Banyomarka Ankara Şubemiz Açıldı!

Kampanyalı İndirimli Lavabo Dolabı Modelleri

Sıralama seçin
Toplam 3688 ürün görüntüleniyor.

Banyo Dolabı

Konut mimarisinin giderek dana modem bir hale gelmesine bağlı olarak banyo dolabı ürünlerinde de çeşitlenme ve estetik kaygılar ön plana çıkmaya başlamıştır. Bu kaygıların giderilebilmesi için günümüzde çok sayıda firma tarafından farklı banyo dolabı modelleri imal edilmektedir. Banyo dolaplarının üretiminde kullanılan malzemenin kaliteli olmasına ve banyonun dekoru ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

Banyo Dolabı Türleri

Banyo dolabı denildiği zaman genellikle büyük üniteli takımlar göz önüne gelmektedir. Banyo dolabı takımları bir ayna, alt ve üst dolaplar olmak üzere farklı parçalardan oluşmaktadır. Bu takımların yerden ayaklı olan modellerinin bulunduğu gibi, duvara monteli olarak yüksekte duran türleri de mevcuttur. Ayrıca takımların yanı sıra tekli dolaplardan söz etmek de mümkündür. Boy dolabı olarak adlandırılan dolaplar, tekli dolaplar arasında en çok bilinenleridir. Dar ve uzun olarak tasarlanan ve birkaç raftan meydana gelen boy dolapları, havluların ya da farklı banyo ürünlerinin saklanmasında kullanılıyor. Bununla birlikte duvara yüksekten monte edilebilen ve dış yüzü ayna olan aynalı dolaplar da son dönemlerde yaygın hale gelmiştir.

Banyo Dolabı

Banyolarda kullanılmak üzere tasarlanan banyo dolabı farklı malzemelerden üretilmektedir. Pek çok kişi banyolarda kullanılan dolabın uzun ömürlü olmayacağını düşünür. Kullanıcılar banyodaki su ve nemin bir süre sonra dolaba zarar vermesinden endişe ediyor. Doğru malzemelerle üretilen dolaplar yıllarca kalitesini koruyor, sudan ve nemden etkilenmiyor. Banyoda kullanılmak üzere tasarlanan dolaplar arasında doğru dolabı tercih etmek her zaman için önem taşıyor.

Banyo dolapları farklı özelliklere sahiptir. Banyoda kullanılan ürünleri düzenli bir şekilde içinde bulunduran dolaplar son dönemlerin en çok tercih edilen banyo ürünlerinden biridir. Banyoda kullanılan dolaplar banyodaki alanın daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda banyo içinde daha düzenli bir görünüm oluşturur. Kullanışlı bir yapıya sahip olan dolaplar farklı özelliklerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Web sitemiz üzerinde satışa sunulan dolaplar arasından ihtiyacınıza ve isteğinize uygun dolap modelini kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.