Sıralama seçin
1 2 3 4 5 ... 8
Toplam 233 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Termostatik Banyo Bataryası Nedir?

Banyo bataryaları satın almak istiyorsanız teknik özelliklere sahip bir ürün tercih ederseniz konforunuz artar. Özellikle duş alırken en önemli problemlerden biri sıcaklığın ayarlanmasıdır. Bu süreçte banyo bataryası seçimi önemlidir. Sıcaklık ayarını yerine getirebilmek için termostatik banyo bataryası tercih edebilirsiniz.

Banyolarda en çok ilgi duyulan ürünlerden olan bu ürünler kişisel bakım ihtiyaçlarınızı sorunsuz şekilde yerine getirmek için ihtiyacınız olan ürünlerdir. Banyolarda sıcak ve soğuk suyu ayarlamak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bir banyoda sıcak suyu pratik şekilde kullanmak ve su sıcaklığının sürekli aynı kalmasını sağlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Banyomarka’da uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı termostatik banyo lavabo bataryası bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Termostatik Banyo Bataryası Nasıl Çalışır?

Son yıllarda banyolarda en popüler batarya türleri arasında termostatik modeller bulunuyor. Bu ürünler iki farklı özellikte üretilmektedir. Öncelikle temel işlevleri sizin ayarladığınız sıcaklığa göre suyu o sıcaklık seviyesine getirir ve bu seviyede tutmaya devam eder.

Genellikle batarya üzerinde bir kırmızı ve bir mavi renkli bölüm bulunur. Batarya başlığını kırmızıya getirdiğinizde su ısınır. Mavi renge getirdiğinizde de su soğumaktadır. Genellikle kırmızı sıcak, mavi soğuk rengi temsil eder.

Batarya başlığı kırmızıya yaklaştıkça sıcaklık seviyesi artar. Mavi renge yaklaştıkça da soğukluk artar. Termostatik banyo bataryaları bu sayede sıcaklığın ayarlanmasını sağlar.

Duşa kabindeki su için termostatik banyo bataryası duş seti satın alabilirsiniz. Bu ürünler içinde duş başlığı ve üst duş bölümü de set içinde bulunur. Bu durumda batarya üzerinden sıcaklığı ayarladığınızda duş başlığı ve üstten akan suda da sıcaklık seviyesi ayarladığınız kısma gelir.

Termostatik duş başlıklarınız aynı zamanda dijital olarak da üretilebilir. Dijital ürünlerde batarya üzerinde bir ekran bulunur. Bu ekranda dijital olarak su sıcaklığını derece şeklinde ayarlayabilirsiniz. Bu durumda suyu istediğiniz dereceye getirebilir ve burada tutabilirsiniz.

Suyu istediğiniz sıcaklıkta kullanmanız için ayarlama yapmanızı sağlayan ve akma süresi boyunca sizin ayarladığınız sıcaklıkta suyu sabit tutan termostatik banyo bataryalarını Banyomarka kalitesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Termostatik Banyo Bataryasının Avantajları Nelerdir?

Yaşam alanlarında konfor için özellikle soğuk havalarda su sıcaklığı çok önemlidir. Ellerinizi yıkarken ya da duş alırken suyun sıcak olması ve belirli bir düzeyde kalması çok önemlidir. Bu durumda suyun sıcaklığını ayarlama ve istediğiniz seviyede tutma adına termostatik banyo bataryalarını tercih edebilir ve her zaman istediğiniz sıcaklığı koruyabilirsiniz.

Termostatik banyo bataryasının avantajları şu şekildedir;

  • • Termostatik banyo bataryası banyoda ellerinizi yıkarken suyun belirli bir sıcaklığa gelmesini ve bu sıcaklıkta sabit kalmasını sağlar. Bu sayede soğuk havalarda ellerinizi yıkarken üşümezsiniz.
  • • Bu bataryalar duş sırasında suyun sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar. Suyun sıcaklığını istediğiniz zaman sıcak istediğiniz zaman ılık veya soğuk hale getirebilirsiniz.
  • • Termostatik su bataryalarının en önemli özelliği suyu ılık olarak da ayarlayabilmektir. Suyun çok sıcak olmasının önüne geçebilirsiniz. Farklı su sıcaklık seviyeleri ile istediğiniz gibi suyun sıcaklığını ayarlayabilirsiniz.
  • • Dijital göstergeli panolar ile sıcaklığı istediğiniz seviyeye çekebilirsiniz. Bu vücut sıcaklığınıza göre seviyeyi yönetmenize yardımcı olur.
  • • Termostatik banyo bataryalarının en önemli avantajı konforlu bir şekilde duş deneyimi yaşamanızı sağlamasıdır.
  • • Banyonuzda sınırlı bir alan varsa gömme termostatik duş bataryası satın alabilir parçalarının duvar içinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli termostatik banyo bataryalarını satın almak istiyorsanız hemen Banyomarka koleksiyonunu inceleyin ve satın almak istediğiniz ürüne karar verin.

Termostatik Banyo Bataryası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Termostatik banyo bataryası satın alacaksanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Öncelikle bu ürünü uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kaliteli bir malzemeden üretilen ve nitelikli bir markaya ait olan ürünü tercih etmeniz gerekiyor. Bunun dışında bütçe noktasında da sizlere sorun çıkarmayacak bir ürün tercih etmelisiniz.

Ürün seçimi yaparken montaj seçeneklerini de değerlendirmeniz gerekiyor. Duvarın içine montajı yapılabilecek durumunuz varsa mutlaka ankastre termostatik banyo bataryası satın almalısınız. Duvarınızı delmek istemiyorsanız ve orijinalliği bozmak istemiyorsanız sıva üstü bir ürün tercih etmelisiniz.

Suyun sıcaklığını derece özelinde ayarlamak istiyorsanız dijital bir termostatik banyo bataryası satın almalısınız. Bu ürünlerde istediğiniz sıcaklığı dijital olarak ayarlayabilme şansınız olmaktadır. Bunun yanında ürün yorumlarını da okuyun ve size sorun çıkarmayacak bir model tercih edin.

Ürünün malzemesi de çok önemlidir. Sağlam bir ürün istiyorsanız ve korozyona karşı dayanıklılık göstermesi gerektiği için paslanmaz çelik modelleri tercih etmeniz lazım. Estetik bir ürün olmasını ve dayanıklı olmasını istiyorsanız pirinç termostatik banyo bataryası kullanabilirsiniz.

Termostatik Banyo Bataryası Modelleri

Banyolarda en popüler batarya modelleri arasında termostatik banyo bataryası modelleri geliyor. Bu ürünler estetik ve şık görünümleri yanında konforlu olmalarıyla da tercih sebebidir. Hassas bir kullanım ihtiyacınız varsa banyolarda sıcaklıkları ayarlamanızı sağlayan ürünlerdir.

Termostatik bataryalarda sıcaklığı ayarlamak için termostatik valf sistemi vardır. Bu sitemi ile istediğiniz sıcaklığı elde edebilir ve bataryadaki su akışını kontrol altında tutabilirsiniz. Hem duş hem de lavaboda kullanabileceğiniz çeşitli modeller bulunmaktadır.

Bu ürün sayesinde ihtiyacınız olan sıcaklıkta suyu zahmetsiz şekilde elde edebilirsiniz. Modellerde genel olarak sıcaklığı önceden belirleyerek her kullanım sırasında aynı sıcaklığı yakalama şansınız olur. Bu sayede her zaman sıcaklık ayarlamak zorunda kalmazsınız. Konforlu banyo deneyimleri yaşamanızı sağlayan bu sistemler ani sıcaklık değişiklikleri yaşamanın da önüne geçerek duşunuzu güvenli hale getirir.

Termostatik banyo bataryalarını kullanırken sıcaklığı pratik şekilde ayarlayabilirsiniz ve sıcaklık çok hızlı bir şekilde istediğiniz seviyeye gelir. Bu durum su israfının da önüne geçmektedir. Bataryalarda genellikle sıcaklık skalası yer alır ve istediğiniz sıcaklık ayarını yapmakta zorlanmazsınız.

Bu bataryalar teknolojik gelişmeler dikkate alarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle birçok modelde kontrol paneli bulunmaktadır. Bu sayede sıcaklık ayarını çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Banyomarka her zaman sizlere özel birçok modeli çok uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Banyonuzun genel dekorasyonuyla uyumlu bir termostatik batarya bu bölümde bulabilir ve hemen çok uygun fiyatlarla ürünümüzü satın alabilirsiniz.

Termostatik Banyo Bataryası Fiyatları Ne Kadar?

Banyo bataryaları teknik özelliklerine, markasına ve modeline göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Standart ürünler daha uygun fiyatlı olurken yüksek maliyetli bataryalar dijital, gömme veya termostatik modeller oluyor.

Termostatik banyo bataryası fiyatları ürünün markasına ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bu ürünler standart modellere göre daha pahalı olarak satışa sunuluyor. İhtiyaçlarınıza özel fiyatlara sahip farklı modeller arasında web sitemizde karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Hemen markaları inceleyin ve bütçenize göre bir fiyat filtrelemesi yaparak size uygun olan modeller arasından bir seçim yapın.

Banyomarka en seçkin markalara ait termostatik banyo bataryalarını size özel indirimler ve çok uygun ödeme koşulları ile satışa sunuyor. Hemen ürünlerimizi inceleyin ve kararınızı vererek siparişinizi oluşturun.

Termostatik Banyo Bataryası Nasıl Monte Edilir?

Termostatik batarya montajı için bu alanda deneyimli bir tesisatçıdan destek alabilirsiniz. Kendiniz de bu alanda biraz bilgi sahibiyseniz montaj işlemini yerine getirebilirsiniz. İlk olarak ürünün kurulum bilgisi hakkında sunulan kitapçığı okumanızı öneriyoruz.

Sorun yaşamamak adına ilk olarak ana vanadan tüm suyu kapatın. Daha sonra eski bataryayı bulunduğu alandan sökerek devam edin. Montaj öncesinde termostatik bataryayı takacağınız montaj alanındaki musluk deliğini inceleyin. Bu delikteki tüm kir ve yapıları bir bez yardımıyla temizleyin. Daha sonra bataryanın contalarını ve somunlarını ilgili alanlara yerleştirerek devam edin.

Conta ve somunlar yerleştirildikten sonra termostatik bataryayı deliğe oturtarak somunları sıkabilirsiniz. Bu süreçte yeterince sağlam olduğundan emin olun ancak somunların zarar görmemesi için çok kuvvet uygulamayın.

Bu aşamayı tamamlayınca soğuk ve sıcak su bağlantılarını bağlayın. Bunu yaparken doğru renkteki hortumlarda işlem yaptığınızdan emin olun. Daha sonra hortumları sıkın. Ardından ana vanadan suyu açın ve bataryanın çalışıp çalışmadığını test edin.

Sıcaklık ayarını yaparak performansa göz atın. Aynı zamanda suyun akışı hakkında da inceleme yapın. Son olarak sızdırıp sızdırmadığına bakın ve montaj işlemini tamamlayın. Montaj işlemi birkaç dakika içinde başarılı bir şekilde yapılabilir.

Termostatik Banyo Bataryası Nasıl Kullanılır?

Termostatik banyo bataryaları banyolarda en popüler olan armatürler arasındadır. Bu ürünlerin temel görevi sıcak suyun stabil kalmasını sağlamaktır. Farklı tasarım ve özelliklerde satışa sunulurlar. Öncelikle kullandığınız ürünün su geçirmez olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Ürünün kullanımı sıcak ve soğuk su ayarlaması üzerine yapılır. Suyun sıcak olmasını sağlamak istiyorsanız suyu açın ve sıcaklık ayarını istediğiniz seviyeye getirin. Daha sonra suyun sıcaklık kazanması için belirli bir süre bekleyin. Bundan sonra su istediğiniz sıcaklığa gelince kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım sırasında suyun sıcaklığını değiştirebilirsiniz. Yeni seviyeye gelmesi ve sabit olarak kalması için yine belirli bir süre beklemeniz gerekir. Ürünü kullanırken su tasarrufuna önem verin. Bu durumu sağlamak için sıvı akışı konusunda kontrol edebileceğiniz modelleri seçin. Sıvı akışı kontrolü kazara yaşayabileceğiniz yanık risklerini de minimize eder.

Dijital ekrana sahip bir termostatik banyo lavabo bataryası satın alırsanız bu durumda sıcaklığı direkt derece olarak ayarlayabilirsiniz. Suyla işiniz bittiğinde nötr konuma getirin ve çeşmeyi öyle kapatın. Banyomarka sizlere en seçkin markalara ait ürünleri satışa sunuyor.

Termostatik Banyo Bataryası Parçaları Satılıyor mu?

Kullandığınız bataryada bir arıza çıkması halinde parça değişimi gerekli olabilir. Bu durumda farklı marka ve modellere ait termostatik banyo bataryası parçaları Banyomarka güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

Sizin için farklı parçaları da uygun fiyatlarla satışa sunuyor ve hızlı şekilde gönderim sağlıyoruz. Bir arıza söz konusu olduğunda termostatik banyo bataryası parçası değişecekse hemen web sitemize giriş yapın ve istediğini ürünü arayıp bulun.

Yedek parçalarda sizin için orijinal ürünleri gönderiyoruz. Üstelik garantili parça gönderimi yaptığımızı da belirtelim. Bu sayede tamir sonrası banyo bataryalarını uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Termostatik Banyo Bataryası Su Tasarrufu Sağlar mı?

En çok merak edilen konuların başında termostatik banyo bataryalarının su tasarrufu sağlayıp sağlamayacağı bulunuyor. Bu ürünler su sıcaklığını belirli bir derecede sabit tutmaktadır. Bu sayede sıcaklığı ayarlama konusunda uzun süre suyu boşa akıtmazsınız. Bu gereksiz yere sıcak su kullanmanızın da önüne geçer. Bu sayede hem su tasarrufu hem de elektrik tasarrufu elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda enerjiden ve sudan tasarruf etmenizi sağlayacak çevre dostu termostatik bataryaları Banyomarka güvencesi ile satın alabilirsiniz. Hemen istediğiniz ürünü arayın ve tek bir tıkla siparişinizi oluşturun.

Termostatik Banyo Bataryası Ne İşe Yarar?

Termostatik banyo bataryası temel işlevi suyun sıcaklığını ayarlamak ve belirli bir seviyede sabit olarak tutmaktır. Bu bataryaları kullanmaya karar verdiğinizde suyu açın ve belirli bir seviyeye yönelik sıcaklık ayarlamasını yapın. Daha sonra bir süre bekleyin ve suyu istediğiniz sıcaklığa getirerek hemen kullanmaya başlayın.

Termostatik Bataryalar Nerelerde Kullanılır?

Termostatik banyo bataryalarını duş alırken kullanabilirsiniz. Bu bataryaların en önemli işlevi duş sırasında suyun sıcaklığını ayarlamanızı sağlar ve sabit tutarak konforlu bir duş deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Aynı zamanda banyo lavabolarında da el ve yüz yıkarken belirli bir sıcaklık elde etmeniz için kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.