Grohe Mağaza - Klozet

GROHE Sensia IGS Akıllı Klozet

Yeni GROHE Sensia® IGS klozetlerin her kullanımında her yönden iyi bir temizlik hissi ve maksimum konfor vaat ediliyor. Tuvalet kağıdı kullanmak yerine saf su spreyi ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca, koku gidermeden fön kurutmaya kadar, Sensia® IGS sizin için eksiksiz ve rahat bir şekilde kendini iyi hissetmenizi sağlar.

Su jetinin sıcaklığını, yoğunluğunu, yönünü ve diğer konfor fonksiyonlarını, kullanımı kolay uzaktan kumanda ile ayrı ayrı belirleyin veya bir kullanıcı profili olarak kaydedin. Alternatif olarak, klozet duşu, doğrudan klozet oturağı üzerindeki kullanışlı çok işlevli düğme ile kontrol edilebilir.

Burada hijyen çok önemlidir: tam seramik klozetin özel kir tutmayan sırrı sayesinde temizlenmesi özellikle kolaydır. Otomatik sıcak su dezenfeksiyonu ve kireç giderme, tuvalet hijyenini optimize ederek temizlik ihtiyacını en aza indirirken konfor ve dayanıklılığı artırır.

Zarif çizgiler ve zarif malzemeler, Sensia IGS'nin mükemmel tasarımını belirler: klozetin tüm parçaları mükemmel bir optik bütünlük oluşturur. Birinci sınıf kalite de fark edilir: oturma yeri ve kapak yüksek kaliteli duroplasttan yapılmıştır, klozet gövdesi tamamen seramiktir ve kumanda masif metalden yapılmıştır.

GROHE Sensia IGS - Yüksek ferahlık hissi için mükemmel hijyen !


GÖMME REZERVUARLAR

Klozetinizi duvara monte etmek için GROHE'den bir gömme rezervuarını seçin ve orijinal marka kalitesinden memnun kalacaksınız. Entegre çift yıkamalı rezervuar tarafından kullanılan su miktarını ayarlayabilirsiniz. Tabii ki TÜV tarafından test edildi!

Şimdi Keşfet!

KUMANDA PANELLERİ

GROHE, tüm banyo alanlarına özen gösterir ve lüks yüzeylere ve uyumlu tasarıma sahip büyüleyici bir dizi kumanda panelleri sunar. GROHE StarLight® krom kaplamaya ek olarak, klozetler ve pisuarlar için çok sayıda yüzey seçeneği vardır. Ahşap yüzeyli Skate Cosmopolitan, modern banyo mobilyaları ve doğal taş karolar için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Ceviz, macassar, kiraz, meşe, zeytin ve bambu arasından seçim yapabilirsiniz. Skate Cosmopolitan serisinin cam yüzeyleri, mimari tasarımı ay beyazı, kadife siyahı, daVinci saten veya titanyum olarak yansıtır. Nova Cosmopolitan Baskı panelleri, halka şeklindeki tasarımı yuvarlak bir aktüatörle birleştirir. Tüm tasarımlar dikey ve yatay kurulum için kullanılabilir.

Şimdi Keşfet!

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Banyo Aksesuarları

Aksesuarlar söz konusu olduğunda da GROHE'ye güvenebilirsiniz. Çok çekici banyo aksesuarlarının yanı sıra banyonuz için çok çeşitli aksesuarları dört gözle bekleyebilirsiniz! Örneğin, yüksek kaliteli tuvalet kağıtlığı, tuvalet fırçası setleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.