Sıralama seçin
Toplam 7894 ürün görüntüleniyor.
Raf

Şıklığın Ön Plana Çıktığı Banyo Dolapları

Vitra, son zamanlarda farklı tasarımlarda banyo dolaplarını kullanıma sunuyor. Dolaplar şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla banyolarda sevilerek yer alıyor. Vitra banyo dolabı üretiminde yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyor. Su, ısı ve neme karşı dayanıklı olan dolaplar uzun yıllar kullanılabiliyor. Aynı zamanda markaya ait çeşitli banyo aksesuarları mevcut… Web site üzerinde satışa sunulan ürünler oldukça uygun fiyatlı. Vitra banyo aksesuarları ve dolap modelleri en uygun fiyatlarla banyomarka'da.

1942 yılında kurulan ve kurulumundan günümüze geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren Vitra, ev ve ofisler için estetik ve bir o kadar da kullanışlı ürün üretimini yapan markadır. Sıhhi tesisat, lavabo, banyo ve seramik karo üretiminde Türkiye'nin ve hatta dünyanın önde gelen isimlerindendir. Marka hem yurt dışında hem de yurt içinde önemli birçok çalışmaya imza atmıştır. Geniş ürün yelpazesiyle günümüzde banyoları daha konforlu kullanım alanları haline getirmeyi başarmıştır.

Modern Tasarımlı Lavabolar

Vitra, Türkiye'nin en büyük lavabo üreticisi olarak tasarım ve üretim çalışmalarını sürdürüyor. Vitra lavabo modelleri arasına her geçen yıl yeni tasarımlar ekleniyor. Marka tasarladığı ürünlerle banyo içerisinde daha estetik bir görünüm oluştururken aynı zamanda lavaboların daha kullanışlı bir hal almasını sağlıyor. Markaya ait ürünler rengi, ebadı, şekli ve tasarımıyla farklı modellere ayrılıyor. Lavabo modelleri beyaz, gold, gümüş, siyah, bakır, bej gibi farklı renklerde tasarlanabiliyor.

Lavabo çeşitleri tezgah üstü, tezgah altı, ayaklı olmak üzere farklı modellerde sınıflandırılıyor. Kullanım alanına ve dekorasyona en uygun lavabo modelini Banyomarka.com üzerinden güvenle temin edebilirsiniz. Bizler markaya ait ürünleri uygun fiyat aralığında satışa sunmaktayız.

Tasarruf Etmenize Yardımcı Olacak Ürünler

Banyoda tasarruf etmek isteyenler öncelikle harcanan sudan tasarruf sağlamalıdır. Vitra, banyo içerisinde sudan tasarruf sağlamanız için özel ürünler geliştirmiştir. Markaya ait ürünler sayesinde artık harcadığınız sudan tasarruf sağlayabilirsiniz. Vitra lavabo modelleri ve Vitra gömme rezervuar modelleri sayesinde hem alandan hem de sudan tasarruf sağlamak artık oldukça kolay. Banyonuz için uygun modeli tercih ederek alandan tasarruf sağlayabilir, banyo içerisinde daha sade ve düzenli bir alan oluşturabilirsiniz. Bunun için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinde Vitra klozet kapağı modelleri de satışa sunulmaktadır. Uygun fiyata satışa sunulan kapaklar arasından ihtiyacınız olan kapak modelini kolaylıkla bulabilir, kısa sürede adresinize sipariş verebilirsiniz.

Modern Duş Tekneleri Banyolarda Avantaj Sağlıyor

Banyolarda kullanılan küvetler artık yerini yavaş yavaş duş teknelerine bırakıyor. Duş tekneleri banyo içerisinde daha az yer kapladığı için banyoda alandan tasarruf sağlıyor. Modern tasarımlı Vitra duş tekneleri farklı renk ve model seçeneğiyle kullanıma sunuluyor. Vitra vitrifiye ürünlerinden olan duş tekneleri özellikle küçük banyolarda ilgi görüyor. Temizliğinin kolay olması, malzemelerinin yapısını uzun yıllar koruması ise avantaj sağlıyor. Dikdörtgen, kare ve köşe şeklinde modeller bulunuyor. Duş tekneleri aynı zamanda engelli, yaşlı ve çocuklar için de avantaj sağlıyor. Markaya ait modeller arasında bazı duş tekneleri oturma düzeneğine sahip. Bu sayede pratik kullanım imkanı sunan modeller sitemiz üzerinde uygun fiyata satışa sunuluyor.

Uygun Fiyatlı Vitra Karo Modelleri

Vitra karo modelleri arasında farklı tasarımlarda pek çok ürün bulunuyor. Yer ve duvar döşemede önemli bir yere sahip olan karo genellikle seramik ile üretiliyor. Vitra, farklı renk ve tasarımlarda birçok karo modelini kullanıma sunuyor. Vitra seramik ürünler yüksek kaliteye sahip olduğu gibi site üzerinde uygun fiyata satışa sunuluyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Vitra her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyatları doğru ve uygun fiyatlardır. Site üzerinde bulunan ürünleri inceleyebilir, banyonuz için ihtiyaç duyduğunuz ürünü güvenle sipariş verebilirsiniz. Vitra online satış adresi olarak ürünleri özel kutusunda güvenli koşullarda adresinize ulaştırmaktayız.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.