Grohe Mağaza - Banyo

Banyo: Evdeki İnovasyon

Kişisel sağlık alanınıza, banyonuza hoş geldiniz. Maksimum konfor için GROHE, daha iyi hijyen ve eğlence için yenilikçi teknolojiler geliştirmiştir. Duşunuz, tuvaletiniz ve banyonuz için yenilikleri keşfedin!


GROHE SMARTCONTROL

Maksimum konfor ve tasarım seviyesine sahip bir duş sistemi mi arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz: Yeni SmartControl işlemi ile istediğiniz duş, sprey modu ve su akışını basitçe bir düğmeye basarak ve çevirerek kolayca seçebilir ve birleştirebilirsiniz. Tepe duşu ve el duşu için iki sprey modu arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, XXL tepe duşunun GROHE TrioMassage spreyi aynı anda hem rahatlatıcı hem de uyarıcıdır. Güvenlik açısından da sistem hiçbir şeyi eksik bırakmaz: GROHE TurboStat® teknolojisi sıcaklık dalgalanmalarını önler, SafeStop kilidi aşırı sıcak suya karşı koruma sağlar ve GROHE CoolTouch® armatürlerin ısınmamasını sağlar. Bu ve diğer pratik işlevler, mükemmel bir tasarıma yerleştirilmiştir. GROHE Rainshower® SmartControl - her açıdan son teknoloji.

Daha Fazlasını Öğren!

LAVABO BATARYALARI

GROHE Eurostyle

GROHE Essence

GROHE lavabo armatürleri, yüksek değerli görünümlerini, mükemmel kalitelerini ve dayanıklılıklarını garanti etmeye yardımcı olan çeşitli teknolojiler içerir. SilkMove seramik kartuşlar, çalışmayı özellikle pürüzsüz hale getirir. SilkMove ES bir adım daha ileri gider: Gereksiz yere sıcak su kullanmayarak daha düşük enerji tüketiminden yararlanırsınız. EcoJoy teknolojisine sahip armatürler de su tasarrufu sağlar. Popüler Eurostyle ve Essence lavabo bataryalarını keşfedin!


KLOZETLER

Yıkama sistemli klozetler ve daha fazla tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şeyi GROHE'de bulacaksınız. Yenilikçi GROHE Sensia® IGS, GROHE'den çok çeşitli kaliteli yıkama plakaları ve tuvalet kullanımını daha konforlu hale getiren aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi edinin. Ayrıca burada, tabii ki GROHE'den sağlam gömme rezervuarları da bulacaksınız.

Daha Fazlasını Öğren!

BANYO BATARYALARI

GROHE Grohtherm 800

GROHE Essence

Bağımsız veya duvara monte edilmiş yüksek kaliteli banyo armatürleri, kişisel sağlıklı yaşam alanını tamamlar. GROHE ile termostatik armatürler ve tek kollu bataryalar arasında seçim yapabilirsiniz. Termostatik bir bağlantı ile doğru su sıcaklığını bulmak için sürekli ayarlama geçmişte kaldı! GROHE TurboStat® teknolojisi, seçtiğiniz sıcaklığı güvenilir bir şekilde sağlar. SafeStop güvenlik kesmesi, çocukların hassas cildini aşırı sıcak sudan korumaya yardımcı olur. GROHE banyo armatürlerinin parlak GROHE StarLight® krom kaplaması sayesinde temizlenmesi de çok kolaydır.


Lavabo Bataryaları

Banyo Bataryaları

Duş Sistemleri

Klozetler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.