Sıralama seçin
Toplam 4719 ürün görüntüleniyor.

Grohe

Grohe başta banyo ve mutfak olmak üzere yaşam alanlarının her yeri için üstün kalite standartlarında ürünler üreten bir alman markasıdır. 1936 yılında kurulan Grohe on yıllardır üst segment malzeme kalitesiyle göz doldurmakta, özellikle 4 ve 5 yıldızlı otellerin, konaklama tesislerinin en çok tercih ettiği marka olmayı başarmaktadır.

Grohe modelleri otel projelerinin dışında evlerde, ofislerde, villalarda ve diğer bütün ıslak hacimli mekanlarda kendine yer bulmakta, çok geniş ürün yelpazesiyle herkese hitap etmeyi başarmaktadır. Grohe çeşitleri tamamen özel tasarlanmakta ve en modern altyapıya sahip tesislerde üretilmektedir. Bu nedenle mekanlarınıza gelecek bütün Grohe ürünleri uzun yıllar güvenle kullanılabilecek, bütün ihtiyaçlara cevap vermenin yanında yaşam alanlarınızı konforlu bir hale getirmektedir. Her bir ürünü, bulunduğu her yere farklı bir tarz katmayı başarmakta, bu nedenle de üst düzey lavabolar, mutfaklar, banyolar isteyenlerin öncelikle tercih ettiği markalardan birisi olmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Grohe

Islak zemin ürünlerinin tamamının özel tasarlanması, pek çok açısından üst düzey sonuçlar vermesi gerekir. Her şeyden önce bu tür alanlardaki malzemeler işlevsel olmalı, en temel ihtiyaçları karşılamalıdır. Grohe batarya ve diğer bütün ürünlerinde ihtiyaca en iyi karşılığı verecek niteliktedir. Marka, modern çağın teknolojileriyle birlikte yaşam alanlarını son derece fonksiyonel hale getirmekte, her bir alanı konforun en üst düzey bulunduğu noktaya çıkarmaktadır.

Grohe geniş ürün gamı ile banyoları, mutfakları ve diğer alanları çağın imkanları dahilinde yaşama uygun hale getirmektedir. Kendine özgün tasarımlarıyla odaları geleneksel algıların dışına taşımaktadır. Grohe banyo bataryası ve diğer banyo ürünleriyle birlikte banyolarınız sadece duş alınan bir mekân olmaktan çıkmakta, dekoratif yaşam alanlarına dönüşerek bütün bir evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin tarzını değiştirmektedir. Her alan için onlarca farklı model tercihe sunan marka, her biri arasında belirgin farklar oluşturmayı başardığı için de tekrara düşmemekte, herkese hitap etmeyi başardığı gibi herkesi özel kılmayı da başarmaktadır. Dilerseniz siz de Grohe ürünleriyle yaşamlarınıza konforlu ve modern dokunuşlar yapabilir, tarzınızı mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.

En İdeal Duş Çözümleri İçin Grohe Duşlar ve Termostatlar

Grohe duş bataryası ve diğer duş ürünleriyle fark yaratmaktadır. Onlarca çeşit duş ürünleriyle sizlere yaşam alanlarınızda kişisel spa deneyimi oluşturma imkânı vermektedir. Marka duş ürünlerinin tamamında özel tasarımlar yapmakta, tüm duyularınızı harekete geçirecek ve banyolarınızı duygusal, fiziksel ve ruhsal sağlığınızı arttıracak özel alanlar haline dönüştürmektedir.

Grohe duş seti ile birlikte duşlarınızı sıfırdan planlama lüksü sizleri bekliyor. Tepe duşlar e ankastre termostatların bir araya geldiği duşlar sizlere sadece temizlenme değil, her yönüyle rahatlayabileceğiniz alanlar kazandırıyor. Sıva altı ya da sıva üstü duşların bulunduğu koleksiyonla mekânlarınızı yeni baştan yaratabilirsiniz. Sıva üstü duşlarla planlarınızı çok daha kolay hayata geçirebilir, basit bir adımla yeni duşlarınızın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

El duşları koleksiyonlarıyla odalarınızı ergonomik biçimde değiştirebilir, çevreye bağlılığınızı gösterebilir ve çok büyük oranda su tasarrufu yapabilirsiniz. Akıllı sisteme sahip duş ürünleriyle üstelik enerjiden ve sudan ne kadar tasarruf ettiğinizi görebilir, birkaç tıkla yıllık tasarrufunuzu öğrenilir, maliyet hesabı yapabilirsiniz. Pek çok akış çeşidi ile kendinizi dilediğiniz gibi şımartabilirsiniz.

Mekanlarını İşlevsellik Kazandıran Grohe Banyo Koleksiyonları

Grohe armatür çeşitlerinin her birisi ödüllü tasarımlara sahiptir. En kaliteli malzemeler ve endüstrideki en son teknolojiler tasarımlara şekil vermiştir. Bütün banyo koleksiyonu en son seramikleri ve bireysel tercihlerinizi tamamlamayı başaracak, hayallerinizdeki banyolara sahip olma fırsatı verecektir.

Grohe musluk ve bataryaların her birisi en hassas termometreler kullanılarak üretilmiştir. Devrim niteliğindeki termostatik bataryalar sayesinde sıcak ve soğuk suyu dilediğiniz oranda ayarlayabilir, cildiniz için en ideal ısıyı yakalayabilirsiniz. Geniş el duşları ve duş sistemleriyle banyolarınızdaki kişisel duş deneyiminizi özelleştirebilir, dengeli bir su dağılımı yakalayabilirsiniz.

Markanın banyo koleksiyonu sadece duş ürünlerinden meydana gelmiyor. Akılı tuvalet ve sıhhi tesisat ürünleri de sizleri bekliyor. Sıhhi tesisat montaj çerçeveleri, gömme rezervuarlar, yıkama harekete geçirme plakaları, valfler ve diğer parçalar da lüks bir banyo düzeni elde etmeye imkân vermektedir. Su boşaltma sistemleriyle aynı zamanda su tasarrufu sağlamanız mümkün olmaktadır.

Bataryalarınızın Tamamlayıcısı Grohe Küvet ve Lavabolar

Grohe küvet ve lavaboları banyonuzun her köşesinde istediğiniz kaliteyi yakalama fırsatı veriyor. Çeşitli boyutlardaki lavabolar, klozetler, bideler ve daha pek çok seramik ürün arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bütün ürünleri en iyi malzemelerden üreten marka, duvara asılmayan ya da banyo dolabına monte edilebilen tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Modeller oldukça geniş bir boyut ve fiyat yelpazesi sağladığından istediğiniz lavaboları kolaylıkla bulmanıza imkân vermektedir.

Grohe seramik ürünlerinin tamamı en ileri teknolojilerle donatılmış, daha ilk bakışta kalitesini ve estetiğini göstermektedir. Yaşam tarzınız ve zevkiniz her ne olursa olsun Grohe koleksiyonlarıyla hayallerinizdeki banyoları tasarlayabilirsiniz.

Yeni Nesil Grohe Mutfak Koleksiyonları

Grohe lavabo bataryası konusunda geniş bir seçenek sunuyor. En yeni tasarımlarla birlikte mutfağınızın çok daha özellikli hale gelmesine yardımcı oluyor. Grohe mutfak bataryası modellerinin karşısında geçirdiğiniz zamanı işten ziyade keyifli hale getiriyor. Her tarza hitap eden bataryalar montaj kolaylığı ile de öne çıkmayı başarıyor.

Grohe eviye bataryası farklı tasarımlara sahiptir. Yeni nesil teknolojilerle donatılmış bataryalar istediğiniz anda suya erişiminizi sağlıyor. Zekice detaylarla zenginleştirilen modeller daha fazla konfor, esneklik ve seçeneği aynı anda sağlıyor.

Yaşam Alanlarına Fonksiyonellik Kazandıran Grohe Modelleri

Grohe gömme rezervuar başta olmak üzere bütün ürünleriyle yaşam alanlarında farklı noktalara odaklanıyor. Bunların başında da fonksiyonellik geliyor. Çünkü evlerde ve iş yerlerinde yer alan tesisat ürünleri işe yaramadıktan, ihtiyacı karşılamadıktan sonra pek bir anlam ifade etmiyor. Bu nedenle bütün batarya, lavabo, banyo, mutfak ürünlerinin temelde ihtiyaca cevap vermesi gerekiyor. Grohe yaşam alanlarını fonksiyonelliği en yüksel ürünlerle donatarak geçireceğiniz zamanı daha verimli kullanmanıza ve bundan keyif almanıza yardımcı oluyor.

Grohe pisuvar yıkama sistemi ve diğer bütün sistemleriyle en az enerjiyle en yüksek verim almanıza odaklanıyor. Bu nedenle de markanın pek çok modeli birçok alanda ödül sahibi olmayı başarıyor. Fonksiyonelliği yüksek ürünlerle banyolarınızın, mutfaklarınızın ya da diğer ıslak zemin odalarınızın boyutu ne olursa olsun çok daha verimli kullanabiliyorsunuz.

Su Tasarrufu Sağlayan Grohe Ürünleri

Su hayat kaynağı olmakla birlikte bu kaynağın verimli kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle de suyla temas eden her tasarımın su tasarrufu yapmaya yardımcı olması gerekmektedir. Grohe bu noktada son derece çevre dostu bir yapı sergiliyor. Grohe fotoselli batarya ve diğer bütün ürünlerinde en az suyla en etkili kullanımı sağlıyor. Daha az su ihtiyacınızı karşıladığı için de tasarruf yapmış oluyorsunuz. Bazı modellerde ne kadar enerji ve su tasarrufu yaptığınız da gözlemleyebiliyorsunuz.

Grohe Modellerinde En İyi Fiyat

Grohe ürünleri fiyatları açısından çok geniş bir yelpaze sunuyor. Hem model hem fiyat seçeneğinin fazla olması herkesin tarzına ve bütçesine göre seçim yapabilmesine yardımcı oluyor. Banyo Marka olarak bizler en yeni Grohe ürünlerine en iyi fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyoruz. Kolay ve güvenli alışveriş ayrıcalığı tanıyoruz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.