Sıralama seçin
1 2 3 4 5 ... 8
Toplam 225 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Sabunluk Modelleri

Sabunluklar mutfak ve banyolarda lavaboların yer aldığı her yaşam alanında karşımıza çıkıyor. Bu ürünler hem katı hem de sıvı sabunları koyabilmek için gerekli bölmelere sahiptir. Günlük olarak kullanabileceğiniz çok sayıda sabunluk modelleri burada sizi bekliyor. Sabunluklar malzemelerin kuru kalması ve daha rahat şekilde kullanılması adına tercih edilebilir. Aynı zamanda lavabolarınızın temiz ve düzenli kalmasını sağlar.


Sabunlukları set olarak da satın alabilirsiniz. İşlevsel bir seçim olacak sabunluk seti lavabolarınızı ve tezgahınızı düzenler ve hijyenik kullanım vaat eder. Aynı zamanda katı ve sıvı sabunluklar görsel açıdan da dekorasyonunuzu tamamlar. Farklı malzeme ve renklerde üretilen ürünler arasından hemen bir seçim yapabilirsiniz. Mutfak ve banyo dekorasyonunda sabunlukları hem işlevsel hem de tamamlayıcı bir ürün olarak kullanabilirsiniz.


İşlevsel ve şık modelleri lavabolarda kullanabilir ve istediğiniz özelliklerde bir ürün satın alabilirsiniz. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanabileceğiniz modern ve kaliteli sabunlukları BanyoMarka ürünleri arasında hemen bulabilir ve size özel indirim seçenekleriyle buradan satın alabilirsiniz.

Sabunluk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sabunluklarınızı seçim sırasında bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu durumlara dikkat ederseniz daha doğru ve işinize yarayacak bir ürün tercih edebilirsiniz. Sabunluk seçiminde öncelikle ürünü yerleştireceğiniz bölgenin ölçülerine bakmalısınız. Farklı boyut alternatiflerine sahip bir ürün hemen satın alabilirsiniz.


Sabunluğu yerleştireceğiniz bölüm de önemlidir. Banyo ve mutfak seçimleriniz üzerinde etkili olacaktır. İki alan için satın alacağınız ürünlerin işlevleri farklı olabilir. Mesela mutfaklarda yer alan sabunluklarda sünger koyabileceğiniz ekstra bir bölüm de bulabilirsiniz.


Evleriniz için sabunluk seçimi yaparken renk de tercih edebilirsiniz. Tezgah ve dolaplarla uyumlu bir seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda işlevsellik açısından da farklı ürünleri burada bulabilirsiniz. Aynı zamanda sabunlukların malzemelerine de dikkat edebilirsiniz. Porselen, cam, bambu gibi birçok farklı malzemeden üretilmiş bir sabunluğu hemen bulabilirsiniz.


BanyoMarka’da farklı detayları bulunan çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Steril ve şık alanlar oluşturmanızı sağlayacak farklı sabunlukları bütçenizi yormayacak şekilde buradan satın alabilir ve düşük bütçelerle yüksek kalitelere ulaşabilirsiniz. Hem banyo hem de mutfaklarda lavabonuzu düzenleyecek ürünleri sizin için satışa sunuyoruz.

En Popüler Sabunluk Çeşitleri

En popüler sabunluk çeşitleri farklı özelliklere sahiptir ve her beğeniye uygun bir ürün seçeneği bu kategorimizde yer almaktadır. Farklı tasarımlara sahip ürünleri hem mutfak hem de banyonuzda kullanabilirsiniz. Katı sabunluk çeşitleri genellikle banyolarda tercih edilir. Ürünü nerede ne amaçla kullanacağınızı belirledikten hemen sonra bir seçim yapabilirsiniz.


Sabunluklarını satın almak isterken steril bir ortam sağlayacak modelleri tercih ediniz. Aynı zamanda banyonuz için bir sabunluk satın alacaksanız işlevsellik yanında estetik detaylara sahip bir seçim de yapabilirsiniz. Aynı zamanda pratik kullanıma sahip sabunluklar da sizlere büyük kolaylıklar vaat edecektir.


Mutfağınız için bir sabunluk satın alacaksanız sünger bölümü bulunan bir ürün tercih edebilirsiniz. Bu sayede sünger üzerindeki su akmaz ve her zaman tezgahlarınız steril kalabilir. Mutfak aynı zamanda sıvı deterjan koyabileceğiniz sıvı sabunluk da kullanabilirsiniz.


Sabunluk satın alacaksanız ister tekli isterseniz de set halindeki modelleri satın alabilirsiniz. Sabunluk seti olan ürünlerde farklı parçalar olur ve bir anda birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanında tekli ürünler lavabonuzun çevresinde fazla yer kaplamaz. İhtiyaçlarınızı belirleyin ve en popüler ürünler arasından hemen bir tane belirleyerek sabunluğunuzu satın alın. Geniş ürün yelpazesi ile sizlere sabunluk çeşitleri arasından farklı seçimler yapma şansı veriyoruz.

Kullanım Alanlarına Göre Sabunluk Modelleri

Sabunluklar farklı yaşam alanlarında kullanabileceğiniz ürünlerdir. En temelde lavabo olan her alanda kullanılabilecek ürünlerdir. Banyoda ve mutfaklarda en yaygın olarak kullanılırlar. Banyo sabunluk satın alacaksanız hoş ve estetik seçimler yapabilirsiniz. Banyolar için tasarlanan ürünler genellikle set olarak satın alınıyorlar. Set halimdeki ürünlerde tarak, makas ve diş fırçası gibi ürünleri koyabileceğiniz parçalar da bulunuyor. Aynı zamanda katı ve sıvı sabunluk ürünleri de burada bulabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz sabunu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ek ürünler istiyorsanız fırçalık ve çöp kovası gibi ek malzemeleri de satın alabilirsiniz.


Sabunluklarınızı iş yerlerinde de kullanabilirsiniz. İş yerinizde ve toplu yaşam alanlarında insanların hijyenik şekilde kullanması ve birbirine temas etmemesi adına sensörlü sabunluk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünlerde temas olmadan sıvı sabun akar ve sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


Mutfak sabunluk çeşitleri arıyorsanız bunun için özel geliştirilmiş ürünleri de burada bulabilirsiniz. Mutfak tezgahınızın her zaman düzenli ve kuru kalması için özel olarak geliştirilen ürünler kullanabilirsiniz. Sabunluklar mutfak tezgahında kabarıklık ve kararmaları da engeller. Bu sayede uzun süre tezgâhınızın üzeri temiz ve toplu kalır. Sünger koyabileceğiniz özel alanlara sahip sabunluklar ile birlikte sıvı deterjan yerleştirebileceğiniz ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Sabunluk Fiyatları

Sabunluklar farklı malzemelerden üretilmektedir ve farklı boyutlarda olmaktadır. Aynı zamanda sabunlukların kullanım amacına göre farklı işlevlere sahip parçaları da bulunuyor. Sabunluk fiyatları konusunda ürünleriniz için karşılaştırmalar yapabilirsiniz. BanyoMarka sizler için çok farklı özelliklere sahip her bütçeye hitap eden sabunluklar satışa sunmaktadır. Bütçenize uygun bir sabunluk satın almak istiyorsanız hemen ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapın ve satın almak istediğiniz ürüne karar verin.


Geniş ürün yelpazemiz ile dönemsel indirimler ve sepette size özel sürprizler ile birçok seçeneği koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. Sabunlukların boyutları da kullanım amacına göre tasarımları da fiyatları etkiliyor. Bütçenize uygun seçimler için hemen karar verin ve istediğiniz ürünü satın alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.