malzemelerle üretilen dolaplar yıllarca kalitesini koruyor, sudan ve nemden etkilenmiyor. Banyoda kullanılmak üzere tasarlanan dolaplar arasında doğru dolabı tercih etmek her zaman için önem taşıyor.

Banyo dolapları farklı özelliklere sahiptir. Banyoda kullanılan ürünleri düzenli bir şekilde içinde bulunduran dolaplar son dönemlerin en çok tercih edilen banyo ürünlerinden biridir. Banyoda kullanılan dolaplar banyodaki alanın daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda banyo içinde daha düzenli bir görünüm oluşturur. Kullanışlı bir yapıya sahip olan dolaplar farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Web sitemiz üzerinde satışa sunulan dolaplar arasından ihtiyacınıza ve isteğinize uygun dolap modelini kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Banyo Dolabı Neden Gerekli?

Banyolarda kullanılan çeşitli eşyalar bulunuyor. Diş fırçası, diş macunu, havlular, şampuan ve sabunlar bu eşyaların başında yer alıyor. Banyoda kullanılan tüm bu eşyaların belirli bir düzende bir arada bulunması için dolaplar kullanılıyor. Eşyalar için uygun banyo dolapları beraberinde birçok avantajı getiriyor. Bazı banyolar küçük olabiliyor. Bu banyolarda dolap kullanmak imkansız gibi görünse de küçük banyolar için küçük ölçülerde üretilen dolaplar tercih edilebiliyor. Banyo mobilya parçaları arasında yer alan dolapların banyodaki önemi:

 • Banyoda dağınık görünümü önler.
 • Banyoda kullanılan eşyaları bir arada düzenli bir şekilde toplar.
 • Banyoda alandan tasarruf etme imkanı sunar.

Dolaplar sayesinde banyoda karışık ve dağınık görünüm sonlanır. Göz önünde olan tüm eşyalar dolap içinde bir arada olur. Bu sayede göz yoran, dağınık bir görünüm oluşmaz. Geniş veya dar banyolarda dolap kullanımı sayesinde alandan tasarruf sağlanır. Dolaplar farklı ölçülerde ve tasarımlarda üretilir. Bu sayede her banyo için uygun dolap modeli bulunur. Kolay kurulum banyo dolabı ihtiyacı olanlar web sitemiz üzerinde satışa sunulan dolapları inceleyerek fikir sahibi olabilir.

Banyo Dolabı Modelleri Neler?

Banyoda kullanılmak üzere tasarlanan dolaplar farklı malzemelerle ve farklı tasarımlarda üretiliyor. Banyo dolaplarının üretiminde farklı özellikler göz önünde bulunduruluyor. Kullanıma uygun hazırlanan dolaplar arasında lavabo dolabı, banyo boy dolap, üst dolap ve alt dolap çeşitleri bulunuyor. Aynı zamanda aynalı ve aynasız olarak tasarlanan dolaplar da bulunuyor. Dolap modelleri farklı banyolarda kullanılmak üzere özenle tasarlanıyor. Banyo dolabı modelleri arasında en çok tercih edilen dolap modeli lavabo dolabı oluyor.

Banyoda kullanılan lavabonun altına kurulan bu dolap genellikle lavabo ölçülerine uygun olarak üretiliyor. Bu sayede dolap modeli lavabodan daha geniş durmayarak banyoda hem fazla yer kaplamıyor hem de kötü bir görünüm oluşturmuyor. Dolap modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model ise banyo boy dolapları oluyor. Eğer banyo yeterli genişlikte değilse ve çok yer kaplamayacak bir dolap modeli aranıyorsa uzun dolaplar tercih edilebilir. Bu dolaplar genellikle enine değil de boyuna yer kaplamaktadır. Banyoda köşelerde kullanıldığında daha az yer kaplar. Dolap içindeki raflara eşyalar kolaylıkla yerleştirilebilir.

Banyo Dolabı Özellikleri

Farklı özelliklerde banyo dolabı takımları bulunuyor. Dolaplar uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıyla tercih ediliyor. Banyolarda kullanılan dolaplar farklı ana malzemelerden üretiliyor. Kullanıcılar kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü dolapları tercih etmeye özen göstermelidir. Banyo içinde kullanılan ayna ve dolaplı aynalar son dönemlerde yoğun ilgi görüyor. Banyoda ayna kullanımı temizliğin daha düzenli ve sık yapılmasına neden olsa da doğru ürün tercihiyle herhangi bir sorun yaşanmıyor. Banyo üst dolabı olarak üretilen dolaplar yerden yükseğe kuruluyor. Bu sayede dolapların ayak kısmına su gelmiyor. Banyoda kullanım için özel tasarlanan dolapların genel özellikleri:

 • Suya dayanıklıdır.
 • Neme dayanıklıdır.
 • Kolay temizlenebilir.
 • Doğru temizlendiğinde iz ve leke bırakmaz.
 • İçindeki raflar sayesinde kolay kullanım imkanı sunar.
 • Dolaplar uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Dolaplar banyoda kullanılmak üzere özenle tasarlanmış ve üretilmiştir. Yüksek kaliteye sahip bu dolaplar güvenle kullanılabilir. Farklı dolap modelleri arasından banyonuz için uygun modeli sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Dolabı Özellikleri

Çamaşır makinesi için tasarlanan dolaplar birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bu dolaplar genellikle çamaşır makinesi için kapaklı bir bölme, makinenin üstünde açık bir raf ve rafın üstünde kapaklı raflardan oluşuyor. Çamaşır makinesinin yerleştirilmesi için farklı ebatlarda bölmeler tasarlanıyor. Çamaşır makinesinin olduğu kapaklı bölme iki kapaktan oluşuyor. Makinenin göz önünde olmasını önleyen dolap aynı zamanda toz deterjan ve yumuşatıcı gibi ürünlerin bir arada düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyor. Farklı ebatlarda ve renklerde üretilen bu dolaplar suya ve neme karşı dayanıklı özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde çamaşır makinesi dolabı banyolarda da kullanılabilir. Dolaplar kolay temizlenebilir.

Banyo Dolabı Aydınlatmaları Fiyat Aralığı

Banyo dolaplarının tasarımında aydınlatmalar kullanılmaktadır. Aydınlatmalar her dolapta kullanılmadığı gibi bazı dolap modellerinde kullanılır. Aydınlatmalar sayesinde dolaplar hem daha şık bir görünüme sahip olur hem de kullanıcılar için daha kolay kullanım imkanı sunulur. Banyo dolabı aydınlatmaları farklı modellerde üretilmektedir. Aydınlatmalar farklı fiyat aralığında satışa sunulur.

Fiyatlar;

 • Markaya,
 • Modele,
 • Adede bağlı değişir.

Aydınlatmalar duvara veya dolaba monte edilir. Aydınlatma modeline bağlı olarak kurulum ve kullanım değişebilir. Sitemiz üzerinde her bütçeye uygun aydınlatma modelleri bulunmaktadır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.